KANCIASTY STÓŁ - SPRZEDALI DUSZĘ DIABŁU, TERAZ PRZYSZLI PO OPAKOWANIE

Prześlij dalej:

KANCIASTY STÓŁ
SPRZEDALI DUSZĘ DIABŁU, TERAZ PRZYSZLI  PO OPAKOWANIE
 
Mateusz Kijowski w czasie marszu KOD-u 4 czerwca 2016 roku:
"Policja krok w krok śledzi kryminalistów, a niektórych nawet już  wyprzedziła. Proszę mnie nie nazywać komunistą! Ja jestem zwykłym złodziejem".(Nie płaci alimentów - bo musi opłacać KOD).
4 czerwca 2016 roku "przeogromny" tłum 2 - 5 tysięcy "demokratów" prowadzili byli prezydenci, współpracownicy Służby Bezpieczeństwa, PRLTW "Alek" Aleksander Kwaśniewski - Izaak Stolzman, kapłan WSI  Bronisław Komorowski z małżonką Chaną Rojer. Brak na pochodzie było TW "Bolka" Lecha Wałęsy - Lejby Kohne, który powiedział, iż przyjdzie na pochód KOD-u, gdy będzie 2 miliony uczestników.
Środowiska skupione wokół Komorowskiego, Schetyny z całą PO,  starają się z daty 4 czerwca 1989 roku uczynić symbol odzyskania przez Polskę niepodległości. Jest to oczywiście na rękę żydowskiej postkomunie z "Gazetą  Wyborczą", jej przewodnikiem medialnym. Dla Michnika Polacy są jak Kościół, obłudni, zakłamani, hipokrytyczni, konformistyczni. https://www.youtube.com/watch?v=QlSsg7QkjrY
Stąd wniosek, że Michnik nie jest Polakiem, bo "kocha" Kościół, a jego żydowska gazeta nie uczy obłudy, zakłamania, fałszu, konformizmu, tylko zakłamuje historię Polski dla edukacji młodzieży i podnosi jej morale tekstami "Patriotyzm jest jak rasizm", "Nie było Cudu nad Wisłą" etc. Cóż by to było za wielkie  aj waj - myszygine kopf  ze strony
Michnika i michnikopodobnych, gdybym napisał, iż judaizm uczy obłudy, zakłamania, hipokryzji, konformizmu.
Otóż prawda jest nieco inna, bo moja śp. Matka uczyła młodzież w lwowskich szkołach patriotyzmu, w przeciwieństwie do matki Michnika, która pisała anytypolskie książki historyczne, a jego ojciec Ozjasz Szechter dostał od "reżimu" sanacyjnego 8 lat ścisłego więzienia za usiłowanie przyłączenia Polski do ZSRS w ramach żądań Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy.
Zapewne Michnik z grafomanem J.T. Grossem nazwali by mnie antysemitą, który rasizm wypił z mlekiem matki. Antysemitą nazwał mnie już Jerzy Targalski ober spec ukraińskiej - banderowskiej "Gazety Polskiej" i TV Republika - wieloletni członek PZPR- lektor partyjny, obecny nauczyciel akademicki, bo "ośmieliłem" się napisać w mojej książce "Mord polskich dzieci w łódzkim getcie", iż policja żydowska w niemieckich gettach w Polsce pałowała polskie dzieci w obozie koncentracyjnym w sercu łódzkiego getta, tak tłukąc po głowach biedne polskie dzieci, niejednokrotnie aż do zabicia.
Jüdischer Ordnungsdienst (dosł. Żydowska Służba Porządkowa, potocznie policja żydowska albo tzw. odmani) – w okresie II wojny światowej podległe częściowo Judenratom, kolaborujące z nazistowskimi Niemcami, żydowskie jednostki policyjne wewnątrz gett, obozów pracy oraz obozów koncentracyjnych.
Jüdischer Ordnungsdienst było wykorzystywane do rekwizycji, łapanek, eskortowania przesiedleńców oraz akcji deportacyjnych.
 
J. Targalski  tak napisał o mnie w "Gazecie Polskiej":
„Klasyczny antysemita, ale stara się nie podpaść pod paragrafy.

Strony

6801 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Aleszumm

Autor artykułu: Aleszumm