• Autor: Knock.out.4 Dodany: 33 minuty 16 sekund temu

  Mosbacher celowo i świadomie poniżyła PiS. Robi to cały czas na wyraźne życzenie PiS, tylko teraz akurat wyjątkowo zrobiła to publicznie. Taka tresura, żeby PiS zapamiętał kto jest ich panem i może z nimi wszystko. Jedyną osobą która w PiSie zareagowała jak dumny Polak była prof. Pawłowicz, ale szybko kazano jej przeprosić i przyklęknąć na kolanach.

  PiS mógł uczynić Polskę silną, z silną armią oraz sojusznikami w Europie Środkowej, ale teraz jest osamotniony i otoczony przez wrogów z wyjątkiem Litwy póki co. I jedyne co chce, żeby USA zapewniły tu bezpieczeństwo ich rządowi instalując dywizję do obrony. To jest świetny pomysł, tylko że poza opieką USA nie ma żadnego pomysłu na stworzenie silnej Polski. Dlatego, USA traktują Polskę jak polityczną kolonię. Na życzenie rządu PiS.

   

 • Autor: Knock.out.4 Dodany: 40 minut 22 sekundy temu

  Niczym nieograniczona wolność słowa dotyczy tylko lewaków, artystów z "klątwy" oraz dziennikarzy z TVN organizujących urodziny hitlera. Dziennikarz który pisze o mec. Giertychu trafia do więzienia albo teatrzykiem ludowym z Prudnika zajmuje się Rada Bezpieczeństwa ONZ oraz światowy kongres żydów.

 • Autor: Egon O. Dodany: 1 godzina 56 minut temu

  Może warto pomyśleć o polskich odpowiednikach tych gigantów. Przydadzą się na trudne czasy lewackiej megacenzury.

 • Autor: nowoczerstwy Dodany: 2 godziny 35 minut temu

  Google stworzyło także idealną platformę dla hejtowania firm. Nazywa się to opinia na temat firmy. Właściciel firmy może mieć TYSIĄCE zadowolonych klientów a w opiniach google mieć ocenę 3.5 z kilku czy klikunastu dodanych opinii, i połowę opinii (z tylko kilkunastu dodanych) obsrywających firmę i jej pracowników. I google to nazywa tworzeniem wizerunku na temat firmy. I właściciel firmy nic nie może z tym zrobić, bo jak usunie wizytówkę i lokalizacje firmy z google to google wyświetli ... że firma została zamknięta! A za moment po usunięciu wizytówki przez właściciela firmy tą wizytówkę może dodać każdy internauta i obsrywanie firmy może powrócić, ale już właściciel nie bedzie tym mógł zarządzać. tak google pomaga w tworzeniu wizerunku firmy. A najśmieszniejsze w tym jest to, że ... można sobie zakładać setki kont w tym guglu i wstawiać samemu komentarze swojej firmie ...

 • Autor: Knock.out.4 Dodany: 3 godziny 57 minut temu

  Wiedzieliście, że Hanna Kedaj-Lis mieszka w Korei Północnej?

  Schetyna i Broniarz, w temacie "strajk nauczycieli", robią za "pożytecznych idiotów" PiS. Dziwny jest ten świat..

  Kampania europejska Platformy, jakakolwiek by nie była, nie ma szans się przebić przez strajk nauczycieli. Natomiast PiS, jako jeden z dwóch aktorów na scenie, może prowadzić do woli swoją grę na strajku nauczycieli, nad którym nikt nie panuje i pastwić się nad nim. Najciekawsze jest to, że dzieci z dużych miast, nie przystąpią do matur i na studia w tym roku, zemsta opozycji na PiSie...czyli na dzieciach ze swojego środowiska. Niezłe, co?

 • Autor: poligraf Dodany: 4 godziny 44 minuty temu

  Był sobie kiedyś taki mądry pisarz George Orwell i Jego Rok 1984.

  Zawsze mam takie skojarzenia, jak czytam co potrafią takie Google, "facebooki czy tweettery" .

   

   

 • Autor: cmss Dodany: 6 godzin 10 minut temu
 • Autor: Septimus Dodany: 17 godzin 32 minuty temu

  Schabu "po żydowsku" nic już chyba nie przebije?

 • Autor: Tata z Mamą Dodany: 18 godzin 28 minut temu

  Pan hrabia (z martwych wstający - przyp. mój) słyszy gwar i widzi błysk w tej dobie,

  Trzynaście budzi mar swych synów w rodzinnym grobie

  I obu żonom z odległości przez szacunku skłonił się wzgląd

  I wszyscy pełni ufności wstają na wieczny sąd.

  ( fragment „Zmartwychwstania”  R.M. Rilkego, tłum. W. Hulewicz).

 • Autor: chlor Dodany: 18 godzin 58 minut temu

  Lepsza jest "szynka z kurcząt ala łosoś". Widziałem coś takiego w sklepie.