wt., 2021-03-02 12:44 Autor: Matka Kurka

O tym jaka będzie reakcja zdegenerowanej grupy zawodowej, w której na miano lekarza zasługuje może 20% uprawiających ten zawód, pisałem od dawna. Wskazywałem również na to, co właśnie stało się faktem. Obżarte pizzą i rozpieszczone brawami na balkonach towarzystwo, nie ma zamiaru wracać do normalnego leczenia pomimo tego, że zostali „wyszczepieni’.

0
Brak oceny
Komenarze: 21
Odsłony: 13017
pon., 2021-03-01 16:06 Autor: Matka Kurka

Nie prowokuję i wiem, że naczelnik rządzi wszystkim i wszystkimi, ale niekoniecznie „pandemią”, o ile przyjmiemy pewne założenie, dla mnie dość naturalne. Pewnym jest, że Kaczyński jednym podpisem mógłby przerwać tę paranoję, ale to jeszcze nie znaczy, że podejmuje poszczególne decyzje. Mam nieodparte wrażenie, że to Kaczyńskiego w ogóle nie zajmuje, on żyje tym, czym żył zawsze, czyli wewnątrzpartyjną układanką, a ma teraz co układać.

0
Brak oceny
Komenarze: 16
Odsłony: 9696
ndz., 2021-02-28 13:49 Autor: Matka Kurka

Jest takie powiedzenie wielu mam, które odnosi się do dzieci schodzących na zła drogę: „co się z tobą człowieku stało”. Taką samą bezsilność czuję wobec partii PiS, z tą różnicą, że doskonale wiem, co się z tą partią stało. PiS zszedł do poziomu PO łamane na AWS i to, co nie tak dawno wydawało się niemożliwe, dziś jest w zasięgu ręki. Gdybym jeszcze rok temu miał wskazać na polskiej scenie politycznej ugrupowanie dające gwarancje, że marksistowskie projekty Berlina i całej Unii Europejskiej w Polsce nie przejdą, to wskazałbym na „Konfederację” i PiS.

0
Brak oceny
Komenarze: 43
Odsłony: 13796

Strony