Reklama

PO już dawno weszła w buty PiSu, teraz to nawet przebija swym populizmem PiS i bardziej małpuje Leppera i Giertycha, a głupi wyborcy dalej ją wspierają.

PO już dawno weszła w buty PiSu, teraz to nawet przebija swym populizmem PiS i bardziej małpuje Leppera i Giertycha, a głupi wyborcy dalej ją wspierają. Świadczy to jedynie o całkowitym upadku intelektualnym tego zidiociałego narodu. Im bardziej populistyczne hasła tym większe poparcie. Na całe nieszczęście Paweł Śpiewak głosi, że czekają nas aż dwie kadencje tych beznadziejnie głupich rządów. Rozumiem, że po burzliwych, chamskich, prostackich rządach PiS, ludzie oczekiwali spokoju i rozsądku, ale ileż można? Ileż można nic nie robić, tylko pleść głupoty i głupawo się uśmiechać? Za chwile minie rok od wyborów, a PO dalej nic nie robi tylko brnie w populizm. Ale jak widać polaczkom to odpowiada, skoro tak windują sondaże Platformie.
Kastracja pedofilii, hahaha, już to widzę, zabranie emerytur esbekom, jasne, tylko , że to nie do końca prawda, bo nikomu emerytury zabrać nie można, jedynie zredukować . Zabranie emerytury Jaruzelskiemu i innym generałom? Ależ oni otrzymują emerytury z wojska,a Jaruzelski ponadto otrzymuje emeryturę prezydencką, jak widać, kolejna kula trafiona w płot i to zaledwie na przestrzeni kilku dni.
Tarcza antyrakietowa to jeszcze jeden nie wypał. Izba reprezentantów USA właśnie drastycznie obcięła finansowanie tego projektu o bagatela 246 milionów USD .Jednocześnie zapisano w ustawie zobligowanie Pentagonu do wykazania, na podstawie serii testów, skuteczności pocisków przechwytujących przed ich zakupem i rozmieszczeniem. Co to oznacza dla Polski? Ano tyle, że aby postawić sobie taką tarczę rząd musi dołożyć i bardzo, bardzo dużo. Z tego co rozumiem tarcza miałaby powstać do 2013 roku, a tu Euro się zbliża i UEFA goni.A my , jak zwykle z ręką w nocniku, ani dróg, ani stadionów, ani niczego, poza dobrymi chęciami. Coś mi mówi , że ani Euro , ani tarczy nie będzie jak tak dalej rząd na populizmie jechać będzie. Nie wspomnę już o walucie Euro , którą to hucznie premier ogłosił w ramach swego populistycznego programu. Jak się dzisiaj dowiadujemy, bank europejski nie przewiduje , aby po 2009 roku jakiekolwiek państwo było gotowe na przyjęcie tej waluty.
Nic tylko czekać jak Donek wyskoczy z jakąś nowa inicjatywą , niczym Filip z Konopi i znowu sondaże powindują w górę, przecież lubicie te obiecanki cacanki, te piękne hasła i te uśmiechy, zawsze to lepsze niż głupawe spory o alimenty i staczanie się PiSu na samo dno, nieprawdaż?

Reklama

4 KOMENTARZE

  1. dokładnie tak samo rozumuję
    trzeba by np. przestudiować ówczesną konstytucję i rozważyć jak werbalnie zagwarantowane regulacje dotyczące interesu państwa i społeczeństwa sb i inni dostojnicy prl wypełniali; założę się, że nie wypełniali, a więc nagroda, przywileje emerytalne, im się nie należy