Dedykacja dla ministra Ziobro – nagranie zeznań Jerzego O. i konfrontacja z protokołem!

Prześlij dalej:

Zgodnie z obietnicą publikuję nagranie zeznań Jerzego O. w Sądzie Okręgowym w Legnicy. Jest to jednocześnie odpowiedź na dyżurne pytania i kpiny dlaczego Matka Kurka przegrywa procesy. Proszę poświęcić te 2 godziny, a gwarantuję, że większość dojdzie do jednego wniosku. Jezus Chrystus z powództwa Judasza nie miałby szans w tym i wielu innych procesach, przy takich sądach. Zdaję sobie sprawę, że nawet wnikliwi obserwatorzy mogą się pogubić o jaki proces chodzi, bo jest ich w tej chwili cztery, ale to nie jest ważne. Nie chcę też niczego sugerować przy oglądaniu wystąpienia „szołmena”, poza kilkoma uwagami technicznymi. Proszę się uważnie wsłuchać w wypowiedzi Jerzego O. i skonfrontować je z tym co dyktuje sędzia do protokołu, a co zostało pominięte. W wielu momentach Jerzy O. zwyczajnie kłamie i to tak, że uszy więdną – sąd to „łyka”. Permanentnie powtarza się też i ze strony sądu i Jerzego O. kompletny brak wiedzy na temat tego, o jaki finał Fundacji WOŚP chodzi, co jest… podstawą pozwu. Szczególnie polecam ten eksperyment Panu ministrowi Zbigniewowi Ziobro, wszystkim prawnikom, ale też pozwanym, powodom, oskarżycielom i oskarżonym. Od siebie nie jestem w stanie powiedzieć nic innego poza stwierdzeniem, które publicznie propaguję od lat. W sądzie nie liczy się absolutnie nic poza tym, jakiego sędziego wylosujesz. Wszystko zależy od przewodniczącego składu, paragrafy są tylko tłem dla tego, co sędzia chciał zrealizować. W tym przypadku mamy do czynienia z ewidentnym wyciąganiem powoda z bałaganu, w który sam się pakuje z racji swoich możliwości intelektualnych i przyzwyczajenia do bezkarności. Pewnie wielu to zszokuje, ale ta Pani sędzia w moich dotychczasowych potyczkach lokuje się w rankingu sędziów z górnej części tabeli obiektywizmu. Nie będę narażał nikogo na przeżycie traumatyczne i w związku z tym nie wkleją tego, co na sali sadowej wyczyniali moi „ulubieńcy”: Sędzia Jacek Kielar i sędzia Marta Niedzielska-Nowak. Wklejam całość zeznań Jerzego O., ale pierwsze pół godziny może wydawać się nudne, bardzo ciekawie zaczyna się robić od 1.52.00 (zeznania) czyli 37 minuta filmu YouTube.

Wszystkich kłamstw nie będę prostował, ale komentarz do łgarstwa Jerzego O. "Nigdy nie odpowiadałem na pytania blogiera" jest następujący:

skanowanie0001.jpg

Zapis w protokole z blisko dwugodzinnych zeznań Jerzego O., całkowicie wypaczający to co się działo na sali sądowej.

01:15:05 Staje powód Jerzy Owsiak, lat 64, dziennikarz, nie karany, zam. Warszawa, w trybie art. 299 i 304 kpc zeznaje:

01:16:05 O artykule pozwanego dowiedziałem się z telefonu od znajomego, który wprost zapytał, czy to prawda, że wraz z żoną i córką poleciałem do Nowego Yorku wykorzystując bilety, które były darowane fundacji.

01:17:37 Fundacja w czasie 22 finału WOŚP, może 23 finału licytowała bilety na przelot do Nowego Yorku za pośrednictwem allegro. Te bilety faktycznie otrzymała spółka "Złoty Melon", która w zamian zobowiązała się do określonych świadczeń na rzecz spółki LOT o charakterze reklamowym, a które następnie przekazała fundacji w celu ich licytacji. Licytacja się odbyła i osoba która wylicytowała te bilety odbyła lot zgodnie z tymi biletami.

Strony

28650 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

12 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  przepraszam gospodarza i osoby bezposrednio zwiazane poprzez krzywdy jakich to indywiduum uczyniło swoją działalnoscia..ale nie wytrzymalem..jak zaczął bredzic o potędze internetu..malo liczydla nie zrzuciłem ze stołu..nie moge ani na niego patrzec ani go słuchac..i ciagle czekam az to wszsystko sie kiedys skonczy..koniec z emocjonalną perwersją;wykorzystywaniem ludzkiego nieszczescia dla własnych korzysci..

  podobnie tez zaapeluje do ministra ziobro..NA MIŁOŚC BOSKĄ...KOŃCZ WAŚĆ!!WSTYDU OSZCZĘDZ!!
  (zwinicie go w koncu (nawet i zgiętego w pół-zgodnie z moją wizją) do nieoznakowanego busa z zaciemnionymi szybami bo to juz przekracza wszelkie granice.....
  a samochody;biura i szadowo młyn albo przekazac dla carritasu..albo dla uczciwego komornika na licytacje.na dom dla maltretowanych kobiet lub podobnie....bo ZNOWU SIE OKAŻE jak w przypadku ambergold ze praktycznie nic nie da sie odzyskać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. ja chyba nie, bo takich tekstów bym nie puścił..

 3. Uwagi techniczne - na szybko:
  1. TT 1h1 hour ago

  Polecam dzisiejszy tekst jest "sąd" w pigułce. Na zachętę fragment zeznań O.

  Błędny link w tym TT do wpisu.

  2. Youtube ma opcje (w Settings) odtwarzania nagrania od 4-krotnego zwolnienia, do 2-krotnego przyspieszenia - myślę, że jąkałę można dać spokojnie na 1,5 raza i trochę czasu zaoszczędzić.

  PS Za tekst //kontrowersje.net/zacznijcie_si_mia_z_antysystemowego_kukiza_bo_za_chwil_b_dziecie_p_aka
  PiS jest Ci winien Kurka to, żeby każda Twoja rozprawa z Jerzym O. była obstawiona przez minimum 3 znamienitych adwokatów, których sama obecność, jak mniemam, przywowałaby sędziów prowadzących rozprawy do porządku, albo zrobiliby to adwokaci. IMO ten tekst o Kukizie mógł znacząco wpłynąć na wynik wyborów i umożliwił samodzielną większość PiS. Także, tego, wiesz ... .
   

 4. avatar

  Przecież Jezusowi nic nie udowodniono. W sądzie wymagano DWÓCH świadków, którzy oskarżaliby Jezusa o to samo, inaczej nie wolno było skazać oskarżonego. A każdy ze świadków oskarżał Jezusa o coś innego, stąd w tamtejszym "żargonie prawnym" nazywani byli "fałszywymi świadkami". Niekonieczni kłamali, ale wymagana była zgodność świadectw. Ostatecznie przesłuchanie przedłużało się niemiłosiernie, nie znalazło się dwóch, co by mówili "do rzeczy", najwyższy kapłan wkurzył się i zapytał Jezusa wprost: "Czy Ty jesteś Mesjasz, Syn Boży? Jezus mu odpowiedział: «Tak, Ja Nim jestem.>> Wtedy kapłan powiedział: «Na cóż nam jeszcze potrzeba świadków? Oto teraz słyszeliście bluźnierstwo.» Zgodnie z prawem dalej nie wolno było skazać Jezusa, ale prawo zostało zignorowane. Mało tego, proces odbywał się w nocy, a to też było nielegalne.

 5. Wysoki Sadzie. Duzo czytam ksiazek. Bardzo duzo. I czesto tam sa takie sformulowania o kims gdzie autor chce przekazac w sposob taki obrazowy ze ktos np zachowuje sie nietypowo albo zachowuje sie w sposob niegrzeczny albo w sposob obrazliwy no to takie sformulowanie w literaturze czesto sie pojawia: wariat. Wariat ze Zotoryi moglem sobie dodac. Bardzo literacka przenosnia.

  Panie Piotrze! Przy panskim talencie literackim powinien pan spokojnie sobie poradzic z zarzutem o "krola zebrakow".

  BARDZO LITERACKA PRZENOSNIA.

  http://www.focus.pl/czlowiek/bogaty-jak-zebrak-najlepsi-zebracy-zarabiaja-jak-menedzerowie-9133?strona=2

 6. Właśnie wróciłam z teatru.

  Zatem - futurystyczna synteza:

  Miejsce akcji: kancelaria Adwokata
  Osoby: Adwokat i Klient

  Adwokat:
  - Jutro w sądzie powiesz to i to. Że było tak i tak.

  Klient:
  - Ale to nieprawda! Było całkiem inaczej!

  Adwokat:
  - Nieważne. Masz powiedzieć to i to!

  Kurtyna

  (Dialog autentyczny, zasłyszany x lat temu).

 7. Jako bardzo młody człowiek, brałem raz udział w orzekaniu kolegium do spraw wykroczeń. Muszę powiedzieć że powyższa relacja bardzo mi przypomina ówczesne orzekanie w sprawach karnych końca lat 70-tych. To koszmarne - przede wszystkim dla oskarżonych. Orzeczenie było z góry zaplanowane i było to jedno wielkie upokorzenie. Uzdrowienie sądownictwa to powinno być jedno z pierwszych zadań do realizacji dla obecnego rządu. Tylko wtedy ludzie otrzymają faktyczne przesłanie, óe coś się zmieniło - przestępcy, óe nie mogą liczyć na pobłażanie a niewinni, óe mogą skutecznie dochodzić swoich praw.

 8. Po zobaczeniu skanu pisma Owsiaka do MK zastanawiam się czy Owsiak nie jest chory psychicznie? Zwróćcie uwagę na reczne dopiski Owsiaka. Wywalił napisy jak dziecko. I ten rysuneczek. Dobrze Kurka, że ci kutasa nie narysował na dole listu. Mógł przecież.

 9. "Mój rozum, którego nie potrafię wyłączyć, powiada mi, że PiS wpierdzielił się z tym Trybunałem w ślepą uliczkę." - źródło: subotnik Ziemkiewicza.

  Z cytowanych słów wynika, że Rafał Ziemkiewicz ma rozum, że ma kłopoty z jego wyłączeniem, że ze swoim rozumem rozmawia, a PiS, na własne życzenie, "wpierdzielił" się z Trybunałem w uliczkę bez wyjścia.
  No cóż, po przeczytaniu całego subotnika, podzielam zmartwienie Rafałka. Z takim rozumkiem należy koniecznie coś zrobić.

 10. avatar

  Ja już  naprawdę  czekam  niecierpliwie  kiedy  się  ten koszmar  z owsikiem  w końcu  zakończy  i kibicuję  obiema  lapkami :) oby jak najszybciej....

  ale musi sie mu ''tylek palic '' skoro  nawet  żonę   Piotra  próbował wmanipulować prymitywnymi zagrywkami....

  pozwolę sobie sakrakstycznie bo nie jest moja  intencja  nikogo tym rysunkiem  obrazić :)
  trzymam  mocno kciuki

 11. Strony