Rządy PiS nie tylko są demokratyczne, ale są dupowate. Podziękujecie ORMO-wcy!

Prześlij dalej:

Miłośników czytania nagłówków, bez zagłębiania się w treść, odsyłam do specjalizujących się w tej formie i treści ośrodków, pozostałych Czytelników uprasza się o odrobinę cierpliwości. Gdybym miał wskazać jeden z głównych powodów, dla których na ulicach trwają wygłupy kombatantów ORMO i ich zstępnych, to powołałbym się na coś, co całkowicie jest pomijane lub niezauważane we wszelkich komentarzach. ORMO struga wariata ulicznego ponieważ się nie boi. Czego kogo? Władzy i konsekwencji. Minęło 100 dni odkąd trwają te spartakiady lewackie i absolutnie nikomu nic się nie stało. Nie mam na myśli krzywd fizycznych, chociaż o tych także trzeba mówić, ale jakichkolwiek konsekwencji. Za czasów PO demonstrujący byli traktowani gorzej niż śmieci, w telewizji mówiło się o nich „kibole”, „faszyści”, „ciemnogród”, „podpalacze Polski”. Większość znanych i lubianych wręcz się czuła w obowiązku, aby odczłowieczyć uczestników Marszu Niepodległości, czy marszów organizowanych przez PiS. W dobrym tonie było, żeby sobie aktor z aktoreczką, pisarz z tancerzem i sportowiec z gitarzystą, co najmniej raz w tygodniu rzygnęli „sektą smoleńską”. Po takim występie albo zdobywała gwiazdeczka status bohatera albo męczennika, w zależności jakiej podłości się dopuściła. Inną cechą charakterystyczną marszów ORMO jest całkowity brak jednostek prewencji. Może się zagalopowałem i one gdzieś są, tylko TVN ich nie pokazuje, ale tego się w żadnym stopniu nie da porównać z demonstracjami „ciemnogrodu”. Pierwsze kadry zawsze pokazywały zwarte oddziały prewencji, samochody opancerzone i ogólną grozę, która zapowiadała rozlew krwi.

Groza nagle przepadła, a protesty uliczne stały się „normalne”. W bramie funkcjonariusz cywilny nie kopie po twarzy ORMO-wca, nie spłonęła żadna ruska budka i co więcej na trasie marszu przypadkowo nie pojawili się antagoniści z maczetami, którzy w krytycznej chwili uciekli wraz z bronią białą do lokalu „Nowy Piękny Świat”. Za to zachodzą zjawiska w przeciwną stronę, nazywanie hołoty hołotą, gdy hołota życzyła śmierci Prezydentowi Andrzejowi Dudzie w najmniejszym stopniu nie dostarcza kontraktów na reklamy bankowe i ról w serialach telewizyjnych. Przeciwnie. Właśnie niedawno przeczytałem, że elita zgromadzona w Filharmonii Narodowej jak ostatni „kibole” wygwizdała ministra Glińskiego i na koniec akcji Filharmonia Narodowa zagrała hymn… Uni Europejskiej. Nie zatrzymano nikogo, dyrektor pozostał na stanowisku. Dalej. Gazeta redagowana przez potomków żydowskich komunistów biega teraz po kiblach i szuka brzydkich napisów. W końcu jakaś lokalna Dzidka znalazła „Andrzej Dupa”. Natychmiast wymyślono śledztwo szkolne, prokuratorskie i wszystkie inne represje, których nigdy nie było. Zupełnie inaczej i po cichu przebiegała akcja „Donald matole”. Tutaj prokuratura i policja zareagowała sprawnie, „kibole” nie dostali mandatów, czy wyroków w zawieszeniu, ale przesiedzieli w areszcie długie miesiące, jak w przypadku głośnej sprawy „Starucha”.

Strony

35210 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

31 (liczba komentarzy)

 1. I ma Pan w całej rozciągłości rację, bo chyba nie zależy nam na stworzeniu kopii rządów PO tylko z odwróconym wektorem. Jedyne co tak naprawdę można i powinno się zrobić to wprowadzić odpowiedzialność finansową. Chcesz z siebie robic błazna, alez prosze bardzo, ale za własne. Brakuje mi w rządach tej drobnej nutki konsekwentnej mściwości. Ps. Czytał Pan jakie przewały za PO w badaniach naukowych robili? tu mała próbka tematów grantów z tamtego roku https://www.nau... Polecam goraco zwłaszcza pozycje 15 (info za Rafałem Otoką-Frąckiewiczem dawniej PituPitu)

 2. avatar

  "kto miłuje karność;miłuje mądrość.
  ten zas kto nienawidzi karcenia jest glupcem
                                                Ks.Mdr.Syr.
  problem jest byc moze szerszy...co bedzie jak dalej bedziemy sie do NICH usmiechac z POlitowaniem??ilez tez mozna czekac az z nich tak do konca zejdzie powietrze...bede sie powtarzał..ale wszystko co do tej pory zrobiła "demokratyczna oPOzycja" nadaje sie na NATYCHMIASTOWY areszt z zarzutami spisku zamachu stanu...ze juz o zdradzie i skrytobójstwie wczesniejszym nie wspomne..
  ciekawy suplement
  http://niezalez...

 3. uzbroi WP w plastikowe kuleczki, a jak przyjdzie czas to będzie bawił się wrogą armią w podwórkowe wojny.

 4. avatar

  na to wychodzi..
  a tak sobie wygdybałem..ustawa 1066 nie zostanie uwalona..bo to wlasnie amerykance beda pomagac w tlumieniu zamieszek i zaprowadzaniu porządkow..
  edit:
  znowu bede dupcył..ale to jest kolejny raz..JAWNA ZDRADA STANU..

  http://wpolityc...

  KTO  z nich bedzie nastepny??

 5. Ponoć wywalono z Dziennika TVP trzy szczególnie fanatyczne zwolenniczki KODu.

 6. Policja nie strzela z broni do demonstrantów,polewaczki są zbyteczne,etc.
  Ale mam również nie najlepsze zdanie o aktualnej władzy.Jest za mało zdecydowana,mało konsekwentna,itd.A powinna działać ostro w stosunku do tego motłochu i stosować wysokie kary grzywny np.za publiczne ubliżanie członkom rządu czy prezydentowi.

 7. "Protestom" nie towarzysza zadne ekscesy poza wrzaskiem (kwikiem) i obrazliwymi haslami/transparentami. Nic ale to nic sie nie dzieje. Nie ma zadnych powodow do interwencji.

  Taka polewaczka strumieniem wody zmiotlaby i pozabijala tych wszystkich starcow z ORMO i UB...

  Polowa demonstrujacych ma legitymacje partyjna w kieszeni a 1/4 chronia immunitety. Oni marza o tym zeby chociaz byli wylegitymowani w swietle kamer.

  Pomijajac zagrozenie terrorystyczne mysle ze odpowiednie sluzby jednak maja rece pelne roboty zeby nikomu nawet wlos z glowy nie spadl.

  Powinno sie zaczac zadawac niewygodne pytania POLITYKOM ktorzy mowia o rozlewie krwi i majdanie w Warszawie bo to sa konkretne tematy - bylo nie bylo na Majdanie w oku kamer zastrzelono 70 osob... Moze Grzegorz Zniszcze Cie co wie wiecej bo skoro mowi to chyba wie o czym mowi pan byly minister MSWiA autor kompozycji pt "Akcja Widelec".

 8. Sprawdza się w 100% .A riposta pana Gowina powinna być " esencją"zachowań PIS ,którą pani Środa zapamięta do końca swojej lewackiej kariery .Tej  "elicie" trzeba zaserwować  WIELKI POST ,do tego jakiś maraton (bo podobno lubią biegać ) Na końcu tzw.PRZENIESIENIE   - śmieszna scena z filmu "ZAKOCHANY ANIOŁ" jak gość wchodzi do łazienki a wychdzi w BIESZCZADACH .A w Bieszczadach oczywiście ,żeby się nie nudzili  to mogą wypalać węgiel drzewny..TAKI EKO ma się rozumieć.

 9. Ta hołota potrzebuje bohaterów. Nowych, nie przebrzmiałych. Teraz muszą nosić na sztandarach Bolka. Jakakolwiek akcja spowoduje wykreowanie ofiar i bohaterów. Vide: Sawicka.
  Obśmiać i zignorować. To nie są partnerzy do rozmów.

 10. Zauważcie, nieproporcjonalne reakcje - np. list ministra w sprawie karnawałowej platformy w Niemczech.
  Z drugiej strony - kompletny brak reakcji na rodzime wybryki - wcale nie mniejszego kalibru...

  Ale... jak zareagować?

  "Znaj proporcją, Mocium Panie!"

  Być może chodzi o wymierzenie owej proporcji.

  I absolutna racja, expansywny słusznie prawi: obśmiać.

 11. Strony