Nie będzie żadnego prawa, ani sprawiedliwości jeśli Maciej Lasek nie stanie przed sądem

Prześlij dalej:

Przez ponad pięć lat widzieliśmy setki łgarstw, manipulacji, celowych zaniedbań i łamania wszelkich procedur, przy prowadzaniu „śledztwa” i „badania” przyczyn katastrofy smoleńskiej. Nie wnikając w bezpośrednie przyczyny i pomijając dyscyplinujące pytanie: „czy to był zamach” ponad wszelką wątpliwość można stwierdzić, że osoby odpowiedzialne za śledztwo i badanie naruszyły podstawowe zasady i przepisy prawa. Takich ludzi można wskazać co najmniej kilku, w mojej ocenie kilkunastu, może nawet kilkudziesięciu. Jednak moim szczególnym faworytem jest płatny propagandysta, który przez ostatnie lata najpierw udawał eksperta od katastrof samolotów odrzutowych, potem był opłaconą tubą smoleńską Tuska i Kopacz. Nazywa się ten najemnik propagandowy Maciej Lasek i nie wyobrażam sobie, aby w Polsce prawej i sprawiedliwej tak pohańbiona postać nie stanęła przed sądem. Dlaczego wyróżniam Laska, chociaż z pewnością usłyszę, że kandydatów numer jeden do rozliczenia jest znacznie więcej? Zgadza się, można przebierać jak w ulęgałkach, mimo wszystko w przypadku badacza katastrof balonów i szybowców mamy do czynienia ze szczególnym cynizmem, kabotyństwem i karierowiczostwem po trupach. Dosłownie po trupach, bo ciężko inaczej nazwać profanowanie pamięci ofiar katastrofy, czym Lasek popisywał się przez wiele lat, kpiąc z ludzi, którzy zwracali uwagę na amatorszczyznę, jaka miała miejsce zarówno w PKBWL, jak i w prokuraturze. Jest jeszcze jeden wyróżnik, otóż Lasek wcale nie musiał się sprzeniewierzyć logice, fizyce i przyzwoitości, on chciał i piął się po szczeblach kariery sprzedając po drodze własną godność, godność osób zmarłych i godność wszystkich, którzy opłakiwali swoich krewnych, przyjaciół, znajomych.

Moralny i intelektualny upadek Laska nie wiązał się z obawą, że straci pracę albo smutni panowie zajmą się rodziną pilota, który nigdy nie siedział za sterami TU-154. On był do pełnej dyspozycji, kłamał, ośmieszał się i za pieniądze przygarnął do siebie równie mikre postaci jak: Artymowiczów dwóch, Osiecki, Hypki, czy Setlak. Postawienie Laska przed sądem w państwie prawa nie powinno dostarczyć żadnych problemów i sensacji. Jeśli można zastosować paragrafy odnoszące się do zaniechania, celowego utrudniania śledztwa, bądź też wprowadzania w błąd organy wymiaru sprawiedliwości i instytucji państwowych, to mamy tutaj modelowy przykład wraz z kandydatem do odsiadki. W RPIII każda patologia urosła do wymiaru „niezależności” i „niezawisłości”, ale już w takiej Holandii Lasek byłby pośmiewiskiem, którego nikt by nie dopuścił do badania wraku, po deklaracji, że sekcje zwłok, oryginały czarnych skrzynek i rekonstrukcja wraku samolotu są zbędne. Te twierdzenia są tak odrealnione, że nie wolno ich pod żadnym pozorem traktować inaczej niż naruszenie prawa i obowiązków służbowych. Przypomnę, że postawienie przed sadem funkcjonariuszy publicznych dopuszczających się nadużyć i podobnych czynów, nawet w RPIII nie była niczym nadzwyczajnym. Skoro za ściganie złodziei przed sądem stanął i w dodatku w pierwszej instancji został skazany Mariusz Kamiński, to nie wyobrażam sobie, aby Maciejowi Laskowi nie postawić zarzutów z tego samego pakietu i kilku innych.

Problemem jest tylko i wyłącznie przełamanie pewnej niemożności wynikającej z szantażu emocjonalnego. Nikt nie pyta kierowcy, który zdecydował się jechać niesprawnym autobusem ze szkolną wycieczką, czy postawienie go przed sądem, jest demokratyczne, czy nie demokratyczne, zaściankowe, czy nowoczesne, polityczne, czy medialne. Jest naruszenie przepisów prawa i są odpowiednie działania powołanych do działań instytucji. Lasek ze swoją czeredą może sobie łkać w Internecie do zakichanej śmierci, że jest ofiarą prześladowań, może mieć i będzie miał wsparcie „mediów”, na jego poziomie, ale w żadnym razie nie powinno to blokować postawienie Laska przed sądem. Degrengolada życia społecznego, prawnego i politycznego w RPIII zaszła tak daleko, że warunki dyktują prześladowcy, a ofiary poddawane są nieustannej dyscyplinie. Przy całej stanowczości w postępowaniu z takimi jak Lasek zalecałbym całkowitą zmianę formy. Żadnych kamer, konferencji, rzutników podłączonych do komputera, prawo równe dla wszystkich. Zwykły dzielnicowy, czy dwóch patrolowców zwija delikwenta i później tylko komunikat dla prasy – po informacje proszę się udać do niezależnej prokuratury. Musi pójść jakiś solidny sygnał do Polaków, że czasy, w których nietykalni pozostają bezkarni i wręcz ogłaszani są męczennikami, mijają bezpowrotnie. Lasek świetnie się nadaje do pokazania takiej dziejowej przemiany i sprawiedliwości.

6
32554 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

37 (liczba komentarzy)

 1. ...to się nie stanie. Mec. Pszczółkowski raczył był zauważyć, że Laska nie da się pociągnąć do odpowiedzialności. Obawiam się, że "jest pozamiatane".

  Pzdr.

 2. avatar

  sam zespół d/s wyjasniania.....(jak to sie pieknie zowie)..wg najnowszych ekspertyz m.in. mec Pszczółkowskiego jest..eeeee ten tego..byl...tzw "ciałem doradczym"..wiec..nie mial zadnego umocowania przy KPRM...wiec tlumaczenia pana dra beda miałkie..on mial za zadanie tylko sugerowac;doradzać..etc..etc..a nie dyktowac pewne aspekty procedowania...
  co do procesu calej reszty poczynajac od gajowego przez doktorową1metrodszpadla;jego prezydencką mość;jego*najwspanialszą*oxfordzką*ekscelencje;poprzez panow oficerow;dyplomatów;ekspertów;komentatorów wszelkiej maści.(jak zawsze gdy pisze te swoje epiteciki..to mam nieukrywaną perwersyjną przyjemność!!!).TO MAM SWOJA WIZJĘ...przy pomocy kominiarzy i żandarmerii..jednego dnia o jednej godzinie..zgarnąć wszystkich za morde..chwytem transportowym zgietych wpół zawinąc do policyjnego busa i osadzic pod straza jaka kiedys pokazal pan wołoszański w swojej retrospekcji..przy kazdej celi (otwarte drzwi na ościerz non-stop i zapalone mocne swiatlo)conajmniej 2 żolnierzy uzbrojonych w bron szturmową..A SAM PROCES??juz wiele razy pisalem na ten temat..zgromadzic dziennikarzy na same ogloszenie wyroku..DOŻYWOCIE Z KLAUZULĄ BPA I POZBAWIENIE PRAW OBYWATELSKICH I PUBLICZNYCH NA ZAWSZE...ja od siebie dolozylbym DEPORTACJE gdziekolwiek reszte z rodzin kazdego z oskarżonych..
  Edit...
  chyba ze "seryjny" zacznie wychodzic na samotne;wieczorne pozne spacery..A TO WSZYSTKO ZMIENI..
  Edit.nr.2.
  przy takim "PO-ziomie medióf publicznych"...?? po obejrzeniu "po przecinku"..wystawili dzis KAZA...czlowieka ktory tak sie skurw..ł !!!ze juz bardziej nie mozna..pomijam to ..a w zasadzie nie sposób pominac niczego z jego zyciorysu..wszystkich oklamal..swoja rodzine i glupsza zapatrzona w siebie młódkę...powiedzial to co powiedzial...to na co go bylo stac...jak dlugo potrwa ta JAZDA BEZ TRZYMANKI??do wyborow??czy do konca swiata i jeden dzien dluzej...???

 3. avatar

  @cichy1974-- KAZ, jak go nazywasz, to karzeł moralny niewart splunięcia nań. Do tej pory nie mogę pojąć czym kierował się JK namaszczając to intelektualne dno na premiera. W głowie mi się również nie mieści dlaczego wpycha się teraz w paszcze trójgłowego smoka (Kraśko, Pochanke, Gugała) Beatę Szydło. Przy całym dla niej szacunku, musiałaby być omnipotentnym bytem, aby poradzić sobie z funcjonariuszami tv i kłapiącą nameter. Jeśli PiS nie ma jakiejś rażącej broni w zanadrzu, to debatę już można uznać za przegraną. Dla twardego elektoratu niepowodzenie p. Szydło bedzie bez znaczenia,  niezdecydowanych zniechęci do postawienia na partię JK

 4. avatar

  tez nie moge tego pojac..po co to komu potrzebne?widocznie wierchuszka pis-u ma cos w rekawie..jesli nie ma to pora umierac..chyba ze wyplyną znowu tasmy..

 5. procesach sądowych tego typu - wystarczą dwa zdania informacyjne na 25 stronie biuletynu gminnego.

 6. Oj MK!!   Lasek będzie miał problem bo on duuuużo wie a nadmiar wiedzy może być przyczyną ,wielu groźnych chorób lub śmierci.Oni wiedzą że , MY wiemy ,że On wie !!On będzie miał takie koszmary ,że horror DUCH przy tym to bajka na dobranoc .Fakt że w normalnym państwie , a po 25X mamy taką nadziejePOLSKA takim będzie  to nie kwestia CZY ale K I E D Y??Lasek stanie przed sądem!!
  12 DNI   i to  mi się nie śni !!

 7. avatar

  a seryjny samobójca już kręci pętelkę....

 8. Nie widzę żadnej możliwości aby M. Lasek stanął przed sądem. Zanim do tego dojdzie odwiedzi   go seryjny samobójca.

 9. Oczywiście bezsprzecznie powinien stanąć przed może już nie tylko sądem(bo nie wyobrażam sobie by taki typ robil sobie cokolwiek z uprzedzenia o odpowiedzialności) ale czymś solidniejszym.Pamiętając jednak całą sprawę wolałbym taką oto kolejność przed TS:
  1) Donald Tusk
  2)Bronisław Komorowski
  3)Metr od szpadla
  4)Maciej Lasek
  5,6,7 etc pomniejsza swołocz.
  Tymczasem nr 1 dostał "w miejsce rodzimego TK Brukselę,nr2 również wydaje się nie martwić przyszłością i raczej się "nie zająknie".
  Metr od szpadla wyklepie jedynie to co jej każą,a pomniejsza swołocz z Laskiem na czele będzie się jąkać bez dyrektywy z góry.Sądzę że co do Smoleńska istnieje już tyle danych by łapać za łeb tych na szczycie listy,nie zaś "płotki" bo inaczej będziemy mieli kolejny sądowy serial "goryle we mgle" i masę wydatków na kolejne nic nie wnoszące rozprawy.
  Co zaś do kwestii m/narodowej(szczególnie twz naszych"Sojuszników")to parafrazując "Świat się dowiedział,nic nie powiedział" -a to o czymś świadczy.
  P.S Jeśli kiedykolwiek zapadną wyroki na tą ferajnę to ŻADNEGO WIĘZIENIA!!!!! - nie życzę sobie ani tym bardziej innym żywić tej chałastry z moich podatków.!

 10. avatar

  dozgonnie wdzięczne ;)

 11. Ale zajęło mi mniej niż 10 telefonów, aby znaleźc ludzi, którzy razem z nim studiowali na MEL PW (wydział Mechanika - Energetyka - Lotnictwo Politechniki Warszawskiej).
  Uzyskałem jednoznaczny komunikat - "mało zdolny, czyli zdolny do wszystkiego".
  On owszem ma doktorat nauk technicznych, ale nie zrobił go na politechnice, a na jakiejś wojskowej szkółce.
  To zasadniczo wyczerpuje co można na jego temat powiedzieć.

 12. Bozia nie dała a tu żyć trzeba. Mam dokładnie taki sam problem teraz z jakąś tzw zachodnią hołotką. 

  Na szczęscie uratowała mnie coś al'a polska zaściankowa osobowość + typowo mazowieckie chamstwo. 

 13. To duet czyli dyszel do odsiadki. Nie memłajcie, że się nie da. Owszem da się i to na podstawie odpowiednich artykułów kodeksów karnych i cywilnych.
  Elementarne poczucie przyzwoitości, jakie powinien posiadać każdy dojrzały osobnik, aż woła żeby te kanalie posadzić na parę lat. 

 14. Nie można tak wyskoczyć jak Filip z konopii i aresztować Laska. Najpierw trzeba wygrać wybory i stosownie do możliwości konstytucyjnych odnowić wymiar sprawiedliwości, czyli prokuraturę, sądy, trybunały itp. Następnie przejąć akta śledztwa jawne i niejawne oraz dowody. Wznowić śledztwo. Ponieważ z grubsza każdy średnio rozgarnięty śledczy wie co w zeznaniach jest nieprawdą, wzywać na nowo zeznających i pod przysięgą przesłuchać na nowo. Zaczną sypać. Aresztować podejrzanych. Uzupełnić dowody i sporządzić akty oskarżenia na które czekamy od ponad pięciu lat. Pośród oskarżonych odszukać Laska. Zawiadomić M.Kurkę - "Yes"! 

  Wyżej w wyliczance zapomnieliście o Arabskim i Sikorskim. Temu ostatniemu chyba będziemy mogli skoczyć. Nie zdarza się żeby kogoś dorwać w kibucu.

 15. Zdecydowanie stawiam na Arabskiego, na tego buraka powinni jacyś życzliwy podesłać mocne kwity, taką przynajmniej mam nadzieję, a w ogóle to Karlku doskonałą kolejność podałeś, o mediach nawet nie wspominam, bo to oczywista oczywistość. :)

 16. avatar

  na jego*hiszpanską*ekscelencje kwity są..tyle tylko ze pendrajw z knajpy w smolensku jest w posiadaniu smutnych panów z GRU na Łubiance...stawiam swoją kolekcję monet i banknotów ze to nagranie "nominowalo pana donalda na prezydenta a pana arabskiego na jego*hiszpanską*ekscelencje...i stawiam tez na to ze ktos kilkoro dowcipnisiom smolenskim gdzies na korytarzu;w windzie;moze na plazy w slonecznej hiszpanii.. lub w innych zacisznych miejscach juz nie raz puscil z dyktafonu urywki z tego typu spotkan...

 17. Masz rację,  taśmy raczej mogą być poza zasięgiem, ale może znajdą się inne kwity wskazujące na, tymbardziej, że jak mówi Gmyz rozpoczeła się wielka przedwyborcza rywalizacja niszczarki kontra kopiarki, stąd i moja cicha nadzieja na dorwanie tego gada.

 18. Nie wspomniałem o uprzednim przywróceniu kary śmierci, jako że nie jestem aż tak mściwy, chociaż Lech Kaczyński (jeśli ekshumacje to potwierdzą) został zamordowany.

  No i oczywiście wszystkie ekshumacje.

  Najtrudniej będzie bronić się prokuratorom wojskowym jak i cywilnym z Seremetem na czele. Radziłbym niczego nie niszczyć aby nie pogrążać się kompletnie.

  A w ogóle ukaranie zamachowców jest zadaniem wtórnym w stosunku do szczegółowego ustalenia co się naprawdę wydarzyło, nie pomijając jak dotychczas Okęcia. 

 19. ma przekonanie, że zło zawsze zwycięża. Może przegrać małą bitwę, ale w ostatecznym rozrachunku zwycięża. Jaruzel na Powązkach z honorami, żona Kiszczaka niczym ekspert i modelka w jednym.
  Gizbernowi mówiono- historia rozliczy. Gizbern mówi- gówno rozliczy, nic nie rozliczy. Machina działa i żadne zwycięstwo wyborcze tego nie zmieni. Bo ludzie są inni. Mentalność jest inna. Lewactwo wygrało na każdym froncie. Obecne pokolenie nie pamięta historii a jesli pamięta, to w krzywym zwierdziadle. Polska to warcholstwo, naćpani i nachlani tanią wódką wyborcy. Nic dla nich nie znaczy ani Sobieski ani kultura chrześcijańska. Gizbern jest ateistą, ale zawsze stanie w obronie moralności chrześcijańskich. Dziś dostał korespondencyjnie karty do głosowania. Zagłosował na PIS- nazwiska nr 1 (żółta karta i białe karty) Ale i tak to nic nie zmieni, ale krzyżyk postawił. Nie wie tylko, czy to krzyżyk na drogę, bo Gizbern nie wierzy, że w lewackiej obrzydliwej Europie coś może się zmienić, coś co było świadomie i z premedytacją budowane od niemal 50 lat.

 20. Albo krzyżyk, albo półksiężycek.
  A Lasek brzozowy.

 21. Obywatelu Gizbern!
  Nie pękaj Pan i nie odrzucaj miecza w chaszcze.
  Ani dobro ani zło nie zwycięża ostatecznie, bo walka ta trwać będzie do końca naszego świata. Naszym zadaniem jest wykorzystać dany nam czas i dołożyć trochę dobrych uczynków.
  La speranza è l'ultima a morire!

 22. witam,
  z tego co mi wiadomo to w listopadzie 2014 ustawa zostala jedynie do tego stopnia zmieniona, ze osobom posiadajacym pozwolenie na bron pozwolono rowniez miec ja przy sobie w celu ochrony wlasnego zycia. Dotychczas pozwalano jedynie miec ta bron przy sobie w celu polowania, sportowych imprez i zawodow strzeleckich oraz w celu cwiczen.
  Jesli cie to interesuje poczytam w odpowiednich ustawach.
  pozdrawiam
  J.T.S

 23. avatar

  w google wrzucamy: "broń w rękach prywatnych"

  Sądzę, jako znacznie młodszego, to Ciebie temat może  'dopaść' :)

 24. avatar

 25. B. Szydło w jaskini bandytów; Kraśko, Gugała, Pochanke, w poniedziałek w TV przeciwko PEK. 

  Zgadzając się na tych degeneratów, PiS wykazuje utratę instyktu samozachowawczego.
  Do tej pory takie numery jakoś udawało się wytłumaczyć. Teraz już nie.

 26. wpadanie w takie pułapki może się na nich zemścić. 

  Ciężko wyczuć, moim zdaniem dobrze że pójdzie. Ci panowie mogą być rozkojarzeni, przecież szukają sobie nowej pracy. 

 27. avatar

 28. avatar

 29. avatar

  J. Piłsudski,  „Dno oka” w „Głosie Prawdy” 7 kwietnia 1929 roku

  "I gdy pomyślę, co może prowadzić ludzi do tego rodzaju znikczemnienia, to nie mogę nie powiedzieć, że usprawiedliwić i wyjaśnić to znikczemnienie może jedynie przyzwyczajenie do w ogóle nikczemności zwyczajów i obyczajów w Sejmu w Polsce. W tych zwyczajach i obyczajach leży wychowanie posła w sposób najbardziej nieprzyzwoity , najbardziej hultajski, jaki sobie wyobrazić można, gdyż główna myśl i główne staranie tych panów jest zawsze o utrzymanie zupełnej bezkarności posła za wszystkie jego czynności, chociażby najbardziej nieprzyzwoite i najbardziej sprzeczne z najelementarniejszym poczuciem honoru.
  (...) A gdy się pan taki zafajda, to każdy podziwiać musi jego zafajdaną bieliznę, a jeżeli przy tym zdarzy mu się wypadek, że zabździ, to to jest prawo dla innych ludzi, a najbardziej dla ministrów, którzy muszą nie pracować dla państwa, ale obsługiwać i fagasować tym zafajdanym istotom.
   (...) Do tego doprowadziło to gwałtowne staranie o bezkarność za wszelką zbrodnię, do tego prowadziło czynienie z sejmu związku zawodowego ludzi chorych na fajdanitis poslinis. I trzeba nie mieć wstydu, zatracić go zupełnie, żeby w tym fajdanitisieposlinim widzieć główny prestige sejmu.
  (...) Cóż to za nowe magnaty polskie, zbierające swe wojska dlatego, by Polska nierządem stała, cóż to za takie prawa przyswaja sobie fajdan poselski, żeby bandyckie sfory czynić udziałem w pracach państwowych? Wyznam, że podziwiam pana ministra spraw wewnętrznych, że mógł pozwolić na takie bezeceństwa. Usprawiedliwienie może jedynie ma p. Składkowski w tym, że zastępować musiał chorego członka gabinetu, lecz osobiście ostrzegam, że fajdanizm w tym wypadku  idzie za daleko i że pan fajdan wraz z bandytami może znacznie więcej odpowiedzieć, niż sobie wyobraża, za takie bezecne czynności”.

 30. Podobno PEK zgodziła się w Brukseli nie na 7, lecz na 100 tys. imigrantów. W poniedziałek B.Szydło powinna ją o to wprost zapytać i zagrozić Trybunałem Stanu. Tylko że tu nigdy nikt z PiS-u nie zagląda. Odpowiedź byłaby na wagę zwycięstwa w wyborach.

 31. Ciekawym zagadnieniem jest premierostwo kopaczowej właśnie w kontexcie smoleńska. Czy ona tam była posłana, bo była aż tak zaufaną postacią, czy jej naoczne świadectwo tamtego bardaku sprawiło, ze tusku MUSIAŁ ją upremierzyć? Że jest idiotką, wiedzą wszyscy, tylko że platformersi udają, że tak nie jest. Pamiętam, jak media zaczęły rok temu spekulować o jej kandydaturze, to nawet moi znajomi, zwolennicy PO, uważali, że to żart! A potem do tego doszło. Można róznie o tusku mówić, ale kopacz w porównaniu nawet z nim, jest dnem absolutnym. Więc co? Bzykał ją po pijaku? A może ci sami mocodawcy, którzy posłali ją do smoleńska, teraz kazali ją spremierzyć? A może do smoleńska pojechał kocmoł, ale w sprycie swoim wyniuchał co trzeba i już teraz ona rozgrywa towarzyszy.
  To babsko jest niewiarygodnie glupie, ci którzy pociągają za sznurki w RP okrutnie sobie z nas zakpili. Skumajcie: w RFN Merkelowa, u ruskich Putin. A pośrodku dumna nawa III RP, którą nawiguje baba o aparycji klozetu i umysłowości pudla.
  Jeśli się zastanowić spokojnie, to rodzi sie refleksja, ze kariera tej idiotki bardziej zdumiewa, niz wzlot wałęsy. Dyzma, kurwa, tylko że nogi ma krzywe i tłuste włosy.
  P.S. Inna sprawa: patrząc na wybory estetyczne Tuska: Bieńkowska, KOpacz, Mrs Tuskowa, to wolę Starego Kawalera.

 32. avatar

  sobotni kwietniowy PO-ranek to iscie majstersztyk palanu operacyjnego..kto?/gdzie??kiedy podjął wszelkie mozliwe brzemienne w skutkach decyzje??chyba to bylo juz w niedzielną noc gdy sie okazalo ze to blizniak zostal 1szym..(w 2005 roku)..pozniej byla MEDIALNA PODGATOWKA* MASKIROWKA..lacznie z wyjazdami na konsultacje do bilderbergów..a i naszym sasiadom nasz wybor przy urnach spedzial senz PO-wiek...malo pamietam tamte lata..ale pamietam konfy palikota..setki komora o tym z ektos gdzies kiedys poleci..pamietam jedną taką SETKE TUSKA DLA TVN24..gdzie z nieukrywana wsciekloscia rzucił do dziennikarki z tej stacji...cos w ten desen.."nigdy wiecej mnie nie pytajcie co ja sadze o tym co zrobi KACZYNSKI a czego nie zrobi...ja jestem teraz premierem..i cos tam dalej w tym stylu.."koniec cytatu z pamieci...pozniej byly setki mitrasa;nowaka;niesioła i wielu innych dowcipnisów...a pozniej znowu w podobnej kolejnosci..tusk-->gajowy-->palikot-->nowak-->nitras..niesiol...etc...etc..etc..okraszone to wszytstko popierdywaniem millera i pawlaka......byli tez "pisowscy renegaci"...na dokladke...I TAK TO SIE PO-toczylo az do soboty...
  A PÓZNIEJ BYLA TYLKO BEZPRECEDENSOWA PANIKA I ZACIERANIE SLADÓW polaczona z zabojstwami swiadków...i ludzi niewygodnych...
  a a'propos kobiet na najwyzszych stanowiskach w panstwach europy..pamietamy blondynke na ktorej widok slinil sie pan murzyn na pogrzebie innego murzyna..pamietamy panie ministrowe obrony arodowej i szefowe mswia w krajach "zachodniej tolerancyjneo-parytetowej europy"..u nas przeciez tez byly w sejmie kobiety  na najwyzszych stanowiskach w kraju..szefowa rzadu;szefowa mswia..wszystko to WYLĄCZNIE PO TO BY dziennikarze nie atakowali at'personam kobiet tylko atakowali w odpowiedni tonie dzialalnisc odpowiednich ministerstw.
  a jesli chodzi o DOKTOROWĄ1METRODSZPADLA i jej udzial wsekcjach..to wszytsko tez bylo od dawna zaplanowana w najmniejszych podpunkcikach...
  a ze jest to wyjatkowej klasy GNIDA I MIERNOTA INTELEKTUALNA ...no cóóóóż...takie may elity w kraju....
  p.s.
  ŻAŁUJĘ ZE NIE MIESZKAM W WARSZAFCE...MOZE KIEDYS BYM TRAFIL NA EWCIE A PERONIE...TO W SWIETLE KAMER BYM JEJ PUSCIL GLUTA (takiego z samej gory zatok przynosowych PROSTO W jej zbotoksowana twarzyczke..niech mnie rzuca na glebe i aresztuja...JEBAL ICH WSZYSTKICH PIES...(tydzien temu na pol godziny przed zabraniem mnie na blok operacyjny do planowanej PELNEJ KRANIOTOMII..wyszedlem ze szpitala na WŁASNE ŻĄDANIE....zrezygnowalem z operacji przedluzajacej zycie..i wszystko mam w dupie!!!!!
  ona nie jest warta nawet tego by jej osobisci ochraniarze powiedzieli po cichu w limuzynie rządowej..."pierdol sie stara wariatko!!!!!!"..i tyle..koniec cytatu...ale czy KTORY KOLWIEK BOR-OWIK NATO BY SIE ODWAZYŁ???

 33. avatar

  @marvald  "A pośrodku dumna nawa III RP, którą nawiguje baba o aparycji klozetu i umysłowości pudla".

  Jeśli chodzi o aparycję, nie będę się spierać, chociaż niektóre klozety prezentują się bardzo ładnie:-) Muszę jednakże oprotestować porównanie nameter do pudla. W większości psich rankingów pudel zajmuje drugie miejsce pod względem inteligencji wyprzedzając nawet owczarka niemieckiego. Marvald, mam nadzieję, że pudle nie dowiedzą się jak nisko je cenisz:-))) 
  .

 34. Nie zdziwiłbym się, gdyby Lasek nagle zniknął z Polski. Może zwiać jak Arabski

 35. Są pionki i figury.

 36. Idą świeta wiec może przyda się pożyczka na święta?
  http://chwilowk...