Rządy PiS nie tylko są demokratyczne, ale są dupowate. Podziękujecie ORMO-wcy!

Prześlij dalej:

Miłośników czytania nagłówków, bez zagłębiania się w treść, odsyłam do specjalizujących się w tej formie i treści ośrodków, pozostałych Czytelników uprasza się o odrobinę cierpliwości. Gdybym miał wskazać jeden z głównych powodów, dla których na ulicach trwają wygłupy kombatantów ORMO i ich zstępnych, to powołałbym się na coś, co całkowicie jest pomijane lub niezauważane we wszelkich komentarzach. ORMO struga wariata ulicznego ponieważ się nie boi. Czego kogo? Władzy i konsekwencji. Minęło 100 dni odkąd trwają te spartakiady lewackie i absolutnie nikomu nic się nie stało. Nie mam na myśli krzywd fizycznych, chociaż o tych także trzeba mówić, ale jakichkolwiek konsekwencji. Za czasów PO demonstrujący byli traktowani gorzej niż śmieci, w telewizji mówiło się o nich „kibole”, „faszyści”, „ciemnogród”, „podpalacze Polski”. Większość znanych i lubianych wręcz się czuła w obowiązku, aby odczłowieczyć uczestników Marszu Niepodległości, czy marszów organizowanych przez PiS. W dobrym tonie było, żeby sobie aktor z aktoreczką, pisarz z tancerzem i sportowiec z gitarzystą, co najmniej raz w tygodniu rzygnęli „sektą smoleńską”. Po takim występie albo zdobywała gwiazdeczka status bohatera albo męczennika, w zależności jakiej podłości się dopuściła. Inną cechą charakterystyczną marszów ORMO jest całkowity brak jednostek prewencji. Może się zagalopowałem i one gdzieś są, tylko TVN ich nie pokazuje, ale tego się w żadnym stopniu nie da porównać z demonstracjami „ciemnogrodu”. Pierwsze kadry zawsze pokazywały zwarte oddziały prewencji, samochody opancerzone i ogólną grozę, która zapowiadała rozlew krwi.

Groza nagle przepadła, a protesty uliczne stały się „normalne”. W bramie funkcjonariusz cywilny nie kopie po twarzy ORMO-wca, nie spłonęła żadna ruska budka i co więcej na trasie marszu przypadkowo nie pojawili się antagoniści z maczetami, którzy w krytycznej chwili uciekli wraz z bronią białą do lokalu „Nowy Piękny Świat”. Za to zachodzą zjawiska w przeciwną stronę, nazywanie hołoty hołotą, gdy hołota życzyła śmierci Prezydentowi Andrzejowi Dudzie w najmniejszym stopniu nie dostarcza kontraktów na reklamy bankowe i ról w serialach telewizyjnych. Przeciwnie. Właśnie niedawno przeczytałem, że elita zgromadzona w Filharmonii Narodowej jak ostatni „kibole” wygwizdała ministra Glińskiego i na koniec akcji Filharmonia Narodowa zagrała hymn… Uni Europejskiej. Nie zatrzymano nikogo, dyrektor pozostał na stanowisku. Dalej. Gazeta redagowana przez potomków żydowskich komunistów biega teraz po kiblach i szuka brzydkich napisów. W końcu jakaś lokalna Dzidka znalazła „Andrzej Dupa”. Natychmiast wymyślono śledztwo szkolne, prokuratorskie i wszystkie inne represje, których nigdy nie było. Zupełnie inaczej i po cichu przebiegała akcja „Donald matole”. Tutaj prokuratura i policja zareagowała sprawnie, „kibole” nie dostali mandatów, czy wyroków w zawieszeniu, ale przesiedzieli w areszcie długie miesiące, jak w przypadku głośnej sprawy „Starucha”.

Obecna władza nie podejmuje żadnych kroków w kierunku represji i nikt się władzy nie boi. Internautom nie wywala się drzwi o 6.00 rano, staruszkom z ORMO prawicowa młodzież nie kiepuje petów na szyi i nie oddaje moczu na transparenty, które prawdę mówiąc nadają się do tej czynności idealnie. Władza pozwala pisać o sobie wulgaryzmy w sraczach i profanować pamięć tragicznie zmarłych. Bohaterowie takich akcji stają w światłach ramp i opowiadają dzieciom bajki, jak choćby Maciej Stuhr w „Uszatku”. Tak to z grubsza wygląda i rzecz jasna czas na właściwe pytanie. Co autor w takim razie proponuje? Jakie zaleca represje, żeby było sprawiedliwie? Czy ORMO-wców należy walić z kopa w ryj, kiepować im na czole i potem gasić ciepłym moczem? Czy należy postawić przy nich 1000 policjantów w pełnym rynsztunku? Czy wyprodukować prowokatorów, którzy w koszulkach KOD podpalą kościół albo wóz transmisyjny TV Trwam? A może posadzić do aresztu na kilka miesięcy wszystkich literatów powielających jakże oryginalny dowcip „Andrzej Dupa”?

Jeśli mam być szczery to marzy mi się aby hołotę potraktować w sposób właściwy, czyli lać ile wlezie i patrzeć, czy równo puchnie, ale do tej roboty wśród ludzi przyzwoitych wielu chętnych się nie znajdzie. Dlatego moja propozycja jest inna. Niech rządy PiS będą demokratyczne i niech w najmniejszym fragmencie nie przypominają zamordyzmu PO, ale na miły Bóg, dość tej dupowatości. Pomiędzy represją i nobilitacją istnieje morze stanów pośrednich, w tym olewanie. Byłbym rad, gdyby brak aresztów za „matoła/dupę” i pieszczot z półobrotu w ramach prewencji, uzupełnić o brak awansu dla hołoty. Tak sobie to wyobrażam w praktyce, że chama nie oduczysz i nie powstrzymasz przed lżeniem żywych i umarłych, ale płacić mu za „Uszatka” i zatrudniać w reklamie państwowego banku? Jeśli tak, to muszę takie działania nazwać dupowatością, nie demokracją. Rozumiem nie bić, nie wsadzać do pierdla, chociaż chętnie poznam humanitarne metody resocjalizacji, o ile takie istnieją. Nie rozumiem nagradzania pospólstwa indywidualnymi honorami i awansami.

35812 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

31 (liczba komentarzy)

 1. I ma Pan w całej rozciągłości rację, bo chyba nie zależy nam na stworzeniu kopii rządów PO tylko z odwróconym wektorem. Jedyne co tak naprawdę można i powinno się zrobić to wprowadzić odpowiedzialność finansową. Chcesz z siebie robic błazna, alez prosze bardzo, ale za własne. Brakuje mi w rządach tej drobnej nutki konsekwentnej mściwości. Ps. Czytał Pan jakie przewały za PO w badaniach naukowych robili? tu mała próbka tematów grantów z tamtego roku https://www.nau... Polecam goraco zwłaszcza pozycje 15 (info za Rafałem Otoką-Frąckiewiczem dawniej PituPitu)

 2. avatar

  "kto miłuje karność;miłuje mądrość.
  ten zas kto nienawidzi karcenia jest glupcem
                                                Ks.Mdr.Syr.
  problem jest byc moze szerszy...co bedzie jak dalej bedziemy sie do NICH usmiechac z POlitowaniem??ilez tez mozna czekac az z nich tak do konca zejdzie powietrze...bede sie powtarzał..ale wszystko co do tej pory zrobiła "demokratyczna oPOzycja" nadaje sie na NATYCHMIASTOWY areszt z zarzutami spisku zamachu stanu...ze juz o zdradzie i skrytobójstwie wczesniejszym nie wspomne..
  ciekawy suplement
  http://niezalez...

 3. uzbroi WP w plastikowe kuleczki, a jak przyjdzie czas to będzie bawił się wrogą armią w podwórkowe wojny.

 4. avatar

  na to wychodzi..
  a tak sobie wygdybałem..ustawa 1066 nie zostanie uwalona..bo to wlasnie amerykance beda pomagac w tlumieniu zamieszek i zaprowadzaniu porządkow..
  edit:
  znowu bede dupcył..ale to jest kolejny raz..JAWNA ZDRADA STANU..

  http://wpolityc...

  KTO  z nich bedzie nastepny??

 5. Ponoć wywalono z Dziennika TVP trzy szczególnie fanatyczne zwolenniczki KODu.

 6. Policja nie strzela z broni do demonstrantów,polewaczki są zbyteczne,etc.
  Ale mam również nie najlepsze zdanie o aktualnej władzy.Jest za mało zdecydowana,mało konsekwentna,itd.A powinna działać ostro w stosunku do tego motłochu i stosować wysokie kary grzywny np.za publiczne ubliżanie członkom rządu czy prezydentowi.

 7. "Protestom" nie towarzysza zadne ekscesy poza wrzaskiem (kwikiem) i obrazliwymi haslami/transparentami. Nic ale to nic sie nie dzieje. Nie ma zadnych powodow do interwencji.

  Taka polewaczka strumieniem wody zmiotlaby i pozabijala tych wszystkich starcow z ORMO i UB...

  Polowa demonstrujacych ma legitymacje partyjna w kieszeni a 1/4 chronia immunitety. Oni marza o tym zeby chociaz byli wylegitymowani w swietle kamer.

  Pomijajac zagrozenie terrorystyczne mysle ze odpowiednie sluzby jednak maja rece pelne roboty zeby nikomu nawet wlos z glowy nie spadl.

  Powinno sie zaczac zadawac niewygodne pytania POLITYKOM ktorzy mowia o rozlewie krwi i majdanie w Warszawie bo to sa konkretne tematy - bylo nie bylo na Majdanie w oku kamer zastrzelono 70 osob... Moze Grzegorz Zniszcze Cie co wie wiecej bo skoro mowi to chyba wie o czym mowi pan byly minister MSWiA autor kompozycji pt "Akcja Widelec".

 8. Sprawdza się w 100% .A riposta pana Gowina powinna być " esencją"zachowań PIS ,którą pani Środa zapamięta do końca swojej lewackiej kariery .Tej  "elicie" trzeba zaserwować  WIELKI POST ,do tego jakiś maraton (bo podobno lubią biegać ) Na końcu tzw.PRZENIESIENIE   - śmieszna scena z filmu "ZAKOCHANY ANIOŁ" jak gość wchodzi do łazienki a wychdzi w BIESZCZADACH .A w Bieszczadach oczywiście ,żeby się nie nudzili  to mogą wypalać węgiel drzewny..TAKI EKO ma się rozumieć.

 9. Ta hołota potrzebuje bohaterów. Nowych, nie przebrzmiałych. Teraz muszą nosić na sztandarach Bolka. Jakakolwiek akcja spowoduje wykreowanie ofiar i bohaterów. Vide: Sawicka.
  Obśmiać i zignorować. To nie są partnerzy do rozmów.

 10. Zauważcie, nieproporcjonalne reakcje - np. list ministra w sprawie karnawałowej platformy w Niemczech.
  Z drugiej strony - kompletny brak reakcji na rodzime wybryki - wcale nie mniejszego kalibru...

  Ale... jak zareagować?

  "Znaj proporcją, Mocium Panie!"

  Być może chodzi o wymierzenie owej proporcji.

  I absolutna racja, expansywny słusznie prawi: obśmiać.

 11. Wieszcz: "Nasz naród jak lawa, Z wie­rzchu zim­na i twar­da, sucha i plugawa; Lecz wewnętrzne­go og­nia sto lat nie wyziębi, Plwaj­my na tę sko­rupę i zstąpmy do głębi."

  Cześć i Chwała Bohaterom!

 12. avatar

  KOD odwraca uwagę od prawdziwych problemów, przed którymi stoi nie tylko Polska, ale cała Europa. PiS dał się wmanewrować w matnię, zastawioną przez PO i brak jest w Polsce silnego głosu w obronie Europy. Czy polscy politycy zdolni są do tak mocnych przemówień, jak wystąpienie Orbana? W załączeniu fragment, dotyczący wolności i zagrożeniach Europy.

  http://www.polskacanada.com/europa-nie-jest-wolna-wolnosc-zaczyna-sie-od-mowienia-prawdy/

 13. ormowców z buta jest jedną z możliwości, ale po takim kopie ormowiec obetrze mordę i będzie miał co najwyżej uśmiech, jak u biednego chłopa parkan. Dlatego jestem zwolennikiem potraktowania ormowców "po kieszeni" Tego się boją najbardziej, dlatego utworzyli Komitet Obalania Demokracji.
  i robią spędy. Na szczęście coraz więcej uczestników tego teatru zaczyna rozumieć, że są wykorzystywani i nie ma to nic wspólnego z demokracją, a wątpliwe profity i tak zbierze alimenciarz.

 14. wezmą wygrają wybory, albo założą własną telewizję i wtedy mogą pokazywać koderastów skolko ugodno, z dołu, od strony dupy, z bereta czy czego tam jeszcze...
  I teraz: OK narobiły szumu, dzień dwa będą gwiazdami, ale żyć z czegoś trzeba, co nie? A tu wyraźnie stoi, że porzuciły robotę, znaczy się art. 52 Kodeksu Pracy, dyscyplinarka i fora ze dwora. Tak się to chujostwo rozpuściło, tak się rozwydrzyłao, że jak mówił cesarz Tyberiusz:
  Musi spaść parę głów, a wtedy reszta zacznie się uśmiechać. I to działa! Wierzcie mi, najlepszą motywacją do pracy jest strach, strach przed zwolnieniem.
  Zaznaczam, że nikt tym kierowniczkom magla nie kazał klęczęć przed portretem Kaczora, miało być trochę tego, trochę tamtego, w końcu 10 000 ludzi, to ilość kibiców na ligowym meczu. Czy ktoś taki mecz nadaje non-stop? I teraz się dziwicie, że tak wolno widać zmiany. Nie trzeba rewolucji, wystarczy inaczej rozłożyć akcenty:-P

 15. avatar

  Dobry artykuł, a nawet i wierszyk prześmiewczy dla pokrzepienia serc!
  http://www.polskacanada.com/marek-baterowicz-absurd-i-perfidia-kod-u/

 16. tu jest tylko brak wywieszania "flagi" takiej jak w przypadku Blidy.To że jest cicho nie znaczy że"nic się nie robi".Można wejść bez światła kamer? - można,a potem na pasku Tvn podać  że "znanemu  biznesmenowi,politykowi do wyboru do koloru postawiono zarzut"itd itp w tym stylu."Tokuijącą"zaś "ofiarę" przygłuszyć konfą nt jakąż to niesłychaną "zbrodnię" popełniła.Stare metody nadal aktualne.
  Jeśli zaś chodzi o "dupowatość"  - Dziś na Uniwersytecie Poznańskim student zabił profesora.Został aresztowany.I to jest dla mnie przykład dupowatości,wobec rozwydrzonych gnoi.Do tego doprowadza "bezstresowe wychowanie".

 17. Ja rozumiem, że człowiekowi same zaciskają się pięści, szczęka sztywnieje i aż korci, żeby komuś przywalić - jak to obiecywał syn milicjanta - z bańki. Wszystkim nie przywalimy. Nie chodzi o to, żeby PiS uruchamiał środki przymusu, bardziej chodzi o to, żeby za pół roku, na widok koderastów, zwykli, prości ludzie z ulicy pukali sie w czoło. Dziś słuchałem radia Gdańsk i tam taki jeden przykurcz pyskował, że z powodu 500+ ludzie przestaną pracować. I mówił to z żarem w głosie. I dorzucił, że PiS zabiera rolnikom "łojcowiznę"! Jak mu prowadzący zwrócił uwage, że podobna, a nawet ostrzejsza ustawa jest we Francyji, to się konus zapowietrzył, ale tylko na chwilę. Rząd ma naprawdę wystarczającą ilość narzędzi, którymi może zdyscyplinować co bardziej zapalczywych. Stołek w budżetówce? Wy wiecie ilu młodych, zdolnych Polaków marzy o takiej posadzie? Tylko mu pokaż którego ma wynieść za frak, to sam to zrobi:-) Do tego trzeba czasu i spokoju! Żadnych popisówek, bo tylko na to czekają. Owszem, jak któraś mundra zechce prowadzić program wg swoich preferencji, to jak najbardziej a la Dyzma, za morde w try miga i won z roboty!

 18.  Wroce jeszcze do tego zjazdu komediantow , z ktorego zdjecie "uswietnia" ten felieton . Otoz , Szanowni Panstwo , wydawalo mi sie , ze w Polsce , juz wszystkie mozliwe plugastwa wypelzly na powierzchnie , ale po raz kolejny okazuje sie , iz syndrom skurwienia pewnych srodowisk jest niczym nowotwor . Zeby sie z tego uleczyc musi byc skalpel i chemia , innej mozliwosci nie ma . By the way , w USA tez , na roznej masci galach nie brakuje idiotow , ale nawet ci najwieksi maja moralne hamulce , zwlaszcza w sprawach dotyczacych tragedii narodowych . Nie wyobrazam sobie , zeby na uroczystosci wreczania Oscarow , jakis glupek rechotal z ofiar zamachow na WTC , tu na wspomnienie takich wydarzen ludzie wstaja w milczeniu i zadumie , niejeden przy tym uroni lezke . Polskie "srodowisko" natomiast , wprowadzilo nowe standardy - oni maja zajebisty ubaw z tego , ze w Smolensku zginelo 96 osob wraz z prezydentem swojego kraju !!! Jest w polskim slowniku jakies odpowiednie slowo , zeby to nazwac ??!

 19. nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogły dostatecznie obelżywie określić ich postępowanie.
  To są bydlaki, nędzne gady, omyłkowo nazwani ludźmi.
  Oni winni być potraktowani tak, jak kapitan Wagner potraktował von Nogaya, albo jak Piłsudski traktował bolszewickich zdrajców Polski w Berezie Kartuskiej.

 20. zostali oddelegowani do swoich rządowych i prezydenckich robót, iluś tam poszło w instytucje i spółki, i robią swoje - nie uważam że musi być głośno robione - poza mocnymi wrzutkami - a to uchwalenie 500+, podatki bankowe i hipermarketowe, mieszkania dla młodych, plan Morawieckiego. A to, że głowy lecą tak, że koszami trzeba wynosić (ARiMR, leśnictwo, MON, wiele innych jednostek) to mało estetyczna część kuchni, którą wystarczy podać na 32 stronie gazety gminnej. Zupełnie inaczej jest Z PiS-em jako partią. Aż sie prosi, żeby sporządzić "Czarną księgę demokracji w Polsce w latach 2007-2015" (w wersji dokumentu papierowego i jakiejść medialnej formy internetowej. Byłoby o czym pisać: mielenie (kilkukrotne) wielomilionowych wniosków o referenda, umieszczenie ACTA w ustawie o rybołówstwie :), bezprawne zatrzymania i mszczenie się na kibicach, inwigilacja dziennikarzy, plon pracy seryjnego samobójcy, katastrofa smoleńska, grabież funduszy z OFE, grabieżcza wyprzedaż majątku narodowego, próba nocnego uchwalenia w Sejmie sprzedaży Lasów Państwowych, Amber Gold, upadłości firm przy budowach dróg i autostrad, przekręty przy informatyzacjach szeregu instytucji, i jeszcze dużo dużo więcej. PiS-owi wypadły kły z okresu kampanii wyborczych, kiedy w internecie tętniło (wręcz kipiało życie), a PO była zaorywana od rana do wieczora prawdą, samą prawdą!

 21. wkurzyła. Użyła idiotycznego, kretyńskioego stwierdzenia, że na PiS głosowało 18% Polaków (nie wyborców), w związku z czym PiS nie może mówić, że reprezentuje naród. A Tusk głupia babo będąc wybrany przez taki sam procent Polaków mógł?

 22. avatar

  Demencja gra marsza żałobnego na jej POrozsychanych
  klepkach, chodziłaby wcześniej spać i wszyscy byliby zadowoleni.

 23. avatar

  no to polityka wraz z owsiakiem wchodzi w nową fazę..jureczek tez przyjdzie POmaszerowac??ciekawe co ta prowokacja ma miec na celu..

  http://niezalez...
  edit.
  obejrzałem pospieszalskiego...i powiem jezykiem ferdka.."tak dalej bydż ...nie bydzie"...
  pan z wsi..eeeee...ten tego pardon..z "nowoczesnej"..pani profesor jadzia...atmosferka gestnieje..
  CO BEDZIE DALEJ????????????????

 24. avatar

  nie demokracją

  Nasuwa się jedno pytanie - GDZIE JEST PiS??????

 25. Po podwórku lata pijany żul z kałakiem i strzela na oślep  a PiS sprawdza czy zezwolenie na broń ktorą ma w domu ma wszystkie ważne pieczątki

 26. pis moze pod tym wzgledem wykazuje sie dupowatoscia bo na to cale "towarzystwo" to tylko gumowa pala i waskie drzwi

 27. Ta pierwsza to TK, bez tego nie ruszymy z miejsca. Sprawy ważne będą konsekwencją załatwienia sprawy TK, a nieistotne zostawimy sobie na deser. 
  TK to nasza racja stanu. Myśląc o Nowym Państwie bierzcie to pod uwagę. To nie jest gra o stołki, tylko kto kogo.

 28. zawód to prostytutka,
  a kurwa to charakter

 29. avatar

  KOD powinien zdać sobie sprawę, czyją tradycję kontynuuje.Kim by
  li oprawcy, zainstalowani przez Stalina nad Wisłą?
  http://www.polskacanada.com/marek-baterowicz-bestie-1/

 30. Całkowicie zgadzam się z oceną tego tałatajstwa jak również zgadzam się z tym, że tylko obcięciem kasy dla ich fundacji albo fundacji, w których oni się udzielają coś można zdziałać.
  Poniżej tekst, który wysłałem do całego zarządu fundacji Anny Dymnej, w następnym komentarzu podam skompilowaną listę z adresami poczty elektronicznej i gorąco apeluję o ich wykorzystanie.  Wierzę, że przynajmniej część tych ludzi nie jest tak zeświniona jak "elyty" i zacznie do nich docierać z kim mają do czynienia.
  --------------------------------------------
  Zarząd Fundacji Mimo Wszystko:

   
  Od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem przekazania daru dla Waszej fundacji jednak coś mnie powstrzymywało i jak się okazało, moje odczucia było słuszne.
  Z przykrością zauważyłem, że szanowana do tej pory przeze mnie Pani Anna Dymna, nie potępiła a wręcz ubawiła się słuchając prostackich "żartów", niejakiego Sthura Macieja (w załączniku).
  W związku z tym nasza dotacja zostanie przekazana innej fundacji a Państwu zalecam zwrócenie się o wsparcie do wyżej wymieninego prostaka niejakiego Sthura Macieja, tudzież do głównego nagrodzonego (też w załączniku), jak widać również doceniającego "poczucie humoru" wesołego Maćka.  Gdyby Państwu nie dopisała wena twórcza przy pisaniu prośby o wsparcie do "elyty" z "galy" to poniżej podaję przykład dowcipu dla wesołego Maćka, ba całej ferajny zwanej dla niepoznaki "aktorami polskimi", oczywiście na poziomie odpowiadającym możliwościom percepcyjnym tego środowiska. 
   
  "Mojemu ojcu POrżnęli wraka... tfu...raka i po tym zamachu... wrak yyy...rak jest na śmietniku, a ojciec może dudą... yyy du ...pierd...pardon...tyłkiem shrać... feee... GRAĆ! Znaczy role tylne tj.dupne, czyli drugiego sortu, gdzieś wałęsając się po WSI... rety, nie... chciałem ... TVN24! w rolce... rólce ekspierda... eee... ekskrementa... ekspetru znaczy - ekspetra POlitycznego".
   
  A tutaj jest komentarz jednego z internautów pod artykułem opisującym wyżej wymienioną imprezę:
   
  "Mieliśmy okazję zobaczyć festyn chamstwa i kompletnej degrengolady tego tałatajstwa i hołoty aktorskiej z Warszawy. Dobrze się stało , że Polacy mogli się zapoznać z poziomem umysłowym i kompletnym chamstwem tych kanalii zwanych polskimi aktorami. Teraz oczywiście należy mieć nadzieję , że w przyszłości podobne "uroczystości" tych zdegenerowanych "artystów" scen polskich będą się odbywały na ich koszt ,a relacjonowane będą tylko w tvn-ach lub polsatach. Rozumiem także , że fundacja Dymnej przestanie działać - ponieważ dane nam było wszystkim oglądającym zobaczyć roześmianą gębę skretyniałej tzw. polki patriotki , którą cieszyły żarty kretyna idioty z tragicznej śmierci 96 Polaków. Rzeczywiście kupa śmiechu. I te roześmiane wstrętne gęby tych idiotek / podobno aktorek / pokazanych w tle zdjęcia. Tak się człowiek zastanawia jaką to trzeba być szmatą i kanalią , by śmiać się z tragedii tak wielu Polaków i ich rodzin. Trzeba przyznać to było "wspaniałe" przedstawienie tych zdegenerowanych i zeszmaconych "orłów" scen "polskich". Nigdy więcej takich żenujących scen i tych parszywych gąb tzw. "polskich aktorów" w polskiej telewizji."
   
  Lepiej sam bym tego nie napisał...
   
  Z wyrazami szacunku dla tych, których wspomniane dowcipy nie bawią.

 31. Strony