• Autor: Reaktor Dodany: 29 minut 43 sekundy temu

  Śledzę co w politycznej trawie piszczy każdego dnia. Po powrocie z pracy w południe włączyłem TVP Info, byłem zaskoczony, że przed Komisją siedzi Tusk. Posłuchałem pół godziny i wyłączyłem, powtarzalność złośliwości i ich przewidywalność znużyła mnie błyskawicznie. Koniec "trolla" wydaje się być oczywisty. 

 • Autor: sa Dodany: 2 godziny 40 minut temu

  Geopolityka. Ciekawe co dzisiaj Tusk powiedział o Morawieckim i Kaczyńskim oraz ich mocodawcach. Frank umacnia się, złoto mocno w górę, niemiecka gospodarka w dół, nasza w górę, Włosi forsują własną walutę. Coś nam szykują Mocodawcy w Europie Zach..

 • Autor: Hausmeister Dodany: 2 godziny 51 minut temu

  to nie Tusk ma dość, tylko Tuska mają dość. Po ostatnich wyborach zrozumieli, że na tej habecie dalej nie pojadą. Tak, jak ktoś wcześniej napisał - tusk do odstrału!

 • Autor: Egon O. Dodany: 4 godziny 11 minut temu

  Interes strategiczny USA wymaga minimum dekady rządów PiS, gdyż w Polsce teraz nie ma innej partii proamerykańskiej. Wszystkie przeszkody będą musiały być usunięte. Ciekawy jestem czy Niemcy będą chciały toczyć wojnę o Tuska, czy raczej go opuszczą. Wtedy nawet najlepszy PR nie pomoże.

 • Autor: pete Dodany: 5 godzin 3 minuty temu

  Graś przeżyje, Graś jest prowadzącym jak Wachowski u Wałęsy. To Tusk jest skończony , stare służby jeszcze nie. Tusk idzie na odstrzał.

 • Autor: Knock.out.4 Dodany: 7 godzin 25 minut temu

  Pracownik na pół etatu. 

  Premier Morawiecki ma podobno otwierać listę PiS we Wrocławiu. Co będzie jak PiS we Wrocławiu zmiazdzy platformę w wyborach? 

 • Autor: vatererpel Dodany: 8 godzin 13 minut temu

  A GDZIE SIĘ PODZIAŁA OBRĄCZKA ŚLUBNA????

   

 • Autor: sa Dodany: 8 godzin 48 minut temu

  Tusk rozpaczliwie walczy o życie. Graś zgasi światło

 • Autor: Jiri50 Dodany: 9 godzin 36 minut temu

  Problem z maskami, balonami i kłamstwem jest prosty. Jak to powiedział A. Lincoln :  „Można oszukiwać wszystkich (ludzi) przez pewien czas, a część ludzi przez cały czas, ale nie da się oszukiwać wszystkich przez cały czas.” Balon pękł, maska opadła . . . został rudy mały podły psychol. Powierzchnia żłobu jest wartością konstans . . . . dla białego konia miejsca już nie starczyło! No tośmy sobie porumakowali jak to powiedział pewien osioł. Wypchnęli bidaka z kolejki. Co się u Makreli nachapał to jego.

 • Autor: vatererpel Dodany: 11 godzin 4 minuty temu

  POPATRZCIE CO TEN VEGA MA NA GŁOWIE.

  EKSKLUZYWNA MARKA Z MONACHIUM.

  DLA NIEZORIENTOWANYCH TA CZAPECZKA TO KOSZT MIN 900 ZŁ.

  RESZTA UBRAŃ CENY Z GÓRNEJ PÓŁKI.

  LATA W NICH OD JAKIEGOŚ CZSU PO BULWARÓWKACH.

  MOŻE JKO MODEL,FREELANCER CZY JAKOŚ TAK.

  NO I SCHUDŁO MU SIĘ .

  CZY PRZEGRODA NOSOWA TO WYTRZYMA?