Prześlij dalej:

W przyrodzie zdarzają się różne cuda, czasami nawet Jerzy Owsiak powie prawdę. Przytomni i odważni ludzie od dawna mówili, że „Przystanek Woodstock”, finansowany z pieniędzy, które dzieci zbierają do puszek, jest politycznym festynem Owsiaka, gdzie pierze się mózgi dzieciom i młodzieży, w ramach tak zwanej Akademii Sztuk Przepięknych. Pomimo tej oczywistości Owsiak przez lata kłamał, że polityczny festyn bezguścia, alkoholu i wszelkich środków odurzających, to zjawiska apolityczne. W końcu zdarzyło się Owsiakowi powiedzieć prawdę, a ponieważ znam tego bajkopisarza na pamięć to wiem, że takie rzeczy pojawiają się u niego wyłącznie wtedy, gdy się boi o kasę.

Zostawmy lęki Owsiaka i przejdźmy do samych konkretów. W dzisiejszej Gazecie Prawnej możemy przeczytać obszerny wywiad, a w nim słowa prawdy wypowiedziane przez „dyrygenta orkiestry”:

Magdalena Rigamonti: Na Woodstock przyjeżdżali politycy.

Jerzy Owsiak: Proszę mi wymienić chociaż jednego.

Magdalena Rigamonti: Bronisław Komorowski.

Jerzy Owsiak: Był, ale spotkał się tam z prezydentem Gauckiem i to było niezwykłe wydarzenie, i to był wyjątek.

Magdalena Rigamonti: Leszek Balcerowicz.

Jerzy Owsiak: Od dawna nie jest politykiem. To profesor, wykładowca. Pełen namiot ludzi. Biją mu brawo.

Magdalena Rigamonti: Lech Wałęsa też był.

Jerzy Owsiak: Jako emeryt polityczny. Był też ksiądz Kaczkowski, byli Marek Kondrat i Maria Czubaszek.

Magdalena Rigamonti: Wszyscy z jednej strony politycznej barykady.

Jerzy Owsiak: A dlaczego mam zapraszać z drugiej strony? Proszę sobie zrobić festiwal i zapraszać.

Źródło: http://wiadomos...

Sprawa jest chyba jasna, prawda? Sam organizator, który jest wpisany w pozwoleniu na organizację imprezy masowej „Przystanek Woodstock”

Przechwytywanie_0.JPG

z milicyjną szczerością mówi wprost, że robi festyn dla jednej opcji politycznej. Czy ma prawo? Niestety prawo ma, w każdym razie prawo mu nie zabrania wyjąć z puszek dzieci 3 000 000 zł i przekazać na polityczną popijawę dla jednej opcji politycznej.

Kto wrzuca do puszki WOŚP i się na ten stan rzeczy godzi, ten ma spokojną głowę. Śmiem jednak wątpić, że wszyscy należą do KOD, klubów feministycznych, stowarzyszeń LGBT i miłośników islamskich uchodźców, a niemal tylko tacy z półki politycznej są zapraszani na imprezę finansowaną z puszek WOŚP:

Poniżej znajdziecie listę zaprzyjaźnionych organizacji pozarządowych oraz instytucji, firm, szkół, a także uczelni wyższych, które spotkacie na Akademii Sztuk Przepięknych podczas 23. Przystanku Woodstock. Są wśród nich nasi dobrzy woodstockowi znajomi, ale także kilka nowych ciekawych projektów. Opisy, terminy i miejsca spotkań podamy Wam już wkrótce!

Amnesty International

Stowarzyszenie "Nigdy więcej"
Polska Akcja Humanitarna

Kampania Przeciw Homofobii

Strony

36922 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

11 (liczba komentarzy)

 1. O co tu kur..a chodzi ?Czy PIS boi się Owsiaka ?Totalnego ignoranta prawa w Polsce ,wspierać finansowo to jakaś prostytucja polityczna .
  A może ja głupi jestem? Nie znam się ?

 2. Skąd taki wniosek, że się boi? Policja wykonywała swoje obowiązki. Problem w tym, żeby takie festiwale przetrzepać pod względem wymogów organizacyjnych i wyciągać konsekwencje, a to już nie rola policji. I tego mają się bać Owsiaki, który raczej ignorantem nie jest.

 3. amerykańskie sankcje przeciw Rosji uderzą w Nord Stream? już nie mogę się doczekać przemówienia Trumpa w Warszawie. i miny Makreli.

  Bielan dobrze rozumiemy sprawy międzynarodowe, przed wizytą Trumpa powinien się dogadać z jego doradcami. Jacek Kurski nie zgodził sie na retransmisję TVP dla Polaków na Litwie. Bo nie rozumie polskiego interesu narodowego.

  jak mogliśmy pomóc Austrii obronić się przed niemcami? tak jak pisałem kilka razy i tak jak chcieli politycy austriaccy. niestety rząd jest tak odurzony władzą że myśli w bardzo prostych kategoriach. Napiszę jeszcze raz.

   

 4. avatar

  ciągle mam nadzieję że 1nym stanowczym "nie" zamknie się błotko.....ja nie wiem czy islamiątka znają drogę do kostrzyna;nie wiem na ile wiarygodny jest red Gadowski..no i te nieszczęsne pole minowe..1ną decyzją administracyjną która za 3 dni ucichnie w mediach można uratować życie wieluset tysięcy ludzi..po owocach ich poznamy..

 5. Wolność kreacji? - owszem, ale za własne pieniądze. Dofinansowanie? - owszem, ale zgodnie z polityką kulturalną państwa! Poczekamy - zobaczymy.

 6. Białoruś i Austria chciały się schronić pod skrzydła orła białego przed pazurami Rosji i Niemiec, i dostały kopa w d. i to głupie, bo w ten sposób PiS doszedł do władzy i ten sposób umacniał pozycję Polski, teraz zdecydowali się uderzyć w to co dało im władzę.

  kiedy w pierwszym etapie tsunami uchodźców kanclerz Austrii postawił się Berlinowi, następnego dnia koledzy wyrzucili go ze stanowiska. Ale po serii pociągnięć nrd-owskiego przywódcy doszli do wniosku, że kanclerz niemiec oszalała. A Austria jest w kącie pokoju za Niemcami i jak Niemcy się cofają to rozmazują Austrię na ścianie. więc wysyłali wyraźnie polityczne sygnały że chcą dołączyć do politycznej koalicji tworzonej przez Polskę. I Berlin nie jest aż tak silny jak się wydaje, zresztą będzie się teraz działo.

  Trzeba było zrobić pressing na polityków niemieckich taki sam jak oni robili na nas. tylko tyle.

 7. Panie Piotrze OBY JAK NAJWIĘCEJ POLICJI na tym spędzie, umundurowani mają być widoczni wszędzie. Funkcjonariusze z psami szkolonymi do wyszukiwania narkotyków, funkcjonariusze legitymujący każdego nieletniego spożywającego alkohol, wyjątkowo podejrzany element przeszukiwać na okoliczność posiadania przedmiotów zabronionych, tajniacy "przypadkowo" zaglądajacy do namiotów. Znakomita okazja by funkcjonariusze mogli się szkolić.

   

 8. Wydaje mi się, że mając w planach reformę sądownictwa, potykając się z Unią w kwestii imigrantów oraz podejmując naprawę państwa naprawdę nie czas na to.

  Skierowanie Policjantów ze wszech miar słuszny. W innym wypadku, gdyby, odpukać nastąpiło W, to przecież "państwo nie zdałoby egzaminu".

 9. Dwa słowa odnośnie darczyńców zasilających WOŚP w trakcie organizowanych finałów. Otóż jestem mieszkańcem niedużej miejscowości, gdzie wolontariusze orkiestry ze swoimi puszkami tworzą w tym dniu istny szpaler przed wyjściem z kościoła. Tak jest po każdej mszy, a ludzie choć nie wszyscy to jednak pieniądze do podtykanych im pod nos puszek wrzucają. Tak jest w tysiącah małych miejscowości i w nich donatorami są ludzie wierzący, wyznający tradycyjny system wartości. Szeroko rozumiane "nowoczesne" towarzystwo do kościoła nie uczęszcza bo dla nich to "obciach". To są jedyni darczyńcy WOŚP, bo w zimowy dzień nikt się po wsi nie błąka. Krótko mówiąc pieniędzy od lewaka w puszkach ze wsi, małych miejscowości i miasteczek nie uświadczysz.  

 10. Bron obosieczna, Panie Piotrze. Zaraz sie larum podniesie: to po co finansowac zabezbieczenie np. Swiatowych Dni Mlodziezy?

 11. ... a dlaczego wróbelek ma krótkie nóżki? - bo tak kurwa już jest!  Rząd sam się nie wybrał i realizuje własną politykę.

 12. Strony