• Autor: solano Dodany: 9 godzin 21 minut temu

  Zauważyłam, że Konferderację popierają ludzie związanie ze służbami, z wojskiem. Kiedyś czytałam komentarze Taktycznego z przyjemnością, jako zwarte i logiczne, nie mogę uwierzyć, że on skręcił w lewo. W moim otoczeniu mam dwóch wojskowych, co to kiedyś, i jak im się wydaje, teraz, są za Bóg Honor Ojczyzna, ale teraz głoszą to w ramach Konfederacji. Ktoś chyba się przeleciał po tych środowiskach, samo się nie zadziało.

 • Autor: JaPolonus Dodany: 12 godzin 58 minut temu

  Do "ruskiej onucy"!

  O ty chooju posrany! Jesli ja jestem "zydo-komunistyczna...", to ty jestes skunk!

 • Autor: oli Dodany: 13 godzin 13 minut temu

  No i na pohybel zdrajcom, spolszczonym czerwonoarmistom, bolszewicko-czekistowskim siepaczom i ich wnukom, swołoczy z sowieckiego mordoru.

 • Autor: oli Dodany: 13 godzin 26 minut temu

  Słuchaj no Miki'04; kacapski ryju niemyty, uwalany w ruskich kopiejkach po pachy, łachu zaprzedany, ruska zgniła onuco, waląca gangreną na odległość. Czarcim gównem od ciebie wali, bo żresz je spod siebie ruski gnomie. Nie będziesz ty płatny żydobolszewiku urządzał tutaj tanich scenek "wyparcia i projekcji" swoich własnych cech pomiota na innych, bo tutaj na takich fajansjarzy nikt się nie da nabrać. Jesteś taką samą ludzką kurwą, jak żydobolszewia spolszczona i jej zstępni tworzący KODomitów.   

 • Autor: Bart Dodany: 13 godzin 55 minut temu

  Wyjaśnijmy sobie kacapie raz na zawsze:

  1. Jedyną patriotyczną i propolską formacją jest Prawo i Sprawiedliwość.

  2. Najwięcej zdrajców jest w Konfederacji.

  3. Na polecenie Żyda Putina Konfederaci ze zwierzęcą nienawiścią zwalczają jedyną realną siłę patriotyczną w Polsce: PiS. A w dodatku starają zrobić wszystko, żeby Duda przegrał wybory prezydenckie.

  4. Zabawne, że Rosyjscy Żydzi na czele z Putinem zażarcie atakują PiS, a nie PSL ani PO. Konfederacja wręcz idzie ręka w rękę z POKO.

  Tak podłej, podstępnej, rusofilskiej, antypolskiej partii jak Konfederacja nie widziałem od 30 lat, od czasów PZPR. Chcecie zniszczyć PiS, ale wam się nie uda kacapy. Pozdrowienia dla Brauna, tego co się fotografuje na Placu Czerwonym ze Swiridowem (co za zbieg okoliczności, że tak się przypadkiem spotkali w 8-milionowej Moskwie!), który zapuścił brodę jak stary rabin, no i nazwisko ma czysto polskie. Pazdrawliajem maładcy!

   

 • Autor: wrednick Dodany: 14 godzin 9 minut temu

  Kosiniak-Kłamysz nie ma żadnych szans na wygraną w II, III, ani żadnej innej rundzie z PAD-em. Projekt Kosiniak-Kłamysz + Kukiz został stworzony w innym celu: ma odciągnąć możliwie dużo wyborców "środka" od PAD-a, tak aby rozstrzygnięcie nie nastąpiło już w pierwszej turze. Ma być większym magnesem dla "środka" niż PiS. Projekt Kosiniak-Kukiz został opakowany w kolorowe papierki - PSL wciągnął na swoje sztandary 10 postulatów Kukiza: JOWY, obowiązkowe referenda, obniżenie progu referendalnego dla wygrania referendum, możliwość odwoływania posłów w swoich okręgach przez wyborców, etc. Wyobrażasz sobie PO-owców głosujących za możliwością odwołania ich z Sejmu przez wyborców ze swojego okręgu??? PSL wciągnął te postulaty Kukiza na swoje sztandary, ale się z nimi nie afiszuje, bo i po co? Jeszcze ludzie uwierzą i będzie problem, bo przyjdzie czas, kiedy trzeba się będzie z nich wycofać. To nie Kidawa, a Kosiniak zostanie zdetonowany (anihilowany) - najpóźniej w przyszłej kadencji Sejmu - po prostu zmienią prezesa PSL-u i postulaty pójdą "na łąkę". I tak dla przypomnienia: to nie Kukiz odciągnął w pierwszej turze wyborów 2015 kilka procent wyborców od PAD-a? Teraz robi to samo, tylko w duecie z Kłamyszem. Teraz ONI nie muszą detonować Kosiniaka, sam se zrobi kuku w wyborach (7% ?). A szanse Kosiniaka z postulatami Kukiza (np. uznanie wyników referendum za obligatoryjne do wykonania) wśród wyborców PO są żadne.

 • Autor: Bart Dodany: 14 godzin 19 minut temu

  Ja nie snuję na forum jakiegoś sciencie-fiction, więc nie potrzebuję.

 • Autor: Miki04 Dodany: 14 godzin 43 minuty temu

  G300.                                                                                                                                                                                                                                                                Co do Kurskiego pełna zgoda! Fizjonomia inteligetnego inaczej, zawsze zadowolonego z siebie downa. No ale czego oczekiwać, skoro Zjednoczona Prawica to zbieranina w większości karierowiczów (a propos tekstu MK, że Konfederacja to zbieranina), grubo ciosanych prostaków, lizusów i odrażających lawirantów. Tak. Postaci typu Czaputowicz, Gliński, Sasin, Kurski, Gowin ("tęczowy Rejtan") czy ostatnio kretynka Lichocka, albo też Ci od promocji Polski za Granicą. Złodziejska banda. Czy też Gosiewska, wielka miłośniczka Ukrainy.W dodatku zdrajcy. Przecież już raz to towarzystwo wbiło nóż w plecy Pisowi. W dodatku popychadła żydowskie; polskimi rękoma, na żydowskie polecenie zwalczające patriotyczny, propolski Ruch narodowy. Haniebne. Zabawne, że działająca na tym blogu żydo-komunistyczna agentura (Bart, oli, Septimus, JaPolonus i paru innych wsiarzy widzi "ruskie onuce" w Ruchu narodowym a nie np. w PSL, czy w Lewicy. To wszystko wyjaśnia.

 • Autor: Lukrecja Dodany: 15 godzin 35 minut temu

  Zgrabnie wypunktowane, dlaczego PiS, a nie np. Konfederacja

  Mam podobne zdanie

 • Autor: Septimus Dodany: 19 godzin 56 minut temu

  Oj tak!