Reklama

Fix na punkcie Kruca jest niestrawialny przez człowieka.Budulec zwyczajowy czyli różne formy celulozy potrafią tylko niektóre ssaki naczelne trawić.To takie małpy z Indonezji które trujące substancje

Fix na punkcie Kruca jest niestrawialny przez człowieka.Budulec zwyczajowy czyli różne formy celulozy potrafią tylko niektóre ssaki naczelne trawić.To takie małpy z Indonezji które trujące substancje powstałe w przewodzie pokarmowym wskutek dzialania kwasów i enzymów ,anihilują węglem drzewnym pogdgryzając chrupko na pogorzeliskach lub kradną awanturniczo wypalaczom węgiel grillowy z wystygłych kopców.
Drzazgę miał w szpuklerzu Urlyg Von Jungingen i wiadomo z jakim skutkiem,można zadrę nosić w sercu ,lub nie widzieć Belki w oku swoim.
Ale drzewnianym Krucem nawet w Fixie nie polecam się żywić,można sfiksować.

Celulozę trawi rogacizna,nieparzystnokopytne i gryzonie,ale one do tego w miliardach lat ewolucji zniewoliły miliony bezrozumnych bakteri .

Reklama

Kruca Bomba zawołała zdumiona koalicja,odkryciem starej od nowa twarzy.
Kruca Bomba ,”dwa mężczyzny w jednym posłaniu”,musiał trzeźwo zareagować hetero Napieralski i zadzwonił do hetero Zapatero zaprosić na Paradę na szlaku Krzyża,zanim Krzyż przeniesie się w obelisk, jako fundament pomnika.
W fundamentalnych sprawach są hetero zgodni.

Reklama
Poprzedni artykułPolska jest najważniejsza, ale Polska to Ja!
Następny artykułNie dla Dolniaka i Karpiniuka na Wawelu!