Prześlij dalej:

O każdej porze dnia i nocy można mnie obudzić albo przytomnego zapytać, jak się zachowa Owsiak w konkretnej sytuacji? Zawsze odpowiem precyzyjnie i nigdy się nie pomylę, bo mamy do czynienia z 65-letnim dziadkiem o mentalności i umyśle sześciolatka. Gdy media obiegły tragiczne informacje o dwóch zgonach na spędzie bezguścia PolAndRock i do tego jeszcze napaść naćpanego LGBT na policjanta, byłem pewien czym to się skończy. Oczywiście wrzutką PR-ową na poziomie 65-leteniego dziadka z umysłem sześciolatka.

Poszła ze sceny sztubacka wiązanka, pełna „wyrazów”, połączona z politycznymi aluzjami i kreacją na męczennika. Popisowy numer dziadko-przedszkolaka, powtarzany do znudzenia. Dziś rzecz jasna mówi się nie spędzie, gdzie z przepicia i przećpania umierają „wolontariusze”, tylko o wiązance, jaką rzucił Owsiak na koniec popijawy. Ktoś powie, to po co się wpisujesz w ten scenariusz? Nie da się nie wpisać, tak to działa, wielu będzie nawoływać i apelować, ale i tak wszyscy zajmą się komentowaniem „popisów” Owsiaka, zapominając o tym, że kolejny raz na melinie „organizatora” dwóch dosłownie zaliczyło zgon.

Jednak tym razem Owsiak poszedł za daleko, to wyniki paniki i listy wyroków, prócz rzucania kur..i, nawoływał do popełnienia przestępstwa, a wręcz domagał się celi z kumplami. Mnie dwa razy prosić nie trzeba, poniżej zawiadomienie do prokuratury. Publikuję również dlatego, żeby nie prostować po 1000 razy kłamstw Owsiaka, jak to go Policja ściga za to, że powiedział „zajebiście”. Z tym recydywistą nie ma żadnej dyskusji i litości, dopóki żyję, on życia mieć nie będzie.

Biskupin, dnia 5 sierpnia 2019 r.

PROKURATURA REJONOWA W SŁUBICACH
ul. Konstytucji 3-go Maja 6
69-100 Słubice

Zawiadamiający:
Piotr Wielgucki
Biskupin 85A
59-225 Chojnów

Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i wykroczenia

Na mocy art. 304 k.p.k., w związku z art. 18. § 2 i § 3 k.k., art. 226. § 1 i § 3 k.k. oraz art. 141 k.w., zawiadamiam o popełnieniu przestępstwa polegającego na podżeganiu i nakłanianiu do popełnienia przestępstwa, a także wykroczenia polegającego na wielokrotnym używaniu słów wulgarnych: „kurwa”, „odpierdolcie się”, przez Jerzego Owsiaka w dniu 4 sierpnia 2019 roku, w miejscu publicznym na terenie imprezy masowej podwyższonego ryzyka PolAndRock Festiwal 2019 w Kostrzynie nad Odrą..

W związku z powyższym wnoszę o:

1. Wszczęcie postępowania w kierunku art. art. 18. § 2 i § 3 k.k. i art. 226. § 1 i § 3 k.k. oraz czynności określonych w Kodeksie postępowania w sprawach o wykroczenia (Dz. U. z 2008 r., Nr 133, poz. 848, ze zm.) i skierowanie do sądu wniosku o ukaranie Jerzego Owsiaka.

2. Niezwłoczne zabezpieczenie materiału dowodowego, tj:

a. Artykułu na portalu „Gazeta Lubuska” zamieszczonego pod adresem: https://gazetal...

Strony

Źródło foto: 
91168 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

7 (liczba komentarzy)

 1. Owsiak prowokuje, bo wie że i tak z tego całego zamieszania nic nie będzie. To jest testowanie państwa - taki papierek lakmusowy. Bezkarność Owsiaka oznacza że mamy państwo z dykty i kartonu. Niestety dla PiSu ludzie widząc słabość pisowskiego państwa mogą zareagować umiarkowaną frekwencją podczas wyborów.

 2. Tak, to całkiem możliwe, że Owsiak zostanie uniewinniony. Ale nie byłaby to oznaka słabości państwa, tylko bezprawna obrona "poputczika" Owsiaka przez jednego z "nadzwyczajnej kasty". Należy w takim przypadku kilkakrotnie przedstawiać w telewizji publicznej scenę bluzgów Owsiaka, a następnie wygłaszanie przez sędziego sentencji uniewinnienia. Ludzie zrozumieją, że to nie Państwo uniewinniło Owsiaka, tylko mafia sędziowska.

 3. Sędzia to urzędnik państwowy i przez państwo jest zatrudniony. Wyroki wydaje w imieniu Rzeczypospolitej.

  W swoim komentarzu nie pisałem o tej konkretnej sprawie, ale o bezkarności Owsiaka. Szczególnie dziwi mnie słabość aparatu skarbowego, który dotąd nie jest w stanie prześwietlić jego dochodów. Jak kręcił coś na boku, jak sugeruje MK, to na pewno nie opłacał od tego podatku dochodowego.

 4. avatar

  Żeby wzmocnić Państwo potrzeba mobilizacji świadomych obywateli oraz czasu, żeby dotarło to do ludzi w sądach i urzędach. 

 5. Napisałem niedawno w komentarzu na niezaleznej.pl o słabym państwie - ocenzurowano mój wpis, a ludzie krzyczą, że google, twarzoksiążka czy judu.a cenzurują patriotyczne treści. Z drugiej strony mamy też cenzurę - nie można napisać, że państwo jest słabiutkie.

 6. Widocznie nazwa portalu zaczyna przeczyć stosowanym tam praktykom. Z drugiej strony tolerują tam wielu fanatycznych antypisowskich psycholi. Może w tym drugim przypadku chodzi o potrząsanie klatką z małpami.

 7. 0wsiak gada "jak umi". Podobnie jak Bolek.

 8. Strony