wt., 2020-07-07 11:42 Autor: Matka Kurka

Za nami dwie kuriozalne debaty wyborcze, w których poziom surrealizmu sięgnął bardzo wysoko, ale trzeba pamiętać, że mimo wszystko mówimy o polityce i nie takie historie wyborcy widzieli. Bez względu na wrażenia i oceny, nie da się uniknąć pytania, czy to cokolwiek znaczy, przede wszystkim dla ostatecznego wyniku wyborczego.

0
Brak oceny
Komenarze: 3
Odsłony: 10464
pon., 2020-07-06 14:07 Autor: Matka Kurka

Brudne chwyty w trakcie kampanii politycznej można z grubsza podzielić na dwie kategorie: po prostu kłamstwa i chwyty poniżej pasa albo takie szambo, które może się cofnąć do wylewającego. Jeśli chodzi o pierwszą kategorię to doskonałym przykładem jest „ułaskawienie pedofila”, klasycznie zmanipulowana sprawa, gdzie na proste fakty nałożona jest cała sieć ordynarnych kłamstw.

0
Brak oceny
Komenarze: 4
Odsłony: 28664
ndz., 2020-07-05 14:19 Autor: Matka Kurka

Reguły w polityce i marketingu politycznym są dość proste i znane od lat, a jeśli ktoś ich nie zna, to w kampanii Trzaskowskiego może zaobserwować niemal wszystko. Zresztą nie trzeba znać się na polityce, wystarczy trochę znać się na życiu albo obejrzeć parę meczów piłkarskich. Jak się zachowują ludzie i drużyny piłkarskie, gdy są o krok od osiągnięcia celu lub czekają na dogrywkę? Zawsze i wszędzie są to działania ostrożne, pilnowanie wyniku, żadnego rzucania się na bramkę przeciwnika i tak dalej.

0
Brak oceny
Komenarze: 11
Odsłony: 27822

Strony