Prześlij dalej:

Za PRL-u było kilka skandali obyczajowych i kilka plotek, które ponoć z realiami nie miały nic wspólnego. Jednym z głośniejszych plotkarskich romansów była miłość od pierwszego wejrzenia ówczesnego premiera Mieczysława Rakowskiego, do znanej piosenkarki Hanny Banaszak. Plotka ta w końcu trafiła do samego Rakowskiego, a ten miał odpowiedzieć: „A która to, ku..a, jest ta Banaszak?”. Przypomniałem tę anegdotę, ponieważ w niej zawiera się wszystko, co w moim przekonaniu miałby do powiedzenia Kot Prezesa na temat najnowszych wygłupów prawomocnego oszczercy Jerzego Owsiaka. Z kolei sam Kaczyński z całą pewnością siedzi teraz na „fejsie” i zamazuje „lajki” pod wpisem Owsiaka.

Było jasne, że po wezwaniu do sądu, w związku z wnioskiem Policji, o ukaranie Owsiaka za agresywne bluzganie w kierunku urzędników, którzy uznali „Przystanek Woodstock” za imprezę podwyższonego ryzyka, „Jurek” odegra tandetny spektakl pod tytułem „Jestem ofiarą rządów PiS”. Oczywiście w przedstawieniu nie mogło zabraknąć scenografii, czyli chorych dzieci, których używa się w roli pałki i parawanu na przemian, w zależności od potrzeb, gdy trzeba odpowiedzieć za własne słowa i czyny. Pan „Jurek” pisze, że jest pochłonięty ratowaniem życia i kupowaniem sprzętu w ramach konkursu ofert, z którego nie sporządza protokołu i łamiąc wyrok NSA nie udostępnia umów. W tym czasie reżim Kaczora chce go siłą doprowadzić do sądu. Wszystko to na podstawie standardowego wezwania do sądu, w sprawie o wykroczenie, czyli dawne kolegium. Policja, nie Kaczyński i Ziobro, postawiła mu taki zarzut:

Art. 141. Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych,podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany.

Strony

19555 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

6 (liczba komentarzy)

  1. Czasem coś pier...nę / nie ze sklepu/, ale żeby tak, jak jurek to k..a nie umiem.

  2. Matka, aleś się przyssał w żyłę taj gniidy. Tak trzymaj aż ofiara wyzionie, no niekoniecznie ducha ale przynajmniej zniknie z przestrzeni społecznej.

  3. Jakby co, ma robotę w cyrku.

    W październiku jest 75 lat UPA, trzeba patrzeć czy są państwowe obchody na Ukrainie. Czy to prawda, że z okazji rocznicy Prezydent Ukrainy podpisał ustawę, że szkoły mniejszości mają się posługiwać językiem ukraińskim a nie polskim? 

  4. Nie rozumiem polityki naszego rządu wobec Ukrainy. Jest oczywiste, że Niemcy i Ukraina mają wspólne cele przeciwko Polsce.

  5. Myślę, że kto nie miał zaufania do owsika, to tak zostanie. Tutaj, jak u bolka, mamy dwa obozy. Totalni po złości stoją za nim. Tych wyżej wymienionych akurat odpuściłam sobie w swoim czasie, ale na PAD-a dałam się nabrać.  I jak z tym żyć, Matko?

  6. MatkoKurko, art. 141 który sam przytoczyłeś mówi o ograniczeniu wolności a ty w jego kontekście chwilę później napisałeś o pozbawieniu wolności ...

  7. Strony