Nie róbmy sobie jaj, to był ZAMACH na prezydenta Komorowskiego i premiera Tuska!

Prześlij dalej:

Po konferencji ABW i innych prokuratorów wiemy już bardzo dużo, nie chcę być bezczelny, ale ja już wiem wszystko. Polecam szczególnej uwadze następujące zestawienie, które zapewne „umknie” medialnym przekaźnikom. Sprawy propagandowe mają się tak: „Podejrzany zorganizował grupę zamachową, werbował współpracowników, którzy zostali przesłuchani i pozostali na wolności”. Tego kuriozum wystarczy za całą analizę, no ale proszę pamiętać, Szanowni Rodacy, gdzie żyjemy i kto nami rządzi. Jedna śmieszność dla tej władzy, to deser, władza nie potrafi ośmieszyć się skromnie, zawsze idzie na całego. Nie wystarczy, że „zamachowcy” współpracujący z zamachowcem naczelnym po przesłuchaniu wyszli na wolność, co należy tłumaczyć, że nie stanowią żadnego zagrożenie dla społeczeństwa, przecież obywatele nawet nie poznali personaliów tych „szaleńców”, żeby się mogli jakoś oddolnie obronić. Trzeba jeszcze do tej śmieszności dodać motywy i cele sprawcy. Jak stwierdził pan prokurator, potencjalny napastnik kierował się względami: ksenofobicznymi, narodowościowymi i antysemickimi i tak uzbrojony zamierzał wykończyć: pana premiera, radę ministrów, prezydenta RP, ale i parlamentem nie pogardzi, jako całością. Ktoś z tłumy dziennikarzy zadał przytomne pytanie: „Skoro chciał wysadzić wszystkie organa, jak leci, czy w takim razie można go nazwać anarchistą?”. Pan prokurator i cała organizacja państwowa siedząca za zielonym stolikiem, aż się uniosła na krzesłach, oczy wytrzeszczyła, włos zjeżyła: „Nie! Ksenofobia, nacjonalizm, antysemityzm!”.

Im dalej tym śmieszniej. Nie będąc żadnym wielkim specem, czy nawet samym komandosem PRL Dziewulskim, nie z prawdopodobieństwem, ale z pewnością większą niż 100%, da się stwierdzić, że w tej chwili w Polsce, takich ludzi jak ten podejrzany jest co najmniej kilkudziesięciu. Siedzą w domach, mają nielegalną broń, budują ładunki wybuchowe, detonują je po lasach, coś tam piszą na forach internetowych, a nawet wklejają filmiki na YouTube i nikt ich nie zatrzymuje. ABW i prokuratura strzeliła sobie na oczach milionów Polaków, klasycznego Przybyła, oto jesteśmy, oto zdaliśmy egzamin i policzki mam nie draśnięte. Tak tandetnego spektaklu, rozdętego z poziomu RUTYNOWEGO działania służb, do poziomu Dreamlinera nie może traktować poważnie żaden biedny żuczek, co dopiero człowiek posiadający i używający mózgu. Z czysto formalnych powodów dołożę jeszcze kilka śmieszności, ale czuję się z tym zajęciem jak sadysta kopiący leżącego. ABW zatrzymuje 9 listopada „zamachowca”, by 11 listopada pozwolić Komorowskiemu defilować przez Warszawę z „elitą” w postaci aktorów, reżyserów, publicystów, Romka Giertycha i Ryśka Kalisza. Taka nieodpowiedzialność? Wszak ten prezydent nigdy by nie narażał ludzi i przestrzegał procedur, chuchając na zimne. Dalej mamy dowcip pod tytułem zarzuty dla pojmanego. Zorganizowany przestępca działający na zlecenie osób trzecich i przywódca grupy zamachowej, maksymalnie może dostać 5 lat, co oznacza, że człowiek, który „chciał podpalić Polskę”, dostanie 2 lata, wyjdzie po roku, o ile w ogóle nie zostanie zwolniony za zaliczeniem aresztu.

Strony

20746 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

27 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  ale  notoryczni łykacze papki medialnej połkną i to. GW już przygotowała dla nich przekaz dnia. Wielkimi literami, z tezą - a jakże! - jakimi  motywami  kierował  się  ten  straszny  człowiek. Ciekawe, czy większych czcionek nie mieli na Czerskiej? Ja bym proponowała jeszcze  więcej koloru  czerwonego. PObudza  wyobraźnię :)

 2. avatar

  pan Super Tajny Agent POstraszył i POgroził paluszkiem. 
  Tak piszą  t e r r o r y ś c i.

 3. Lepsze fanty są do kupienia na Jarmarku Dominikańskim czy giełdach staroci. Wystarczy poczytać forum militaria na allegro.
  Kto to powiedział: jaki prezydent, taki zamach?

 4. Mój zamach jest mojszy niż twojszy

 5. avatar

  nic dodać

 6. avatar

  Pan zamachowiec pisał na wybitnie nacjonalistycznym i antysemickim portalu sfora.pl, W przeciwieństwie do GW udało mi się dotrzeć do maila "zamachowca".

  "Jeszcze rok temu prowadzilem wyklady dla studentow z roznych krakowskich uczelni z materialow wybuchowych i inzynierii saperskiej. Niestety Rudy bandyta zakazal mi to ustawa prawna jakies 6 miesiecy temu i teraz grozi mi za to az 5 lat ! Nawet za komuny czegos POdobnego nie bylo.Jesli chcesz sie czegos dowiedziec wiecej : borazol@o2.pl"

 7. avatar

  "Typowy ANTYPAŃSTWOWIEC".
  Czyli raczej taki "internacjonalista"...

  I w tym momencie puścił mi zwieracz odbytu , ulżyło mi.
  Bo Polacy to typowi  "PAŃSTWOWCY" ,
  ludzie kochający swoją ojczyznę, Polskę za którą przez wieki oddawali życie.
  "Antypaństwowiec" i nacjonalista w jednym.
  Nie rozumiem, za głupi jestem.
  Ale ciekawe jak brzmi nazwisko tego ksenofoba, "antypaństwowca" i antysemity??????

 8. co  zrobic np. z  saletrą amonową? udajesz mądrzejszego niż jesteś 
  ale jasne -  na targu mozna  pocisk możdzieowy  pewnie  kupic -  3 razy  kupowałeś  tylko Ci kasy  zabrakło

 9. Czytaj ze zrozumieniem misiu.
  Twoje ulubione zuchy już nieraz robiły show pokazując "arsenał", w którym znajdowały się tzw. dekale - czyli broń pozbawiona cech umozliwiających jej użycie, nadająca się tylko do kolekcji zbieraczy. Szczytem śmieszności był MP40 (nazywany Schmeisserem) z plastiku, strzelający plastikowymi kulkami, który leżał sobie w centrum zdezolowanych gnatów dla zrobienia wrażenia na tłuszczy. Fakt, nie znam się, ale "cafe militaria" rżało ze śmiechu przez tydzień.

 10. avatar

  "Prokurator dodał enigmatycznie, że "motywacja i jakby przystąpienie do tych działań nie wynikało bezpośrednio z jego woli, tylko działał niejako siłą sugestii innych osób". - Mamy wskazanie na tę jedną osobę, którą on wymienia jako tę, która go miała inspirować - dodał." Implikacja: kim jest ta jedna osoba? Przekaz do wszystkich, którzy się kwalifikują: bójcie się. 

  A więc być może i tę pieczeń przy tym ogniu się upiecze.

 11. Strony