KIJMUWOKO pyta

Prześlij dalej:

klopotowski.salon24.pl/112625,dlaczego-prawica-jest-nudna

Nie chcem ale muszem...;)
Panie Kłopotowski, Jezus Chrystus nie mógł byc "innowatorem religijnym judaizmu", który "podniósł goya do poziomu Żyda" bo JUDAIZM I ŻYDZI NIE ISTNIELI ZA JEGO CZASÓW ;)! Ktoś panu naopowiadał bajek a pan w oparciu o "mądrości" w nich zawarte zabrał się za opisywanie tego, co widzi ;)  I jeszcze jedno ! Gdyby przyszło panu do głowy bredzic coś o tym, JEZUS BYŁ ŻYDEM, to informuje pana, że tradycja liczenia linii rodu od kobiety, jest koncepcją zawartą w TALMUDZIE i jest ona dokładnym przeciwieństwem tego, w co wierzyli nazwijmy ich "prawdziwi żydzi" przez niektórych określani jako PRAWDZIWY IZRAEL ;). Tak przy okazji, są tacy którzy twierdzą, że cały TALMUD to odwrócenie tradycji, do której się pan odwołuje! JEZUS TO SYN BOŻY i BÓG ! - kropka ;) a to czy Maryja pochodziła z Galilei, albo to, że była z takiego czy innego rodu, NIE MA TU NAJMNIEJSZEGO ZNACZENIA !:)Panie Kłopotowski mniej HISTORY CHANNEL, mniej kontaktów z rabinami ;) 

A co do podziału na tzw LEWICĘ I PRAWICĘ to powiem tak : W HISTORII NIE WYSTĘPUJE I NIGDY NIE WYSTĘPOWAŁ ( w prawdziwej historii, nie tej przepuszczonej przez pryzmat mądrości takich jak ta o Chrystusie :)) Radziłbym zając się historią pieniądza a na pewno pozna pan powody, dla których "socjaliści" i Bismarck wprowadzili obowiązkowe ubezpieczenia społeczne ;) Oczywiście mógłbym polecic krótki film poglądowy i kilka stron zagadnienie to w sposób bardzo jasny i przystępny opisujące, ale obawiam się, że pokłady filosemityzmu w Kłopotowskim są tak duże, ze na nic by się to zdało ;) A co do Dostojewskiego, to radziłbym też zainteresowac się jego DZIENNIKAMI, które dziwnym trafem trzymane są pod korcem, podobnie jak ostatnie dzieło SOŁŻENICYNA ;) 

Reszty komentowac nie będę bo wynika ona z błędów, o ktorych piszę wyżej. Panie Kłopotowski, wysokie IQ ( rozumiem, że 121 ;))bez elementarnej wieday skutkowac będzie dalszym zaliczaniem pana do BYDLAKÓW albo ROBACTWA przez tych, których tak bardzo pan podziwia ;) Bydlaku Kłopotowoski, weź no ty zmądrzyj na starość ;)!  Bydlak KIJMUWOKO ci to mówi ;)

2009-06-27 00:39
kijmuwoko 0 207 

################################################

klopotowski.salon24.pl/112851,jezus-prawicy-czy-lewicy

nie chcem ale muszem part 2
Rozumiem, że wkrótce na rynku wydawniczym oczekiwac możemy nowej pozycji współautorstwa Krzysztofa Kłopotowskiego i Dana Browna zatytułowanej KRUCJATA W IMIĘ PRAWDY ;) 
A co do JUDAIZMU I ŻYDÓW to polecem nagranie niejakiego BENJAMINA FREEDMANA, który wyjaśni panu w jaki sposób Żydzi znaleźli się w Biblii ;) Opowiada też o tym, jak się zostaje sędzią sądu najwyższego ;)i jak wygląda polityka w USA ;)

Strony

Źródło foto: 
12911 liczba odsłon
Obrazek użytkownika cmss

Autor artykułu: cmss