Kto i czym „upierdolił” stół Kamila Durczoka?

Prześlij dalej:

Uprzedzając histeryczne komentarze, najczęściej prezentowane w rytualnych pakietach: „frustrat atakuje znanych, bo sam nic nie osiągnął”, „to niszczenie człowieka, nie ma twardych dowodów”, „oszołom rżnie kozaka, żeby zarobić na grzebaniu się w brudach", odpowiem krótko. O tym kim jest jeden z „bohaterów” opisany przez tygodnik „Wprost”, w głośnym artykule „Ukryta prawda”, słówkami, półsłówkami, aluzjami i puszczaniem oka, od kilku dni trąbi cała armia dziennikarzy wraz z osobami ze świecznika. Głosy i echa dochodzą zewsząd, z lewa, prawa i ze środka, ale nikt nie miał odwagi napisać otwartym tekstem, kogo skandal dotyczy. W związku z powyższym proszę sobie darować moralizowanie na górnym C. Ten obraz nędzy i rozpaczy nie przedstawia samotnej gwiazdy TVN, która według uzyskanych przeze mnie informacji molestowała i dopuszczała się mobbingu wobec podwładnych, ale jest obrazem polskiego życia publicznego naszpikowanego oportunizmem, tchórzostwem i koniunkturalizmem. A teraz do rzeczy, czy raczej do „Faktów”. Mam potwierdzone informacje, bezpośrednio i pośrednio, że to Kamil Durczok, jeden z szefów programowych TVN, jest kolejnym „nietykalnym”, który ma na sumieniu szereg zachowań dalekich od etyki zawodowej, profesjonalizmu i zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Po licznych doświadczeniach procesowych, w tym karnych, nauczyłem się bardzo wiele i doskonale wiem, w jaki napisać tekst, aby żaden sąd i nawet mecenas Romek Giertych nie był w stanie wydać wyroku. Nie skorzystam z tej wiedzy i pozostaję do pełnej dyspozycji procesowej, ponieważ medialnie namaszczonym bożkom znów się wydaje, że mogą śmiertelnikowi uczynić wszystko, bez żadnych konsekwencji i wyrzutów sumienia.

Każda bezczelność trafia w końcu na pytanie bez odpowiedzi. Kto „upierdolił” stół Kamila Durczoka? O to spytałem stację TVN i TVN24, a później dziennikarki i dziennikarzy telewizji TVN, których adresy mailowe uzyskałem najprostszą z możliwych dróg. Wielokrotnie wysyłałem rozmaite zapytania na główne adresy: kontakt24@tvn.pl i fakty@tvn.pl. Najczęściej nie było odzewu, czasami pojawiło się jakieś potwierdzenie odczytania wiadomości. Od wczoraj do dziś po wysłaniu maila z prośbą o podanie kontaktu do Kamila Durczoka lub przekazanie wiadomości, otrzymałem lawinę imiennych potwierdzeń od prawie całego kwiatu dziennikarstwa TVN i TVN24. Najcenniejsze potwierdzenie pochodziło od samego Kamila Durczoka, szef „Faktów” odczytał maila o 3.44 i zamilkł. W tej sytuacji uprzedzając o publicznym charakterze korespondencji, wysłałem do kolegów i koleżanek Kamila Durczoka kolejne pytanie: „Czy Pan/Pani potwierdza, zaprzecza, odmawia komentarza, w sprawie skandalicznych zachowań Kamila Durczoka?”. Znów spłynęło kilkanaście potwierdzeń odczytania wiadomości i… żadnej odpowiedzi. Nie wiadomo, kto „upierdolił” stół i papiery Kamilowi Durczokowi, bo w korporacji istnieje tylko jedna święta zasada – „omerta”. Niezwykle znamienne jest to, że maile z Durczokiem w tytule niemal natychmiast odbierała żeńska cześć załogi TVN, trochę później męska. Ponieważ nie jestem dziennikarzem korporacyjnym i nie umiem zachowywać się jak przerażony pajacyk mrugający oczkiem, to po kolei przedstawiam milczących z TVN.

Strony

142719 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

29 (liczba komentarzy)

 1. Aleś się Matka naraził g...nemu jurorowi. Facetowi bedziesz się śnił po nocach jak Cię u.......ć.

 2. Czytając głowne założenie i cel uczestnictwa w konkursie to nawet g...ny juror może jedynie się zdenerwowac i nic ponad to. A sam tekst, jakby to powiedział sąd, jest oparty na faktach, a autor ma prawo do zaprezentowania własnej opini i własnego toku rozumowania. Tak więc nawet największy s..wiel zgodnie z obowiązującym prawem może ....  zaparzyć sobie melisy, bo ponoć uspokaja.

 3. avatar

  spokojnie, MK chyba nie chodzi w samych dżinsach

 4. Wsiowa hołota, której wmówiono, że sprawiedliwoscią jest zamordować i/lub przepędzić dotychczasowych włascicieli tak się zachowuje. Żyją swoimi głupawymi wyobrażeniemi jak się zachowywało jaśniepaństwo.
  A jaśniepaństwo poza tym, że pijało na rautach lepsze trunki, to głównie dbało o to aby w czworakach mieli co zjeść. Ale oni tego nie wiedzą i nigdy nie zrozumieją.

  Swoją drogą to się dziwię. Durczok się otarł o śmierć (miał raka) i te parę lat temu jak jeszcze miałem tv to widywało się faceta z takim i kempkami włosów na głowie - nieomylny znak, że przechodził chemioterapię. Po takim doświadczeniu tak się zachowywać - dziwne.

 5. Jeżeli prawdą jest powiedzenie, że cierpienie uszlachetnia to jakim sku..ynem musial być przed chorobą bo po niej jest tylko seksistą!

 6. Na szczęście bidoki mj teraz "gorący sezon" bo muszą co chwila obrabiać materiały żeby pokazać jk policyjni prowokatorzy (przepraszm kibole) atakują bezbronnych policjantów z bronią. Łatwo nie jest, bo niepalne wozy TVN-u jeszcze nie dotarły i trzeba się posiłkować TVP Info która już "została poważnie zatakowana" zupełnie niepoważnymi śnieżkami, w dodatku cały materiał musi mieć zmienioną ścieżkę dzwiękową, bo nie da się puszczć non toper "tvn to k@rwy sprzedajne" w tle, bo  nuż się lemingom utrwali. Do tego arcywżna sprawa dziwki piłkarskiej która teraz nawet nie bierze kasy, tylko daje za darmo nie starcz na całe wiadomości.

  Tak, czy inczej n rzie masz spokój, ale nie oznacza to że na zawsze. Uwierz lub nie, ale nie docenisz umiejętności mnipulacji tego ścieku. Dziennikarz który ci wyskoczy zza rogu i wtknie mikrofon w materiale najpierw zda pytnie "Czy jest pan psychoptą" a póżniej pokaże się zdziwienie na atak zza krzaka jako potwierdzenie:) Do tego żonę swoją wskazałeś jako słaby punkt, więc spodziewaj się wizyt w miejscu pracy i odwierdziny u rodziców, co standardem jest w tym ścieku.

  Natomiast dziwię się, że nie masz żródła w korporcji, umownie zwanej "redakcjami".
  Potrzebny ci pijany dziennikarz tejże stacji, który ci w godzinę opowie więcej niżbyś chciał wiedzieć. Molestowanie, gwałty, dymanie personelu poniżej, pedalstwo, mobing, koks jak cukier, wóda i załamania nerwowe, mitomania, brak jakichkolwiek norm, pedofile i degeneraci plus sprzedajne ubeckie k@rwy jako "stara kadra", do tego przekupstwa jako premie za "zadania zlecone".
  Taki oto (hipotetycznie-nie mam ochoty na procesy) mogłbyś usłyszeć. Najdziwniejsze jest zaś to, że nikt jakoś nie łączy tajemniczego mjątku właścicieli, ich przeszłości z terażniejszością. To tak jaby sądzić, że Ted Bundy jest nowym Ghndim tylko dlatego że kupił np. FOX NEWS. Zdumiewająca siła mirażu.

 7. Nadal nie wiem co Durczok zrobił. Zwabiał dziennikarki do schowka na miotły?

 8. Olejnik na ten przykład z fryzurą ...

 9. avatar

  Cóż, tak sądziłem, że o niego chodzi...;) Zresztą sam wiesz...
  Cóż, gdybym w listopadzie nie zgapił sprawy to miałbyś do niego telefon i moglibyście pogadać...;)
  A tak - no cóż...

 10. Pisząc wiele mejli, do wielu ludzi, wiele razy zdarzyło się, że potwierdzenie dostarczenia wiadomości było opatrzone przezabawną instrukcją, która idzie mniej więcej tak: "to jest tylko wiadomość potwierdzająca, że Twój email został wyświetlony na ekranie odbiorcy i nie oznacza, że został on przeczytany i/lub odbiorca zrozumiał jego treść". Może to właśnie się przytrafiło naszym dzielnym dziennikarzom...

  pzdr.

 11. Strony