• Autor: wanda101 Dodany: 2 godziny 14 minut temu

  Jedna kobieta załatwiła Owsiaka na cacy i to jest piękne.Bez ochrony.,dzieciaków na zimnie i cyrku.Wdeptała faceta w ziemię.Tak to widzę a reszta mało ważna.

   

 • Autor: oli Dodany: 6 godzin 23 minuty temu

  Tak uważasz ?  Dzieci mogą różnie reagować, bo są dziećmi, a i dorosłym nie są obce takie zachowania.

  Od siebie. Miałem 15 lat, a to było dawno temu, za górami, za lasami... Umarł mój dziadek, a ja uczestniczyłem w jego pogrzebie na wsi, dosyć zapadłej do dziś. Wtedy obrządek pochówku na wsiach był "nieco" inny niż obecnie i w ogóle. Dziadek umarł na wylew. Był po śmierci cały czas w domu. Leżał w swoim łózku i miał podwiązaną żuchwę opaską za głowę w celu... o czym za chwilę. Kodukt pogrzebowy przemierzał pieszo przez całą wieś do cmentarza. Na cmentarzu, przed pochówkiem, był taki niby wtedy obyczaj, aby otworzyć wieko trumny, przed ostatnim pożegnaniem. Stało się, zobaczyłem jego oblicze. Z ust wypłynęła mu obficie krew. Prawdziwy koszmar, zoombie. Po paru latach przypłaciłem to depresją, lękiem napadowym i bezsennością. Nikt, kto tego takiego stanu umysłu nie przeżył, nie jest w stanie zrozumieć tego koszmaru. Wyszedłem z tej matni dzięki dobremu lekarzowi /lerivon,imovane/, ale do dzisiaj widzę te "obrazy", jednak są ukryte na tyle głęboko, że nie mam z nimi już żadnego problemu.

  Nie próbuj oceniać zachowań dzieci w tak traumatycznych sytuacjach, bo nie jesteś w stanie ocenić, co naprawdę czują. Uwierz mi, ... jeśli chcesz.     

 • Autor: Marian Konarski Dodany: 6 godzin 48 minut temu

 • Autor: Marian Konarski Dodany: 7 godzin 20 minut temu

  Napisałeś o sobie ? Tylko sceptycyzm pozwala na trzeźwy ogląd sytułacji. Stać cię na to ?

 • Autor: Marian Konarski Dodany: 7 godzin 23 minuty temu

  Zdaję sobie sprawę z tego że nie mogę z twojej strony oczekiwać jakiegokolwiek merytorycznego komentarza który nie odnosiłby się personalnie do innych komentujących. Nie ten poziom intelektualny. Brak szerszej perspektywy.

 • Autor: Septimus Dodany: 7 godzin 27 minut temu

  Projekcja zakutego łba.

 • Autor: Septimus Dodany: 7 godzin 29 minut temu

  " brak argumentów na obronę PiS" --- Oooo! Konarski ma orgazm!

 • Autor: Marian Konarski Dodany: 7 godzin 29 minut temu

  Rycerskiej głowie trudno to zrozumieć.

 • Autor: Marian Konarski Dodany: 7 godzin 34 minuty temu

  Kto jest kim w tym skeczu i jaką partię reprezentuje ?

 • Autor: oli Dodany: 7 godzin 39 minut temu

  No co Ty... ? Ty tak na poważnie ? Cały w tym ambaras, aby "kołchoźnikowe media", takie jak TVNazi, ochraniały Owsiaka od odpowiedzi dot. rozliczeń WOŚP. Kolego, on wraz z żoną i dziećmi uwłaszczył się na pieniądzach ze zbiórek dzieci i zyją z tego swoistego stręczycielstwa jak pączki w maśle. Założył spółki, przyznał sobie i żonie kilkunastotysięczne wynagrodzenia/miesiąc, przelewa środki ze zbiórki dzieci, które wcześniej lokuje na wiele miesięcy, i z lokat procentowych przelewa na własne konta. Kupuje za to dla siebie i rodziny nieruchomości i ruchomości. Czujesz ...? Owsiak to zwykły parszywy naciągacz /to bardzo, baaaaaardzo delikatne jego określenie/, założyciel kościoła/sekty WOŚP, którego wyznawcy i "darczyńcy" są tak pierdolnięci na umyśle, że bardziej się nie da być pierdolniętym. To prawdziwa SEKTA zoombie. GO WEST !