Prześlij dalej:

Kto chce niech wierzy, kto chce niech wątpi, ale jeśli chodzi o moją ocenę najnowszej burzy w sedesie, którą wywołały niezmierne ważne słowa Beaty Szydło w Auschwitz, to widzę wyłącznie same korzyści. Każdy ma swoje granice wyobraźni, przyznaję, że moja wyobraźnia nie sięgała tak daleko, jak zaszła paranoja totalnej opozycji i mediów, którym głód władzy i ślepa nienawiść odbiera resztki rozumu. Nawet jeśli przyjąć, że Beata Szydło mówiąc o obowiązkach państwa w zakresie ochrony życia i bezpieczeństwa obywateli, miała na myśli zagrożenia związane z islamskimi najeźdźcami, a w moim przekonaniu tak właśnie było, to ta wypowiedź jest nie tylko adekwatna do miejsca i czasu, ale trafia w punkt.

Zbrodnia ludobójstwa dokonana na obywatelach Polski żydowskiego pochodzenia, bo tak należy tę zbrodnię widzieć, była wynikiem zbrodniczej ideologii. Niemcy pod wodzą Hitlera nie widziały miejsca dla „podludzi” i gdy tylko Hitler zdefiniował swoje cele obejmujące całą Europę i kawałek świata, tenże świat zareagował dokładnie tak, jak w tej chwili reaguje na islamski fanatyzm. Światowe banki dawały Hitlerowi pożyczki, światowe mocarstwa udawały, że nic się nie dzieje, a wielu przywódców widziało w Hitlerze nadzieję dla odnowy Europy pogrążonej w kryzysie. Pozwolono Hitlerowi zorganizować Igrzyska Olimpijskie pod flagami NSDAP, dziś widzimy podobny „fair play” pod hasłami „wartości europejskich”.

Gdy zaczęła się eksterminacja, Amerykańscy Żydzi przejęli się losem swoich wschodnich braci mniej więcej tak, jak Donald Tusk przejmuje się losem Polaków. Bardzo często lewicowi „myśliciele” porównują współczesność do lat 30-tych ubiegłego wieku i nieświadomie mają rację. Istnieje takie spoiwo i jest nim najdalej posunięta ślepota, na zagrożenie, które dla rozsądnego człowieka jest widoczne gołym okiem. Hitler w latach 30-tych robił dokładnie to, co islamiści robią w tej chwili, pompował ludziom do głów zbrodniczą ideologię opartą na mieczu i walce z „podludźmi”, zajmował kolejne obszary i wszystko to działo się przy biernej postawie Europy. Islamiści otwarcie mówią, że ich celem jest eksterminacja niewiernych, a kolejne zamachy są częścią ideologicznego planu.

Ślepa Europa posunęła się dalej niż w czasach Hitlera, Europa nie tylko zamyka oczy na zbrodnię, ale barbarzyńców usprawiedliwia i nazywa ofiarami wojny. Czegoś takiego w historii ludzkości jeszcze nie przerabialiśmy, aby państwa narodowe świadomie sprowadzały na siebie ideologiczną rzeź, a w rzeźnikach gorszych od Hitlera widziały dzieci i kobiety w ciąży. Jest to tak nieprawdopodobne postępowanie i sprzeczne ze wszystkimi rozumnymi, ale też instynktownymi zachowaniami człowieka, że da się wytłumaczyć wyłącznie wolą zniszczenia europejskiej cywilizacji. Gdzie zatem, jeśli nie w Auschwitz i kto jeśli nie polski premier ma przypomnieć o obowiązkach państwa wobec obywateli, zwłaszcza, że pozostałe państwa albo są ślepe albo raczej ślepych udają. Idealny czas, idealne miejsce, idealne słowa:

Auschwitz to lekcja, że trzeba czynić wszystko, aby chronić bezpieczeństwo i życie obywateli.

Strony

19312 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

11 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  owszem..kurtyna...ale ustawę medialną można przepchnąć wiele..wiele wcześniej..a choćby..nawet i dzisiaj..w "nocnym" :-)) głosowaniu..reprezentanci "gorszego sortu" nie cofną się przed niczym...

  ciekawe jak NAPRAWDĘ liderzy eurokołchozu odbierają n.p. tłity kierownika..jak ten z wczoraj..i ten z dzisiaj...

  dla mnie to ON jest do cna zakłamanym;zdemoralizowanym i wyzutym z jakichkolwiek uczuć wyższych człowiekiem..ale co ja się będę powtarzał...

   

 2. A propos mediów - Prezes Kurski zgodził się żeby Polacy na Litwie oglądali Biełsat, zamiast normalnych programów TVP. To jakaś kpina? TVP 1, 2 TVP ABC to minimum przyzwoitości. Prezes Kurski nie potrafi przeskoczyć minimum?

 3. avatar

  nie..to najważniejszy kret w partii...

 4. Oj "wyrobiła " nam się pani premier SZYDŁO!!! Jarosław Kaczyński tym wyborem może być dumny -i Polska też !!!
  Opozycja nie nauczyła się ,że nie pluje się na kogoś zwłaszcza pod wiatr .Teraz z zaplutymi bolszewickimi facjatami stoją jak te ciule na paradzie równości ....

 5. Ale na minus, Berlin odniósł pierwsze duże zwycięstwo. Austria złamała się i zgodziła się na przyjęcie uchodźców. Czyż nie nie mówiłem, kiedy był czas,  żeby Austria dostała wsparcie od Polskiego rządu? W tym czasie Premier Szydło nadawała tytuł hrabiego Bochenkowi, pewnie to było ważniejsze.

 6. Zdaje się, że na naszych oczach historia zatoczyła jedno ze swoich kół. Z Berlina znów mamy Drang nach Osten (ogłoszony przez megafon umieszczony dla niepoznaki w Brukseli). Znów mamy pakt Ribbentrop-Mołotow obecnie pod nazwą NS I i NS II. Hitleria skacze nam do gardeł z powodu islamistów, choć Austria i Dania też nie przyjęły ani sztuki imigranta - będzie jak kiedyś - oba te kraję zostaną wciągnięte w dziurkę od nosa i nikt nawet nie kichnie. Lada moment zostaną zamknięte granice "szybszej Europy" dla polskich przewoźników, a polskie stocznie (oczywiście nie tylko stocznie) zostały rozpierdolone, bo pomoc państwowa dla stoczni jest niedozwolona (powyższe nie dotyczy oczywiście państwa najszybszej szybkości). Tuby propagandowe są już w 95% niepolskie. Wystarczy tylko nasłać na Polskę jako V kolumnę (też już było ćwiczone) kilka milionów miłośników podrzynania baranich gardeł, a potem ruszyć z Berlina i Moskwy z "bratnią" pomocą. Aha, i trzeba się pozbyć amerykańskiej kurateli - po co się mają gapić na to, co się będzie w Mittel Europe działo (i na chorobę jeszcze jeden wspólnik do podziału łupów).

 7. A gdyby opowiedzieć całą tą polityczną sytuację jakiemuś Marsjaninowi, pomyślał by pewnie, że granica odwiecznej przyjaźni niemiecko-radzieckiej przebiega w poprzek Berlina i dlatego oba te kraje zrzeszone (te Rzesze same wyszły w pisaniu) w Unii Europejskiej razem występują gospodarczo i militarnie przeciwko Polsce, bo w Polsce były (a może i są) polskie obozy zagłady.

 8. I jeszcze ponowię swój zeszłoroczny apel do polskiego rządu. Jak nie w zeszłym, to może w tym roku rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej powinniśmy obchodzic w Wieluniu? W polskim przygranicznym wtedy z Niemcami mieście, gdzie nie stacjonowało polskie wojsko, a dach szpitala został oznakowany czerwonym krzyżem? Gzie bomby spadły wcześniej, niż rozpoczał się ostrzał Westerplatte? Gdzie zbombardowano bezbronne miasto, gdzie Niemcy zbombardowali oznaczony szpital? Zamiast jak co roku na Westerplatte, zaprośmy oficjeli (w tym z Berlina i Brukseli) z całego świata do obchodów wybuchu II WŚ do Wielunia. Makrela i Tusk zaprotestują? Bardzo dobrze, bo to będzie jawnie i po raz kolejny o czymś świadczyło. Westerplatte to dla Niemców wygodne obchody - niemiecki pancernik - polskie wojsko. Wieluń - niemieckie bombowce - polska bezbronna ludność.

 9. Moja propozycja - w Berlinie. Plus okolicznościowe zegarki i rowery dla gości.

 10. Zegarki i rowery pojechały na wschód po podpisaniu NS I.

 11. MK!

  Piekna Notka! Dziekuje, jak zawsze.

 12. Strony