Prześlij dalej:

Od wczoraj nasi starsi bracia w wierze rozkręcili aferę od Monachium przez Jerozolimę, aż po Nowy York. Ważne, żeby powyższe zdanie odczytać dosłownie, bo wbrew kłamstwom funkcjonariuszy Michnika i TVN, nie było żadnego masowego oburzenia wśród dziennikarzy, po pytaniu Ronena Bergmana do Mateusza Morawieckiego. Na dowód, jaki „zasięg” miały kłamliwe, co za chwilę udowodnię, słowa żydowskiego dziennikarza, wklejam jego komentarz zamieszczony na Twitterze.

Po 24 godzinach od tej publikacji, żydowskich dziennikarz zebrał garść "podaj dalej" i koszyczek "lajków". Dla tych, którzy nie orientują się w zasadach Twittera, powiem tyle, że gdy napiszę o swoich zmaganiach z flaszką wódki, statystyki mam trzy razy większe. Nie było żadnego oburzenia świata. Wszyscy normalni słuchacze i późniejsi odbiorcy odpowiedzi Premiera Matusza Morawieckiego na prowokacyjne pytanie Ronena Bergmana, po prostu przyjęli do wiadomości oczywiste fakty wyłożone przez polskiego premiera. Dla porządku przywołam jedno, najbardziej „kontrowersyjne”, zdanie z wypowiedzi Premiera RP:

Tak jak byli żydowscy zbrodniarze, tak jak byli rosyjscy zbrodniarze, czy ukraińscy - nie tylko niemieccy

Szkoda mi czasu i zdrowia na tłumaczenie powyższego banału, byłaby to obraza inteligencji Czytelnika i mojej własnej. Przejdę od razu do tego, co jest charakterystyczne dla żydowskich nacjonalistycznych propagandystów, czyli budowania kariery na fanatyzmie i kłamstwie.

Ronen Bergman nie jest przypadkową postacią i nie znalazł się przypadkiem na konferencji w Monachium. Od lat jest obecny w wielu tytułach na całym świecie: New York Times, Wall Street Journal, Foreign Affairs, Newsweek, The Times, The Guardian, Frankfurter Allgemeine Zeitung, Sueddeutsche Zeitung. Jest też stałym bywalcem kilku telewizji miedzy innymi BBC i co arcyciekawe, jako jeden z nielicznych Żydów, regularnie pojawia się w Al-Jazeera. Jednak jego podstawowa praca to stanowisko dziennikarza śledczego w największym izraelskim dzienniku Yedioth Ahronoth, gdzie zajmuję się wojskiem i służbami specjalnymi, przede wszystkim Mosadem, z którego się doktoryzował. Ponadto jest autorem wielu książek o izraelskich służbach i działaniach wojennych. Do Monachium trafił, ponieważ promuje tam swoją najnowszą książkę „Der Schattenkrieg: Israel und die geheimen Tötungskommandos des Mossad”. Z grubsza rzecz biorąc jest to książka o tajnych i zabójczych misjach Mossadu.

Pan Ronen Bergman to klasyczny produkt izraelskiego nacjonalizmu i fanatyzmu, opartego na pogardzie do wszystkich i wszystkiego, co nie żydowskie. On sam następująco definiuje ideologię żydowskich nacjonalistów i sens istnienia państwa Izrael:

Po pierwsze, zawsze znajdzie się goj, który chce nas zabić. Po drugie żaden goj nam nie pomoże. Będą stać z boku, skoro nie pomogli za pierwszym razem. Po trzecie, powinniśmy zrobić wszystko, aby mieć bezpieczną przystań, mieć ojczyznę, mieć Izrael i bronić go za wszelką cenę.

Strony

Źródło foto: 
54313 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

33 (liczba komentarzy)

 1. Zerwać wszelkie rozmowy i kontakty z Izraelem. Natychmiast. Co nam, Polakom dało ratowanie Żydów podczas II wojny światowej? Nieustanne nękania Polski i Polaków, manipulacje, fałszywe oskarżenie, kneblowanie faktów?

 2. Oczywiście, że wśród sprawców Holokaustu byli także Żydzi. Żydowska policja w gettach wysługująca się Niemcom. Żydowscy kapo w niemieckich obozach koncentracyjnych

 3. avatar

  Nie "wśród sprawców Holokaustu byli także Żydzi" tylko "wśród sprawców Holokaustu byli głównie Żydzi" bo Niemcy nie brudzili sobie rąk tylko zamykali jak leci w gettach, spisy Żydów (z wyszczególnieniem majątków) robili Żydzi i Żydzi Żydów pałami upychali w transportach go gazu. Pisze to m.i. Hannah Arendt w raporcie z procesu Eichmanna. Niemcy poprzestali na sprawstwie kierowniczym, co oczywiście w niczym ich winy nie umniejsza, przeciwnie robi bardziej cyniczną. I tu chyba jednak jacyś Żydzi rozszyfrowali im psychikę rodaków, co umożliwiło im takie a nie inne rozwiązanie "problemu żydowskiego". 

   

 4. avatar

  a'proos

  atmosfera tej press-konfy też była specyficzna...zwłaszcza te oklaski po zadaniu pytań prez pana redaktora...

 5. Czyli mówić na poziomie faktów. Dobrym przykładem jest tu dr Ewa Kurej z jej wykładami o cywilizacji zydowskiej na YouTube. Radze oglądać bo wkrótce ją zbanują.

 6. Wszyscy co boją się Żydów ,żydowskiego lobby ,żydowskich pieniędzy w bankach powiem jedno .Jak wszystko to jest "zbudowane" na kłamstwie, którym bombardują teraz Polskę i Polaków to nie ma się czym przejmować .Żyd może mi powiedzieć ,że jestem głupi ,brzydki biedny i mogę a nie muszę go walić w pysk .Ale jak mówi ,że jestem mordercą to walę w gębę bez względu na konsekwencję .Ja nawet nie myślę co czują Polacy ,którzy przeżyli koszmar holokaustu ,ci co pomagali Żydom a teraz są opluwani przez pokolenie ,które żyje dzięki nim .
  Być albo nie być ?....to teraz dla Polski po 100 latach odzyskania niepodległości poważna sprawa .Tworzą się "komitety obchodów rocznicy ' a wypadało by uruchomić w szkołach przysposobienie obronne .I pomyśleć ,że prawda potrafi tak obnażać kto jest KTO ? i jak Nas traktuje .

 7. avatar

  Kiedyś się czepiał mnie taki chłopaczek, szydził, przezywał. W końcu wziąłem go za szmaty z przodu, gdzie bywają kieszonki od koszuli i mocno oparłem o ścianę. Powiedziałem tylko jedno, jak się nie od....i to porozmawiamy inaczej. Od tego momentu miałem święty spokój.Po latach go spotkałem i uświadomiłem sobie, że facio był "od naszych". 

 8. Rozmowa z Żydami podobna jest do tej scenki.(b. stare)

  Zebranie partyjne. Z trybuny padają oskarżenia tow.Malinowskiego pod adresem tow. Nowaka. Na końcu zarzut: córka Nowaka to kurwa.

  - Ależ ja nie mam córki-  broni się Nowak.

  - To nie ma nic do rzeczy.

  Oklaski.

 9. avatar

  - A za zaprzeczanie jest wyrok. Są paragrafy. Poniał?

 10. Nie uważam haseł zrywania kontaktów dyplomatycznych jako poważnych. Nie chcę aby nasze dzieci juz za kilka lat jadły na śniadanie obiad i kolację same kartofle. A gdyby się starsi bracia  uparli , to możecie się wszyscy zdziwić. Poza tym lufy amerykańskich czołgów są obrotowe i o tym też należy pamiętać. Największą karą dla nich są publiczne odpowiedzi naszych polityków. Dokładnie takie jak wypowiedziane przez Premiera. Nie będzie żadnej afery bo żydzi nie chcą na międzynarodowym forum się tłumaczyć z kolaboracji. Wstydzą się tego.

 11. Strony