Reklama

Na początku chciałem napisać,

Na początku chciałem napisać, że jednak po Albanii, ale potem sobie przypomniałem, że przecież Kaczmarek. Nie mam ochoty sprawdzać, zaryzykuję w ciemno, że członkiem PiS nie był i takie założenie znów mnie skłoniło by wrócić do pierwotnej myśli. Wróciłem, rozsiadłem się i uśpiona czujność mnie zgubiła. Przecież minister sportu Tomasz Lipie! Dostałem po łapach, jednak nie bolało aż tak bardzo, bo w końcu ustaliłem, że on był ledwie płoć. Pozostaję przy myśli, że jednak po, czy może lepiej za Albanią. Enigmatyczny wstęp ma naprawdę prościutkie wytłumaczenie i tylko dlatego jest enigmatyczny, żeby nie zrażać Czytelnika powielanym banałem. Jak ustaliłem, póki co wstępnie, jednakowoż nie sądzę, abym się machnął, do tej pory oprócz PO, żadna inny partia nie używała CBA do wewnętrznej rozgrywki politycznej. PiS użył CBA, ale nie po to, żeby Kaczyński utrzymał się na stołku, bo Kaczmarek, czy Lipiec zagrażał pozycji prezesa. PiS użył CBA ideowo, odstrzelił płocie na pokaz, fajerwerk jak z nadmuchaną żabą. Pan Donald Palikot poszedł dalej, czyści sobie PO przy pomocy CBA, na razie w wersji „łagodnego komunikatu”. Oczywistym jest, że wywalenie Kamińskiego, które się zbiegło z nalotem na przygłupa z Biłgoraja i teraz Drzewieckiego, to żaden przypadek. Chociaż nie jest to taka prosta rozgrywka jak odstrzelenie trockistów, tu jest operacja bardziej skomplikowana.

Reklama

Głupek z Biłgoraja dostał sygnał z powodu własnych zamiarów, ja akurat nie wierzę w koronkową akcję pod tytułem robimy lewe skrzydło PO, kosimy SLD w układzie Tusk-przygłup. Polska polityka to topór, zatem takie akcje, które wymagają wysiłku i ryzyka są li tylko sferą publicystycznych analiz. Tusk jest za dużym tchórzem, aby się bawić w takie misteria. Zatem przygłup dostał sygnał za swoje, a Miro Drzewiecki za Schetynę. I ni wykluczone, że przygłupa ściga Schetyna swoimi ludźmi z CBA, a Mira Tusk ze swoimi ludźmi. Plotka niesie, że po spotkaniu w Zakopanem, Schetynę należy odstrzelić, to znaczy takie są zapędy, tylko jeszcze nie wiadomo jak to zrobić. Tusk jest bardziej sprytnym intrygantem niż Kaczyński, Kaczor rzuciłby się od razu na Schetynę, tak jak sponiewierał Dorna. Tusk to talent leninowski, on zaczyna od odstrzelenia pomniejszych wrogów partii, aby na końcu osamotnionego lidera buntu kopać sobie dla zabawy, na przykład tak poszedł Rokita. Dzieje się w PO jak radzieckiej przewodniej sile narodu, ale odzew jest praktycznie żaden. Oficjalne odstrzelenie Jakubiak wypełniło czołówki na trzy dni, numer jaki kreci Tusk, numer poniżej najbardziej politycznych i policyjnych standardów PiS, jak zwykle przedstawiany jest jako ciekawostka. Owszem telewizje podjęły temat, ale bez żadnych metafor, bez hiperboli, ot po prostu, korek na Marszałkowskiej, garncarz z Malborka, no i CBA u Drzewieckiego.

Tymczasem moi Rodacy, to jest naprawdę jazda bez trzymanki, to pokazuje jak silnie jest zakorzeniony w polskiej polityce rdzeń peerelowski. To jest szkoła dawnej epoki, zmienia się tylko oprawa medialna, natomiast technika pozostaje ta sama. I o paradoksie, takiego przygłupa z Biłgoraja, czy Drzewieckiego oczywiście jest z czego trzepać, ja wiem, że wielu nie lubi takich rzucanych na wiatr oskarżeń, ale Drzewiecki i przygłup to ścisła złodziejska czołówka w PO. Myk polega na tym kiedy się ich trzepie? Wtedy gdy się ich wydoiło i oni upomnieli się o swoje. Nie wtedy gdy kradli i dzielili się z partią. Cóż z tego, że każdy wie o co chodzi, skoro niewielu się chce odzywać. Część zaraz zacznie narzekać, że znowu o tym samym, druga część, że chociaż „dają pracę i płacą podatki” ostatnia, że i tak nie ma alternatywy. Kilkadziesiąt razy zadawałem pytanie, gdzie jest granica bezczelności, złodziejstwa, przekrętu i bumelanctwa Donalda Palikota, za którą wyborca powie: „dość”? Ciągle nie umiem odpowiedzieć za wyborcę, dla mnie ta granica została przekroczona już kilka razy, a w tej chwili to już się po prostu przekracza po raz kolejny te same granice, bo dalej się po prostu zajść nie da. Kręci się Donald Palikot w kółko przekraczając te same nieprzekraczalne granice. Czy to CBA, czy Karnowski, czy stary chamski propagandowo numer ze zmianą konstytucji, to nic się nie dzieje. Ani drgnie w słupkach, zamurowane. Być może słuszna jest teza, że Donald Palikot testuje jak daleko może pójść, tylko co ja mówiłem, kiedy czytałem te wszystkie DZIEWCZĘCO (dedykuję cssm) naiwne tezy o pełnej odpowiedzialności PO.

Co mówiłem się pytam? Że jak to się skończy? Tak jak się już zaczęło degrengoladą i co więcej mało kogo to obchodzi, że się skończy bankructwem. Nie wiem gdzie są granice dla wyborcy, boję się, że przy szlabanie: „kryzys grecki”. Wiem natomiast co też powtarzałem 1000 razy, że PO może spieprzyć 10 razy więcej niż PiS i będzie jej to wybaczone. PO może się posunąć w cenzurze, zamordyzmie, wykorzystywaniu sądów i służb o 100 kroków dalej niż PiS i będzie niewielki szmerek. Gdyby Kaczyński odwalił taki numer z CBA jak Tusk, żeby odstrzelić Ziobro, czy Kluzik-Rostkowską, tydzień byłoby o czym pisać. Donald Palikot na razie tylko wysłał komunikat do przygłupa, Mira i Grzecha, że się nie zawaha jak będzie trzeba, że się nie boi ich wiedzy, że mają uważać. Gdy przyjdzie do odstrzału jednego jestem pewien – nie będzie żadnego huku. Ani przy strzelaniu, ani na miejscu zbrodni. Odstrzeli Tusk kogo trzeba, tak jak Rokitę, Gilowską, Piskorskiego itd. Może pół dnia będzie się o tym mówić i to w ramach równie ważnych doniesień. Uprzedzam, nie straszę. Pilnujcie swoich portfeli, ale też trzymajcie język za zębami, bądźcie pewni, że gdy CBA Donalda Palikota Was wywlecze nie będziecie bohaterami jak te dwa żule, jeden z dworca, a drugi od spieprzaj dziadu. Będziecie poddani normalnej demokratycznej procedurze, firmowanej przez niezawisłe sądy, niezależne prokuratury i spokojnie poczekacie w areszcie na wyniki śledztwa, które toczy się dynamicznie przez 3 lata. Po prostu jednak za Albanią.

Reklama

68 KOMENTARZE

 1. A może
  Donald zamierza uwalić CBA?
  Śmiem twierdzić, że numer z Karnowskim śmierdzi Kurskim i Kaczyńskim na odległość. Przywalenie w byłego skarbnika PO i jednego z głównych liderów tej partii na Pomorzu to zagrwyka na zamówienie. O gównianych zarzutach CBA i prokuratury pisałem, więc sobie daruję.

  Za numer z Sawicką paru kolesi z CBA powinno się powiesić za jaja. Za kreowanie przestępstw w normalnym cywilizowanym kraju funkcjonariusz staje przed sądem, zaraz obok głupiej baby.

  Proszę pamiętać, że PO wymieniła tylko górę CBA. Funkcjonariusze to ludzie Kamińskiego, przez niego przyjmowani, on im wyznaczał zadania. Trzymać agentów PiS w agencji, które tak dużo może? Ta bomba już tyka. Więc trzeba ją rozbroić. Jak? Napuścić CBA na własnych ludzi więdząc, że i tak nic nie znajdą. Gdy CBA wycofa się chyłkiem z podejrzeń wobec Palikota i Mira, podniesie się larum, zę miarka się przebrała. Przypomni się – słusznie – numer z Sawicką i numer z Karnowskim – wobec którego już wówczas sąd zapewnie oddali zarzuty.
  Praca dorzuci to tego ponownie informację o tym jak gówniarze z CBA kupowali sprzęt przerastający nie tylko zakres prowadzonych przez nich działań, ale i intelekt agentów (karabiny snajperskie, sprzęt do nurkowania czy największy hit – fotel do pobierania próbek DNA – cudo), żądając śledztwa antykorupcyjnejgo w CBA. I to będzie konoec tej agencji.

  • A może.
   “Za numer z Sawicką paru kolesi z CBA powinno się powiesić za jaja. Za kreowanie przestępstw w normalnym cywilizowanym kraju funkcjonariusz staje przed sądem, zaraz obok głupiej baby.”Nie nadążam,wymień mi taki jeden cywilizowany kraj z kreacja przestępstw,byleby to nie byla Kuba,czy Rosja…A taki ładny masz nick…bluesowy.Przejedż się na Hel.Inaczej można go zagospodarować.Nie sprzedażą działek!Duch Kamińskiego krązy?OJ!

   • Bluesowo to byłoby heat a nie head
    Chyba się nie rozumiemy.
    Nie uznaję za cywilizowany kraju, w którym służby po to żeby mieć wynik, kreują przestępstwo od A do Z. Czym innym jest podstawienie funkcjonariusza urzędnikowi, na którego był donos, że żąda łapówki, a czym innym urabianie głupiej baby chwytami poniżej pasa (w pełnym tego słowa znaczeniu) i naprowadzanie jej na drogę przestępstwa. Skoro to jest zgodne z prawem, jak podobno stwierdził sąd n(patrz poniżej: brodek), to za chwilę CBA będzie robić numer na Pawkę Morozowa, napuszczając dzieci na rodziców. Kurewstwo też jest zgodne z prawem, co nie znaczy, że powinno stanowić wyznacznik zachowań instytucji publicznych.

  • Przesadzasz z tym CBA.
   Przesadzasz z tym CBA. Przypomnę ci canned, że odzyskana przez PO, tj apolityczna i fachowa Prokuratura Okręgowa w Lublinie umorzyła w całości śledztwo w sprawie legalności działań CBA wobec b. posłanki PO Beaty Sawickiej w 2007 r. oraz przekroczenia uprawnień w związku z ujawnieniem przez ówczesnego szefa CBA materiałów ze śledztwa przeciwko niej. Agent piękny Tomek 007 działał więc w myśl tego postanowienia legalnie.
   Przypomnijmy jeszcze sobie jak CBA “kreuje przestępstwa” podsuwając mikrofon uczciwym posłom PO:

   Sawicka: Wiesz [..] jak ci zaufałam
   Agent CBA: No
   Sawicka: Natomiast z tamtym gościem wiesz, jeżeli ktoś do mnie startuje na dzień dobry, ja robię w polityce już trochę czasu i mam głowę na karku
   Agent CBA: Jasne
   Sawicka: My wiemy, kogo zapytać, kogo poprosić w odpowiednim momencie. To nie są duże koszty, jak się pilotuje, to coś się pilotuje. Mi będzie potrzeba na kampanię sto tysięcy
   Agent CBA: Rozumiem
   Sawicka: Każdy z nas jakiś biznes prowadzi
   Agent CBA: Jasne. Potrzebujesz to teraz, czy za jakiś czas?
   Sawicka: Nie może … wybory mogą być za dwa lata
   Agent CBA: Aha
   Sawicka: No i tyle
   Agent CBA: No, no to dobra, to powiedz mi tylko teraz tak, no
   Sawicka: Nic, trzeba gościa spuścić. Do burmistrza zadzwonię, wyprostuję sprawę, nie ma tematu … do jutra nie ma tematu
   Agent CBA: Dobra, OK. A powiedz mi teraz tak, no bo mówisz, że potrzebujesz sto tysięcy na tą swoja kampanię, tylko to … ja się zdaję na ciebie, ty mi powiedz jak, żeby to było bezpieczne dla ciebie
   Sawicka: Ja muszę (wypowiedź niezrozumiała)
   Agent CBA: No jasne, ale no przecież…
   Sawicka: Tak mi sie wydaje, że sto tysięcy, a może sto pięćdziesiąt. Wszystko zależy od tego, jaka kampania będzie
   Agent CBA: No tak, ale to co, przecież ci na konto nie przeleję, nie?
   Sawicka: (wypowiedź niezrozumiała) oczywiście
   Agent CBA: No, dlatego musisz mi powiedzieć, w jaki sposób to zrobić, nie? Tak, żebyś był OK w tym, nie?
   Sawicka: Przynosi się w torbie i nic więcej
   Agent CBA: No i mówisz i masz, mówisz i masz

 2. A może
  Donald zamierza uwalić CBA?
  Śmiem twierdzić, że numer z Karnowskim śmierdzi Kurskim i Kaczyńskim na odległość. Przywalenie w byłego skarbnika PO i jednego z głównych liderów tej partii na Pomorzu to zagrwyka na zamówienie. O gównianych zarzutach CBA i prokuratury pisałem, więc sobie daruję.

  Za numer z Sawicką paru kolesi z CBA powinno się powiesić za jaja. Za kreowanie przestępstw w normalnym cywilizowanym kraju funkcjonariusz staje przed sądem, zaraz obok głupiej baby.

  Proszę pamiętać, że PO wymieniła tylko górę CBA. Funkcjonariusze to ludzie Kamińskiego, przez niego przyjmowani, on im wyznaczał zadania. Trzymać agentów PiS w agencji, które tak dużo może? Ta bomba już tyka. Więc trzeba ją rozbroić. Jak? Napuścić CBA na własnych ludzi więdząc, że i tak nic nie znajdą. Gdy CBA wycofa się chyłkiem z podejrzeń wobec Palikota i Mira, podniesie się larum, zę miarka się przebrała. Przypomni się – słusznie – numer z Sawicką i numer z Karnowskim – wobec którego już wówczas sąd zapewnie oddali zarzuty.
  Praca dorzuci to tego ponownie informację o tym jak gówniarze z CBA kupowali sprzęt przerastający nie tylko zakres prowadzonych przez nich działań, ale i intelekt agentów (karabiny snajperskie, sprzęt do nurkowania czy największy hit – fotel do pobierania próbek DNA – cudo), żądając śledztwa antykorupcyjnejgo w CBA. I to będzie konoec tej agencji.

  • A może.
   “Za numer z Sawicką paru kolesi z CBA powinno się powiesić za jaja. Za kreowanie przestępstw w normalnym cywilizowanym kraju funkcjonariusz staje przed sądem, zaraz obok głupiej baby.”Nie nadążam,wymień mi taki jeden cywilizowany kraj z kreacja przestępstw,byleby to nie byla Kuba,czy Rosja…A taki ładny masz nick…bluesowy.Przejedż się na Hel.Inaczej można go zagospodarować.Nie sprzedażą działek!Duch Kamińskiego krązy?OJ!

   • Bluesowo to byłoby heat a nie head
    Chyba się nie rozumiemy.
    Nie uznaję za cywilizowany kraju, w którym służby po to żeby mieć wynik, kreują przestępstwo od A do Z. Czym innym jest podstawienie funkcjonariusza urzędnikowi, na którego był donos, że żąda łapówki, a czym innym urabianie głupiej baby chwytami poniżej pasa (w pełnym tego słowa znaczeniu) i naprowadzanie jej na drogę przestępstwa. Skoro to jest zgodne z prawem, jak podobno stwierdził sąd n(patrz poniżej: brodek), to za chwilę CBA będzie robić numer na Pawkę Morozowa, napuszczając dzieci na rodziców. Kurewstwo też jest zgodne z prawem, co nie znaczy, że powinno stanowić wyznacznik zachowań instytucji publicznych.

  • Przesadzasz z tym CBA.
   Przesadzasz z tym CBA. Przypomnę ci canned, że odzyskana przez PO, tj apolityczna i fachowa Prokuratura Okręgowa w Lublinie umorzyła w całości śledztwo w sprawie legalności działań CBA wobec b. posłanki PO Beaty Sawickiej w 2007 r. oraz przekroczenia uprawnień w związku z ujawnieniem przez ówczesnego szefa CBA materiałów ze śledztwa przeciwko niej. Agent piękny Tomek 007 działał więc w myśl tego postanowienia legalnie.
   Przypomnijmy jeszcze sobie jak CBA “kreuje przestępstwa” podsuwając mikrofon uczciwym posłom PO:

   Sawicka: Wiesz [..] jak ci zaufałam
   Agent CBA: No
   Sawicka: Natomiast z tamtym gościem wiesz, jeżeli ktoś do mnie startuje na dzień dobry, ja robię w polityce już trochę czasu i mam głowę na karku
   Agent CBA: Jasne
   Sawicka: My wiemy, kogo zapytać, kogo poprosić w odpowiednim momencie. To nie są duże koszty, jak się pilotuje, to coś się pilotuje. Mi będzie potrzeba na kampanię sto tysięcy
   Agent CBA: Rozumiem
   Sawicka: Każdy z nas jakiś biznes prowadzi
   Agent CBA: Jasne. Potrzebujesz to teraz, czy za jakiś czas?
   Sawicka: Nie może … wybory mogą być za dwa lata
   Agent CBA: Aha
   Sawicka: No i tyle
   Agent CBA: No, no to dobra, to powiedz mi tylko teraz tak, no
   Sawicka: Nic, trzeba gościa spuścić. Do burmistrza zadzwonię, wyprostuję sprawę, nie ma tematu … do jutra nie ma tematu
   Agent CBA: Dobra, OK. A powiedz mi teraz tak, no bo mówisz, że potrzebujesz sto tysięcy na tą swoja kampanię, tylko to … ja się zdaję na ciebie, ty mi powiedz jak, żeby to było bezpieczne dla ciebie
   Sawicka: Ja muszę (wypowiedź niezrozumiała)
   Agent CBA: No jasne, ale no przecież…
   Sawicka: Tak mi sie wydaje, że sto tysięcy, a może sto pięćdziesiąt. Wszystko zależy od tego, jaka kampania będzie
   Agent CBA: No tak, ale to co, przecież ci na konto nie przeleję, nie?
   Sawicka: (wypowiedź niezrozumiała) oczywiście
   Agent CBA: No, dlatego musisz mi powiedzieć, w jaki sposób to zrobić, nie? Tak, żebyś był OK w tym, nie?
   Sawicka: Przynosi się w torbie i nic więcej
   Agent CBA: No i mówisz i masz, mówisz i masz

 3. MatkaKurka
  Tak w ogóle to jest dobrze tyle,że ministrem sportu był zdaje się Tomasz Lipiec.A poza tym “kruk krukowi oka nie wykole…chyba,że o władzę czyli majestat chodzi.A słyszałeś,że milosciwie nam panujący premier będzie przewodził jeszcze tylko 4 lata.Dynamicznie!?Kłaniam się…

 4. MatkaKurka
  Tak w ogóle to jest dobrze tyle,że ministrem sportu był zdaje się Tomasz Lipiec.A poza tym “kruk krukowi oka nie wykole…chyba,że o władzę czyli majestat chodzi.A słyszałeś,że milosciwie nam panujący premier będzie przewodził jeszcze tylko 4 lata.Dynamicznie!?Kłaniam się…

 5. Mnie sie tez wydaje, ze Donaldino probuje, jak daleko
  moze sie posunac w uzyciu sluzb jak CBA czy ABW,w walce nie tylko z opozycja parlamentarna, ale nawet z opozycja partyjna. Nastepnym krokiem moze byc podwazanie zdrowia psychicznego u JarKacza, a nawet podrzucanie ideii (ktora juz kilka razy ktos tam podbakiwal w Polsacie i TVN-nie) o delegalizacji najwiekszej partii opozycyjnej, z powodow o obawe o zdrowie psychiczne lidera tej partii jak i kilku innych z PiS. Wiem, ze jest to na razie “political fiction”, ale tyle rzeczy dzieje sie w polityce od wrzesnia’09, tak w PO jak i PiS (dla tej drugiej to raczej “to be, or not to be” czy tez “quo vadis?” PiS), ktore jescze jakis czas temu byly nie do pomyslenia. PO natomiast, robi doswiadczenia, ktore moga miec niesamowite konsekwencje dla Polski i Polakow i tutaj juz chyba nie ma watpliwosci, ze przy tak wielkiej niecheci medii do JarKacza i PiS i obawa przed wygraniem wyborow przez ta partie, media beda robily wszystko, aby PO wygralo wybory po raz kolejny, nobo jesli nie PO, to kto. Co do uzywania CBA przeciw sobie nawzajem w PO, dopoki nie ma oskarzen, nie ma problemu, a caly ten “happening” moze obrocic sie na korzysc Palikota i Drzewieckiego jak i PO i Tuska w wypadku kiedy CBA nic zlego u nich nie znajdzie. Juz widze zachwyt mediow, jakich to PO ma czystych politykow. Czy to elektorat kupi? Na 99 procent, tak.

 6. Mnie sie tez wydaje, ze Donaldino probuje, jak daleko
  moze sie posunac w uzyciu sluzb jak CBA czy ABW,w walce nie tylko z opozycja parlamentarna, ale nawet z opozycja partyjna. Nastepnym krokiem moze byc podwazanie zdrowia psychicznego u JarKacza, a nawet podrzucanie ideii (ktora juz kilka razy ktos tam podbakiwal w Polsacie i TVN-nie) o delegalizacji najwiekszej partii opozycyjnej, z powodow o obawe o zdrowie psychiczne lidera tej partii jak i kilku innych z PiS. Wiem, ze jest to na razie “political fiction”, ale tyle rzeczy dzieje sie w polityce od wrzesnia’09, tak w PO jak i PiS (dla tej drugiej to raczej “to be, or not to be” czy tez “quo vadis?” PiS), ktore jescze jakis czas temu byly nie do pomyslenia. PO natomiast, robi doswiadczenia, ktore moga miec niesamowite konsekwencje dla Polski i Polakow i tutaj juz chyba nie ma watpliwosci, ze przy tak wielkiej niecheci medii do JarKacza i PiS i obawa przed wygraniem wyborow przez ta partie, media beda robily wszystko, aby PO wygralo wybory po raz kolejny, nobo jesli nie PO, to kto. Co do uzywania CBA przeciw sobie nawzajem w PO, dopoki nie ma oskarzen, nie ma problemu, a caly ten “happening” moze obrocic sie na korzysc Palikota i Drzewieckiego jak i PO i Tuska w wypadku kiedy CBA nic zlego u nich nie znajdzie. Juz widze zachwyt mediow, jakich to PO ma czystych politykow. Czy to elektorat kupi? Na 99 procent, tak.

 7. W jakim to cywilizowanym kraju jest CBA? Który kraj
  jest tak do cna skorumpowany jak Polska ? W jakim to kraju , europejskim , partia rządząca wystawia centralnie , w biały dzień, złodzieja na prezydenta znanego kurortu?
  Ciekaw jestem bardzo,czy równie łagodnie oceniałeś – Lubiczu – akcje CBA za czasów Kaczora/Kamińskiego?

   • Ja wiem canned head,że Ty łatwo ferujesz wyroki
    w jedną tylko stronę. Nie dostrzegasz nawet tego,że sam jesteś okradany codziennie.Przez szmaciarzy którzy nazwali siebie ,,liberałami”. Kiszczak by tego nie wymyślił lepiej. Gdybym takich karnowskich nie spotkał dziesięciu nawet bym się nie odzywał. Prezes sądu rejonowego to buty im sznuruje i kawę parzy. Wyroki w swoim gabinecie ustala z prorokiem i papugą. Gdyby nie TEN szczegół , byłbym spokojny o sprawę i wyrok.Tylko,że wiem o polskich sądach (prawie) wszystko. Pisałem tu o tym , ze sto razy.
    Nawet o takich prokuratorach z Jeleniej Góry którzy prowadzili sprawę jednego policyjnego pasera/taki z metra cięty robi za Elliota Nessa/,bo sprzedał spluwę gangsterowi z której zabił dwoje ludzi.Prokuratorzy zesłani na wiochy prowadzą dzisiaj poważne sprawy o włamania do piwnic oraz typu : kto zajebał smalec z okna. Niedaleko MK – w Bolesławcu i Kamiennej Górze.
    Jak mi tylko odpowiesz ile ,w Polsce,dostał gangster za zabójstwo /na oczach stu świadków/ to ja odszczekam niesłuszne oskarżenia ,jeżeli tak postanowi sąd w dwóch instancjach NA DRUGIM KOŃCU POLSKI.
    P.S. Poczytaj o gdańskich sądach i gdańskiej palestrze – w GazWyb.

 8. W jakim to cywilizowanym kraju jest CBA? Który kraj
  jest tak do cna skorumpowany jak Polska ? W jakim to kraju , europejskim , partia rządząca wystawia centralnie , w biały dzień, złodzieja na prezydenta znanego kurortu?
  Ciekaw jestem bardzo,czy równie łagodnie oceniałeś – Lubiczu – akcje CBA za czasów Kaczora/Kamińskiego?

   • Ja wiem canned head,że Ty łatwo ferujesz wyroki
    w jedną tylko stronę. Nie dostrzegasz nawet tego,że sam jesteś okradany codziennie.Przez szmaciarzy którzy nazwali siebie ,,liberałami”. Kiszczak by tego nie wymyślił lepiej. Gdybym takich karnowskich nie spotkał dziesięciu nawet bym się nie odzywał. Prezes sądu rejonowego to buty im sznuruje i kawę parzy. Wyroki w swoim gabinecie ustala z prorokiem i papugą. Gdyby nie TEN szczegół , byłbym spokojny o sprawę i wyrok.Tylko,że wiem o polskich sądach (prawie) wszystko. Pisałem tu o tym , ze sto razy.
    Nawet o takich prokuratorach z Jeleniej Góry którzy prowadzili sprawę jednego policyjnego pasera/taki z metra cięty robi za Elliota Nessa/,bo sprzedał spluwę gangsterowi z której zabił dwoje ludzi.Prokuratorzy zesłani na wiochy prowadzą dzisiaj poważne sprawy o włamania do piwnic oraz typu : kto zajebał smalec z okna. Niedaleko MK – w Bolesławcu i Kamiennej Górze.
    Jak mi tylko odpowiesz ile ,w Polsce,dostał gangster za zabójstwo /na oczach stu świadków/ to ja odszczekam niesłuszne oskarżenia ,jeżeli tak postanowi sąd w dwóch instancjach NA DRUGIM KOŃCU POLSKI.
    P.S. Poczytaj o gdańskich sądach i gdańskiej palestrze – w GazWyb.

 9. Uwaga natury ogólnej
  Czytam te Wasze wypowiedzi i jedno nasuwa się nieodparcie. Wszyscy (lub prawie wszyscy) sugerują, że takie lub inne działanie polityka lub partii, jest właściwie przykrywką czegoś tam, a sprawa ma drugie lub trzecie dno. I że działanie tego typu, nie wprost, jest niemal regułą.
  W wielu przypadkach wydaje mi się, że macie rację. Ale przyznać to oficjalnie? Wzdragam się przed tym.
  Wiem bowiem, że gdybym to uczynił, to zgodnie z poglądami postępowych dziennikarzy, byłbym nikim innym jak tylko zwolennikiem spiskowej teorii dziejów.
  A wiadomo kim jest, zgodnie z tymi poglądami, zwolennik spiskowej teorii dziejów.

  • Jaka teoria spiskowa?
   Posłuchaj o czym mędlą 24 godziny na dobę w TVN czy TVP. Temat dyżurny: co tak naprawdę zamierza zrobić Tusk, Kaczyński czy Napieralski, kto-kogo, kto – z kim – przeciw komu. Tylko tam jest wszystko polane sosem poprawności politycznej, a my obdzieramy to z szmatek pokazując jak wygląda nagi król. Naszym zdaniem oczywiście.

 10. Uwaga natury ogólnej
  Czytam te Wasze wypowiedzi i jedno nasuwa się nieodparcie. Wszyscy (lub prawie wszyscy) sugerują, że takie lub inne działanie polityka lub partii, jest właściwie przykrywką czegoś tam, a sprawa ma drugie lub trzecie dno. I że działanie tego typu, nie wprost, jest niemal regułą.
  W wielu przypadkach wydaje mi się, że macie rację. Ale przyznać to oficjalnie? Wzdragam się przed tym.
  Wiem bowiem, że gdybym to uczynił, to zgodnie z poglądami postępowych dziennikarzy, byłbym nikim innym jak tylko zwolennikiem spiskowej teorii dziejów.
  A wiadomo kim jest, zgodnie z tymi poglądami, zwolennik spiskowej teorii dziejów.

  • Jaka teoria spiskowa?
   Posłuchaj o czym mędlą 24 godziny na dobę w TVN czy TVP. Temat dyżurny: co tak naprawdę zamierza zrobić Tusk, Kaczyński czy Napieralski, kto-kogo, kto – z kim – przeciw komu. Tylko tam jest wszystko polane sosem poprawności politycznej, a my obdzieramy to z szmatek pokazując jak wygląda nagi król. Naszym zdaniem oczywiście.

 11. (dedykuję cmss) naiwne tezy o pełnej odpowiedzialności PO.
  Sugeruję JOW jako koło ratunkowe dla klasy tfu, czyli liczę na instynkt samozachowawczy polityków, co można sprawdzić czytając moje wypowiedzi. Przyznaję, liczę w ten sposób na ewolucję zawartości klasy tfu także.

  Sugestie, jakobym kiedykolwiek łączył słowo “odpowiedzialność” z tym tałatajstwem każą wątpić w odpowiedzialność MK za słowo.

 12. (dedykuję cmss) naiwne tezy o pełnej odpowiedzialności PO.
  Sugeruję JOW jako koło ratunkowe dla klasy tfu, czyli liczę na instynkt samozachowawczy polityków, co można sprawdzić czytając moje wypowiedzi. Przyznaję, liczę w ten sposób na ewolucję zawartości klasy tfu także.

  Sugestie, jakobym kiedykolwiek łączył słowo “odpowiedzialność” z tym tałatajstwem każą wątpić w odpowiedzialność MK za słowo.

 13. Jak to łapówkarstwo nie jest
  Jak to łapówkarstwo nie jest złodziejstwem? Co to jest łapówka? Kasa dana komuś, żeby okradł kogoś innego z usługi medycznej, wygranego przetargu itd. Jak to nie pozwala nazywać złodziejem? Palikot i Drzewiecki to złodzieje pełną gębą, co więcej chronieni prawem, dlatego o dowodach można zapomnieć. Daj mi miesiąc i 5 uczciwych prokuratorów, a jeden i drugi siedzi po 10 lat. I nie na zasadzie dajcie mi człowieka, ale na zasadzie: “kurwa w końcu jakiś beknął”.

 14. Jak to łapówkarstwo nie jest
  Jak to łapówkarstwo nie jest złodziejstwem? Co to jest łapówka? Kasa dana komuś, żeby okradł kogoś innego z usługi medycznej, wygranego przetargu itd. Jak to nie pozwala nazywać złodziejem? Palikot i Drzewiecki to złodzieje pełną gębą, co więcej chronieni prawem, dlatego o dowodach można zapomnieć. Daj mi miesiąc i 5 uczciwych prokuratorów, a jeden i drugi siedzi po 10 lat. I nie na zasadzie dajcie mi człowieka, ale na zasadzie: “kurwa w końcu jakiś beknął”.

 15. Nawet nie musi być sprzedajny – wystarczy TYPOWY
  taki,który NIE WNIKA. Nie czyta opinii biegłych , słuchając świadków ziewa,uznaje najbardziej absurdalne wnioski obrońcy oskarżonych.
  Dla niezorientowanych : sprawa o ewidentną,udowodnioną kradzież 1000 zł z powództwa cywilnego trwa MINIMUM DWA LATA.
  Straszenie w Polsce sądem , to jest to samo co postraszyć porucznikiem Borewiczem.

 16. Nawet nie musi być sprzedajny – wystarczy TYPOWY
  taki,który NIE WNIKA. Nie czyta opinii biegłych , słuchając świadków ziewa,uznaje najbardziej absurdalne wnioski obrońcy oskarżonych.
  Dla niezorientowanych : sprawa o ewidentną,udowodnioną kradzież 1000 zł z powództwa cywilnego trwa MINIMUM DWA LATA.
  Straszenie w Polsce sądem , to jest to samo co postraszyć porucznikiem Borewiczem.

 17. Do zebrania dowodów
  Do zebrania dowodów wystarczyłoby 2 sprawnych prokuratorów, co do wyroku masz oczywiście rację. Ale to nie tylko sędziowie, przed chwilą wypieprzyłem kretyński komentarz z prokuratorem Wyszyńskim. Problemem jest społeczne pierdolenie, takie jak na przykład z Garlickim co się z mendy stał męczennikiem, sam go wynosiłem na ołtarze. Otóż nie ma innego sposobu jak wsadzenie kilku WINNYCH, a nie spreparowanych do pierdla. Tymczasem Palikot jest zabawny, Kurski patriota i się kręci. Co złapią jakiegoś męta, to za chwile zostaje męczennikiem, bo państwo policyjne, patrz Lepper, co już było skrajnym przykładem.

 18. Do zebrania dowodów
  Do zebrania dowodów wystarczyłoby 2 sprawnych prokuratorów, co do wyroku masz oczywiście rację. Ale to nie tylko sędziowie, przed chwilą wypieprzyłem kretyński komentarz z prokuratorem Wyszyńskim. Problemem jest społeczne pierdolenie, takie jak na przykład z Garlickim co się z mendy stał męczennikiem, sam go wynosiłem na ołtarze. Otóż nie ma innego sposobu jak wsadzenie kilku WINNYCH, a nie spreparowanych do pierdla. Tymczasem Palikot jest zabawny, Kurski patriota i się kręci. Co złapią jakiegoś męta, to za chwile zostaje męczennikiem, bo państwo policyjne, patrz Lepper, co już było skrajnym przykładem.

 19. Widzisz Lubiczu – wszystko jest względne . Szczególnie
  w takiej Polsce. Tabuny bandytów i pospolitych morderców robią za autorytety i ludzi honoru. Co wiesz o TAMTYM Chile? Ty żałujesz,że Castro nie zdążył założyć obozów koncentracyjnych? Ty,który dobrze wiesz czym jest śmierdząca komuna. Którą tak dobrze zapamiętałeś,że do dzisiaj nie nie masz ochoty na powtórny kontakt. Zapytaj zwykłego Austriaka ile gotów oddać i co gotów zrobić – dla oddalenia widma komunizmu.W końcu Armię Czerwoną pożegnali w 1955 roku.
  I nawet żadnej (wiedeńskiej) PKWN nie stworzyli.:-)

 20. Widzisz Lubiczu – wszystko jest względne . Szczególnie
  w takiej Polsce. Tabuny bandytów i pospolitych morderców robią za autorytety i ludzi honoru. Co wiesz o TAMTYM Chile? Ty żałujesz,że Castro nie zdążył założyć obozów koncentracyjnych? Ty,który dobrze wiesz czym jest śmierdząca komuna. Którą tak dobrze zapamiętałeś,że do dzisiaj nie nie masz ochoty na powtórny kontakt. Zapytaj zwykłego Austriaka ile gotów oddać i co gotów zrobić – dla oddalenia widma komunizmu.W końcu Armię Czerwoną pożegnali w 1955 roku.
  I nawet żadnej (wiedeńskiej) PKWN nie stworzyli.:-)

 21. Stokłosa przywleczony przez niemiecką policję z Winsen
  polska oczywiście ,,nie wiedziała”,że ukrywa się u starych znajomych . Za adwokata miał profesora Ćwiąkalskiego /minister sprawiedliwości – europejczyk pełną kastropatą gębą/. Teraz pan senator siedzi w …wygodnym fotelu i pożera swoje szynki albo czarny kawior.Ta Polska to je piekny kraj….

 22. Stokłosa przywleczony przez niemiecką policję z Winsen
  polska oczywiście ,,nie wiedziała”,że ukrywa się u starych znajomych . Za adwokata miał profesora Ćwiąkalskiego /minister sprawiedliwości – europejczyk pełną kastropatą gębą/. Teraz pan senator siedzi w …wygodnym fotelu i pożera swoje szynki albo czarny kawior.Ta Polska to je piekny kraj….

 23. Nieposzlakowany Grześ o towarzyszu partyjnym:
  Na wniosek warszawskiego urzędu skarbowego Centralne Biuro Antykorupcyjne wszczęło kontrolę oświadczeń majątkowych Palikota składanych w latach 2005-2010

  Wniosek o wszczęcie kontroli jest objęty tajemnicą skarbową.

  Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna (PO), komentując kontroli, podkreślił, że dane dotyczące majątku polityka powinny być przejrzyste. Polityk jest jak żona Cezara – dodał.

  – Czytałem, że (Palikot) zapomniał wpisać (do oświadczenia majątkowego), że jest właścicielem samolotu. Uważam, że jak ktoś jest właścicielem samolotu, to powinien wpisywać to do oświadczenia majątkowego – powiedział marszałek Sejmu.

  Jak ocenił, wypowiedzi posła PO, w których sugeruje on, że zainteresowanie CBA jego oświadczeniami jest efektem gry politycznej, “to jest taki niepotrzebny happening polityczny”.

  – Sprawy majątkowe, finansowe, związane z życiem politycznym, publicznym powinny być zawsze przejrzyste – powiedział Schetyna. Jak dodał, nie rozumie “obwiniania kogoś za to, że urzędy skarbowe w Polsce sprawdzają politykom zgodność oświadczeń majątkowych”.

  – Uważam, że polityk jak żona Cezara powinien być przezroczysty – zaznaczył marszałek Sejmu.
  v

 24. Nieposzlakowany Grześ o towarzyszu partyjnym:
  Na wniosek warszawskiego urzędu skarbowego Centralne Biuro Antykorupcyjne wszczęło kontrolę oświadczeń majątkowych Palikota składanych w latach 2005-2010

  Wniosek o wszczęcie kontroli jest objęty tajemnicą skarbową.

  Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna (PO), komentując kontroli, podkreślił, że dane dotyczące majątku polityka powinny być przejrzyste. Polityk jest jak żona Cezara – dodał.

  – Czytałem, że (Palikot) zapomniał wpisać (do oświadczenia majątkowego), że jest właścicielem samolotu. Uważam, że jak ktoś jest właścicielem samolotu, to powinien wpisywać to do oświadczenia majątkowego – powiedział marszałek Sejmu.

  Jak ocenił, wypowiedzi posła PO, w których sugeruje on, że zainteresowanie CBA jego oświadczeniami jest efektem gry politycznej, “to jest taki niepotrzebny happening polityczny”.

  – Sprawy majątkowe, finansowe, związane z życiem politycznym, publicznym powinny być zawsze przejrzyste – powiedział Schetyna. Jak dodał, nie rozumie “obwiniania kogoś za to, że urzędy skarbowe w Polsce sprawdzają politykom zgodność oświadczeń majątkowych”.

  – Uważam, że polityk jak żona Cezara powinien być przezroczysty – zaznaczył marszałek Sejmu.
  v