„Misio” kontra groźny Władimir, czyli Donald traci instynkt albo płaci długi

Prześlij dalej:

Jęczałem, marudziłem, momentami może nawet kwiliłem, ale w końcu Bozia zauważyła prośby grzesznika i zesłała nam Michała Kamińskiego, który pozamiatał Władimira Władimirowicza Putina. Robiło się co raz groźniej, z dnia na dzień niegdysiejszy partner w najlepszych stosunkach zmieniał oblicze z przewidywalnego na psychopatycznego. W mediach pojawiały się zdjęcia Władimira stylizowane na Macierewicza. Justyna Pochanke i Monika Olejnik przy pomocy Tomasza Lisa przypomniały sobie, że mamy do czynienia z kagiebistą nie z wiarygodnym przewodniczącym zespołu śledczego do spraw wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej. Psychoza wojny podkręcana wypowiedziami Radka Sikorskiego, ostrzegającego Polaków przed wyjazdem na Ukrainę, narastała i puchła tak, że zacząłem się zastanawiać, czy nie czas w ramach własnych możliwości pokusić się o zmontowanie samopała. Bałem się o nasze losy, prosiłem opatrzność o zmianę trendu i w końcu się doczekałem, w dodatku forma daru przerosła moje marzenia. Sądziłem, że życie pokrzyżuje plany Tuskowi, tymczasem to sam Donald postanowił zmienić „narrację”, za co pierwszy raz od niepamiętnych czasów dziękuję przewodniczącemu PO. Michał Kamiński startujący z ramienia PO w okręgu lubelskim wystarczy na dwie Ukrainy i trzy kraje nadbałtyckie. Wszystkie sprzyjające Tuskowi okoliczności zagłuszył ten jeden strzał w… no tak prawdę mówiąc nie wiem w co, bo chyba mamy do czynienia z cudownym rykoszetem, który wystartował w okolicach okrężnicy, przeszył kolano i utkwił w stopie. Pielęgnuję z całą czułością swoją teorię, że elektorat żyje duperelami nie sprawami, które rzeczywiście powinny przerażać, bulwersować, powodować ogólny sprzeciw. Kamiński przebija Ukrainę i to o parę długości. Donald Tusk jechał na kobyle ukraińskiej w takim tempie, że reszta stawki zaczynała gnać na ostatnich nogach, a część traciła kontakt wzrokowy z ogonem kobyły, mam na myśli towarzysza Leszka Millera. Zamiast trzymać tempo i pewnie zmierzać do mety Donald postanowił wrócić i wsadzić na grzbiet kobyły słusznej masy pasażera na gapę.

Strony

20255 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

16 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  I nie można mieć do nich żalu, że robią to co potrafią najlepiej, strzygą wyborców aż miło.
  Pretensje trzeba skierować do mas do ich lenistwa, nieróbstwa byle jakości, byle było, byle od do.
  Widocznie takie mamy "elyty" na jakie nas stać.

 2. To, że Misio studiował za Odrą, to jeszcze nic. Mnie zawsze zastanawiały związki Misia z niemiecką ambasadą, jeszcze z czasów AWS.

  Chyba jednak Donald płaci długi, nie tylko swoje zresztą.

 3. drabiniasty. Inni już znani też nie gorsi - Jędrzejczak, Wenta. Idealne towarzycho na wóz za słomą. Niebawem poznamy innych do kompletu. Mrożek do kwadratu.

 4. W związku z pojawiającymi się od pewnego czasu pod naszym adresem insynuacjami i jednoznacznymi oswiadczeniami, że zbieranina wszelkich mętów naszej ziemi to Twój Ruch, nie mniej jednoznacznie oświadczamy: to nie jest nasz ruch.
  Ponieważ zbieraninę tę firmuje znany powszechnie szmaciarz z Biłgoraja, zauważamy, że jest to Jego Ruch i tak powinien być określany w przypadku, gdy nie chcemy używać wulgaryzmów.
  Obecnie o palmę rywalizuje z Jego Ruchem Donkey Tusk - król łgarzy i zbieracz odpadów typu Kamiński, czy Kluzik albo Rabek. Odróżnienie jego ruchu od jego platformy bedzie coraz trudniejsze. Do wymienionej dwójki dołączy "chyba prezes".

 5. ruskich serwerów.
  http://niezalez...

 6. wzniesie rokosz:-) Oto informacja z 11 marca br. o posiedzeniu lubelskiego zarządu PO:

  "Rada Regionu podjęła również uchwałę w sprawie propozycji listy kandydatów na posłów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Prezentujemy listę w kolejności alfabetycznej:
  Izabela Bielecka, Bogusław Broniewicz, Krzysztof Grabczuk, Mariusz Grad, Monika Lipińska, Janusz Pożak, Agnieszka Smreczyńska - Gąbka, Mirosław Taras, Beata Trzcińska - Staszczyk, Zbigniew Zaleski.
  Do 22 marca 2014 r. Rada Krajowa PO RP zatwierdzi listy kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego."

  Żeby to jeszcze był spadochroniarz, za którym idą dywizje lub choćby bataliony elektoratu. Ale to przecież taki ciul, że wstyd sie będzie przyznać do oddania na niego swojego głosu. Wyborcy PO będą woleli zostać w domach, niż głosować na taką kanalię. Im więcej Miśka, tym lepiej dla PiS-u.

 7. Należy to puszczać gdzie się da. Kamiński homofob i faszysta (Pinochet) oraz protasiewcz germanożerca hi hi hi Tak, to jest naprawdę formacja otwarta na ludzi. Wszystkich.

 8. Możliwe że ten przypadek to głupota wynikająca z realizacji porzekadła głoszącego iż lepszy jeden nawrócony PiSowiec niż stu gorliwych POwców. Jeśli taki był zamysł, to głupota koncepcji bije po oczach.
  Bije z uwagi na szczególny przypadek Kamińskiego. Ten osobnik to żaden kwiat z hodowli Kaczyńskiego.
  On był beznadziejny od zawsze, od czasów gdy pełnił jeszcze funkcję naczelnego antysemity,  i glownego faszysty kraju.
  Zasadniczo wysłanie na wakacje do PE jest nagrodą przewidzianą dla najwierniejszych towarzyszy, rzadziej formą zsyłki dla niebezpiecznego konkurenta.
  Kamiński jakoś za cholerę tu nie pasuje, bo ani wierny, ani nie pcha się na stołek Tuska.
  Może Tusk tak zdurnial że porwanie choćby najgorszego odpadu popisowskiego daje mu jakieś poczucie zemsty?
  Chyba, że powstał jakiś chytry plan. Np lud zajęty skreśllaniem Kamińskiego przepuści niechcący drugiego  POwca w kolejce.
  Ale tutaj trzaby znać kruczki systemu wyborczego.

 9. to głos nieważny (chyba). Bardziej prawdopodobne jest zostanie w domu.

 10. avatar

  No tak, ale jedno trzeba podkreślić, Kaczyński jako kadrowa powinien siedzieć. Tylu miernot nikomu nie udało się wypromować. I dałoby się to zakwalifikować jako sabotaż, gdyby nie to, że za każdą miernotę Kaczor zapłacił absurdalną cenę. Kompletne beztalencie kadrowe i to jedno mnie martwi. Wiem, że Ciebie martwi gospodarka, ale tutaj Jarosław ma rację i genialną taktykę. On znalazł ten legendarny środek, mówi do ludzi, że będzie socjalistycznie, ale uruchamia normalność gospodarczą, którą teoretycy nazywają liberalizmem. 2 lata rządów PiS to był najlepszy wynik finansowy w dziejach PRL bis i to się da udowodnić konkretami nie kreatywna statystyką. Jestem przekonany, że Kaczor na ministra powoła drugą Gilowską, czyli liberała z ludzką twarzą.

 11. avatar

  Bo ja nie sądzę, żeby towarzysze popełnili błąd po raz trzeci. Musiałby się u nas powtórzyć Majdan, lub Solidarność z roku 80-tego, by zaistniał powyższy scenariusz, a chyba sam wiesz, że z tym zidiociałym społeczeństwem, to się już nie uda! Jednym slowem, głupole znów zagłosują na PO wbrew wszelkim prawidłom logiki, sowieckie serwery wynik policzą i podrasują, no i będziemy mieli Donalda, lub rząd donaldopodobny raz trzeci!
  Mnie tylko zastanawia czy Donald, czy może ktoś inny? Ale jeśli ktoś inny, to był najwyższy czas robić kampanię. Tak więc, po samowyeliminowaniu się sorry - Bieńkowskiej, która okazała się równie bystra, co strażnik żyrandola, mamy taki klimat, że jednak Donald...

 12. Dlatego wciąż uważa sie Go za socjalistę, i nawet używa jako epitet,

 13. Owszem, na całe szczęście Kaczyńskiemu dobór ludzi do spraw gospodarczych czy prawnych udaje się lepiej niż tych od "roboty partyjnej".
  Ciekaw jestem co będzie z J. Wojciechowskim. Facet gada i pisze jak normalny człowiek, ewenement wśród polityków.
  Jeszcze z paru niezłych siedzi z tyłu.

 14. pokazywano w tvn24 ze kilka miljonów mozna odlozyć podczas jednej kadencji, euro-poslowie wynajmują sobie jedno mieszkanie w kilka osób w Brukseli, i codziennie chlanie..., ciekawe z kim zamieszka Kaminski?

  ten prosiak pewnie wali olbrzymie kupy, smród nieludzki,  muszą mieć dwie toalety w mieszkaniu,

  Kaminski potrzebuje kasy, chce sie odkuć,

  a Gowin? wogóle sie nie pokazuje w TV, Gowin usmiecha sie dwuznacznie jak Mona Liza, i szepcze...
  jak jakis zakonnik,

  Kaminski za 60.000 chce bronić Ukraine przed Putinem w Brukseli

 15. gdzie politycy nie opowiadają w mediach jakie rewolucje przygotowują a urzędnicy nie dostają ekstra premii za to samo za co dostają pensje: http://www.rp.pl/artykul/252714,1094294.html

 16. avatar

  że zacytuję.

 17. Strony