Do kogo Dubois i Durczok wysyłają czytelne ostrzeżenie? Do ofiar i kolegów Kamila!

Prześlij dalej:

Trwa klasyczna wojna nerwów, na dość żenującym poziomie, rodem ze szkoły podstawowej, gdy to jeden kogucik krzyczy do drugiego: „chcesz się bić”, a tamten odpowiada: „no chcesz się bić, chcesz?”. Durczok wykonał wszystko, co mógł wykonać w swojej beznadziejnej sytuacji. Na początku milczał jak zaklęty licząc, że sprawa rozejdzie się po kościach i pozostanie plotką na zawsze, w dodatku bez nazwisk, ale z samymi aluzjami. Gdy się okazało, że nazwisko Durczoka wypłynęło i to za sprawą jakiegoś internetowego felietonisty, który na dodatek ma prawomocny wyrok za znieważanie świętego Jerzego od Puszki, sprawy nabrały drugiego tempa. Na początek pan Kamil poleciał Sawicką, usłyszeliśmy rzewną historię z „człowiekiem zdemolowanym psychicznie” w roli głównej. Potem agencja PR zadbała o kilka pozytywnych artykułów, a Durczoka wysłała na odpoczynek do szpitala. W między czasie działa komisja TVN i nie jest żadną tajemnicą, że w znanej stacji istnieją dwa obozy. To znaczy jest taką sama tajemnicą, jak plotkowanie, które miało miejsce kilka tygodni temu. Wiem z tych samych źródeł, które informowały kogo dotyczy publikacja „Wprost”, że korytarze TVN żyją spekulacjami odnoszącymi się do liderów obozów. Po TVN niesie się szmer, że naczelną zwolenniczką redaktora Durczoka jest Katarzyna Kolenda-Zeleska, bo jej przyjaciółka, niejaka Monika Janowska- Mleczko to szefowa Point of View, agencji PR obsługującej problemy Durczoka. W obozie Kolendy-Zalewskiej miały się znaleźć jeszcze inne koleżanki i koledzy dobrze wspominający pana Kamila, choćby Omena Mensah, Jakub Sobieniowski, czy Jarosław Kuźniar. Po drugiej stronie, co ciekawe, w roli liderek też mamy panie chociaż niekoniecznie ze sobą zaprzyjaźnione i motywowane wspólnym interesem. Pierwszą jest Justyna Pochanke, drugą Jolanta Pieńkowska. Obóz przeciwników Durczoka liczniejszy i wyposażony w równie znane nazwiska, jak Krzysztof Skórzyński na przykład. Tyle się dzieje za parawanem ustaleń komisji, według moich źródeł.

Strony

37092 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

20 (liczba komentarzy)

 1. .

 2. avatar

  Ludzie przestańcie wymyślać tysiące rzeczy, komplikować sprawy proste i stwarzać problemy głównie sobie. Portal kontrowersje.net, jak każdy inny portal usiłujący zarobić na swoje utrzymanie ma prawo korzystać z dostępnych, LEGALNYCH, form finansowania. Na kontrowersje.net od lat są dostępne dwie formy wsparcia. Jeden to dobrowolny "abonament", który jest wpłacany na konto FIRMOWE, zatem podlega pełnej fiskalizacji, opodatkowaniu i księgowaniu. Drugi to darowizna w systemie PayPal zgodna z polskim prawem i objęta kwotami wolnymi od podatku. W całej dotychczasowej historii istnienia portalu nie przekroczyłem kwoty wolnej od podatku w PayPal, a "abonament" co do grosza jest rozliczany z US. Podsumowując, proszę nie tworzyć żadnych teorii, cudownych rozwiązań i innych lęków nie budować. Kto ma ochotę może wesprzeć portal poprzez:

  a) wpłatę na firmowe konto z tytułem "abonament".
  b) darowiznę w systemie PayPal z tytułem "darowizna".

  Nie wpisujemy żadnych "depozytów", "hien" i innych wynalazków, bo i tak wszystkie takie przelewy będą natychmiast zwracane.

  Co do trolli od Owsiaka, którzy ANONIMOWO, takie chojraki, "doniosły" na policję, to powiem wprost. Jeśli tylko mi starczy czasu, bo mam się czym zajmować, to zgłoszę do prokuratury przestępstwo z art, 234 kk, czyli składanie fałszywych oskarżeń. To zawiadomienie idealnie wyznacza poziom moralny i intelektualny fanatyków WOŚP. W myśl artykułu 57 KW, wykroczenie polega na organizowaniu zbiórki publicznej, co oznacza konieczność zgłoszenia takiej "akcji" do MAiC. Innym wykroczeniem jest zapłata za skazanego.

  Żaden z tych przypadków nie ma miejsca. Nie organizuję żadnej zbiórki, nikogo nie namawiam do wpłaty kary za mnie. Przeciwnie, napisałem, żeby nie robić spustoszenia w budżecie rodzinnym i żadnych głupstw, ku radości trolli. Natomiast prośbę o wsparcie portalu, w wymienionych formach, przede wszystkim "abonament", mogę sobie spisywać trzy razy na godzinę, czego jak wiadomo nie robiłem w przeszłości robić nie zamierzam,. Słowem nie ma powodu do żadnych obaw, nikt tu nie złamał prawa, ale jednocześnie proszę ludzi, którzy nie wiedzą w czym problem, aby nie sprzedawali ludziom niemądrych pomysłów i nie podpowiadali głupich rozwiązań. Jestem wdzięczny za każde wsparcie Portalu, zawsze to powtarzałem, ale w tej chwili nie potrzebuję żadnych środków na prowadzenie spraw sądowych. Doprowadzę sprawę Owsiaka do końca, bez względu na prowokacje i presje, których było i jeszcze będzie dziesiątki.

 3. avatar

  Masz maila...
  Kursywa to to co ode mnie...

 4. Matka jesteś wielki. Rozstawiasz największych cwaniaków III RP po kątach.
  Szacun 

 5. "W programie u Lisa przecudnej urody feministka" !!! Uhaha!
  Przepraszam, że nie na temat ale Środzina zakochała się w x. Oko - głównym homofobie i gejożercy : 
  "
  "Ksiądz Dariusz Oko mnie fascynuje. Jest wielkim obrońcą dzisiejszego Kościoła, a zarazem uosobieniem ideału członka medialnej debaty: przystojny, opanowany, szybko ripostujący, z masą "argumentów" i "naukowych" badań wyciąganych z rękawa oraz z ogromną fantazją narracyjno-wizyjną. (...) Korzysta z internetu, ma nagrania swoich fascynujących wystąpień na YouTubie, jeździ samochodem, bo musi szybko się przemieszczać, by podołać licznym zamówieniom na antygenderowe performance, które organizują mu w całej Polsce. (...) Jednocześnie Oko umie na tej walce precyzyjnie budować swoją karierę."

  http://www.tvn2...

 6. Dlaczego wzięli się za Durczoka akurat, skoro on robi to samo co wszyscy w branży telewizyjnej?

 7. avatar

  Podejrzewam to co piszę od 2 tygodni - TVN na sprzedaż... A Durczok jest jego twarzą... Jak do tego dodać osttnie wyniki oglądalności to to sie jakoś spina...
  A przy okazji Lisy i Żakowskie same wiedzą (wczoraj dali dowód) co je czeka w razie niesubordynacji...

 8. Możliwe. Jednak wierny telewidz trochę wprawdzie popłakał po durczoku, lecz po tygodniu mu przejdzie. Tylu tam jest równorzędnych celebrytów do oglądania.
  Czy brak Durczoka obniżył dochody TVN?
  Jeśli nie, to as "ma w dupę na całego".

 9. Możliwe, że Kamilek jest tutaj pionkiem w grubszej grze. Ktokolwiek chce kupić TVN i ktokolwiek jest najlbiżej sukcesu chętnie obniży kwotę jaką będzie musiał zapłacić. Akcje TVNu zwyżkują, droższe były tylko przed upadkiem Lehmanna. wiadomo,ze jak ktoś się dogaduje na pakiet kontrolny to nie kupuje ich po giełdowej cenie, ale cena rynkowa naq pewno stanowi silną kartę przetargową. Jeśli o to chodzi to można się spodziewać więcej "syfu", bo póki co niespecjalnie ostatnie wydarzenia wpłynęły na kurs akcji TVN.

 10. avatar

  Jaki będzie finał sprawy. Bo jak znam życie - wszystko rozejdzie sie po kościach

 11. o szpaler w Newsweek'u ... ;) 

 12. Chyba najlepszy komentarz jaki czytalem dodany przez uzytkownika "abc" na Interii:

  "Niszowe, bezpieczne tematy w kraju w którym zaczyna buzować niezadowolenie, po prostu pycha , odwalamy temat i do przodu . Blogerzy dotykający wrzodów tego systemu, upartego odwracania kota ogonem wielkie WON . Napinajcie się dalej w tym niczym ".

 13. avatar

  Zawiedziona jestem maksymalnie. Nie ma nic do poczytania. Wszystko już było ....Faktycznie.... KULĄ W PŁOT............

 14. avatar

  ale ciekawe, ukazuje kompetencje naszych "rzadzacych", sa jedynymi w EU, ktorzy udaja zdziwionych i pala glupa.

  http://boberzko...

 15. Właśnie słyszałem info, że komisja TVN ma dowody potwierdzające zarzuty. Lawina powinna ruszyć. Kamilek będzie pisał do GW pod pseudonimem jak Maleszka.

 16. Czy Wy czytaliscie o czym nagrodzeni blogerzy pisza? Wszystko ladne, gladkie, ulizane, grzeczne do bolu i oczywiscie political correctness. Nie bede wymienial z nazwiska, bo lepiej spuscic zaslone milosierdzia. Skoro nawet w blogosferze mamy promocje idiotyzmu to jest bardzo zle. Durnie ksztaltuja gusta a drugie durnie to polykaja. O Matko, jakich czasow dozylismy...

 17. tak, czytaliśmy. Poradnik życiowy pisany przez 26-cio letnią singl-panienkę bez żadnych osiągnięć. no to chyba kpina jakaś, bo jakież doświadczenie może mieć takie dziewcze?

 18. avatar

  W nawale zajęć, zapomniałem na śmierć o "Szmelcu Roku". Dziękuję za wszystkie głosy i mimo wszystko koszty poniesione na sms-y. Udało się znów ośmieszyć całe to przedsięwzięcie i "towarzych", ale sądzę, że więcej takich akcji nie będziemy organizować, bo zwyczajnie przestały być potrzebne. Dzięki Użytkownikom portalu publikowane treści przedostają się do obiegu w wystarczającej sile i nie ma sensu się włóczyć po ustawianych "konkursach". Celem zawsze było wypromowanie ważnych artykułów, to się udało z nawiązką i możemy sobie pozwolić na komfort olewania tandety. Dziękuję raz jeszcze.

 19. Kontrowersje.net stają się medium opiniotwórczym. Cytowalność rośnie.

  Istnieją badania pokazujące liczbę cytatów z danego medium. Może ktoś, kto ma dostęp mógłby sprawdzić liczby dla Kontrowersje.net.

 20. avatar

  NAJLEPSZY JEST TEN FRAGMENT➔ «...nazwisko Durczoka wypłynęło i to za sprawą jakiegoś internetowego felietonisty, który na dodatek ma prawomocny wyrok za znieważanie świętego Jerzego od Puszki...»  kontrowersje.net/uzytkownicy/matkakurka/szpieguj

 21. Strony