• Autor: akr Dodany: 11 godzin 24 minuty temu

  Czyli umacnia się Morawiecki jako premier i być może następca. Czy to dobrze dla Polski? Nie wiem. Najwięcej zależy od wyników wyborów w skali europejskiej - jak więcej będzie parlamentaryzstów spoza demoliberalnych neomarksistów i będzie komisja która zejdzie z totalitarnego kursu to może Polska może mieć jakąś szansę poprzez możliwość przekierowania polityki w kierunku proeuropejskim. Jeśli nie, to jak pokazała postawa hamburgerów zza wielkiej wody, Polaków czeka los Palestyńczyków z władcami wiadomej nacji, bo nie sądzę że się Kaczyński wyleczy ze swojej wręcz choroby psychicznej zwanej niepochamowanym filosemityzmem a miejsce Polaków w Polsce to już nam sojusznicy jałtańscy pokazali gdzie będzie na konferencji ws Bliskiego Wschodu a okazała się tresurą Polaków pod żydowski bat. Ale za to też można podziękować idiotycznej jednowektorowej polityce zagranicznej od 2015r. Pozostaje tylko pytanie czy to nieudolność lub głupota czy też zabieganie o posadę nadzorcy niewolników?

 • Autor: Egon O. Dodany: 12 godzin 35 minut temu

  Widać coraz bardziej eskalowany konflikt  pomiędzy administracją Trumpa a dowodzoną przez Niemcy UE. W tym konflikcie rząd PiSu stanął po stronie USA. Dlatego też pisowska reprezentacja w PE powinna się składać z wojowników, a nie uległych urzędasów. Mam nadzieję że PiS taką reprezentację wystawi.

  Do wyborców głosujących na listę PiS będzie należało tłumne stawienie się na wyborach i wybranie najlepszych wojowników zamiast kandydatów bardziej mięczakowatych i dupowatych.

  Kandydaci totalnych będą służyć polityce niemieckiej, więc im gorsi, tym lepiej.

 • Autor: Gimbusik Dodany: 13 godzin 26 minut temu

  "Lista Kaczyńskiego" kandydatów do PE powinna być dobrą wiadomością dla większości tutaj piszących, gdyż uwzględnia wszystkie ich postulaty, także te kierowane w stronę Myszki Miki, zarostu „Brown’a“ i wycia Wilka na pustyni.
  Szykuje się silny rząd oraz propolska reprezentacja w Unii.

 • Autor: JaPolonus Dodany: 23 godziny 33 minuty temu

  Cusik tych ciooli "info*mariankow" dzisiaj nie widac!? hehe...

   

 • Autor: Łużyczanin Dodany: 1 dzień 7 godzin temu

  Cieszę się okrutnie bo 3 lata temu napisałem, że jeśli Polacy nie przekopią kilkaset metrów Mierzei Wiślanej to na inne projekty mogą tylko z motyką startować. Nie przewidziałem tylko feloni hamulcowego i jego skrajnego, niczym nieuzasadnionego filosemityzmu i głosowałem na przylizanego chłystka. 

 • Autor: pete Dodany: 1 dzień 7 godzin temu

  ja myślę,że ekolodzy znajdą coś w piasku z przekopu, tak że jeszcze nie można się cieszyć

 • Autor: chlor Dodany: 1 dzień 8 godzin temu

  Nasi umiłowani sojusznicy zmienili (na jakiś czas) swój stosunek do Rosji Radzieckiej na nieprzychylny i dali pozwolenie na budowę.Wcześniej nie było możliwości, mimo chęci.

 • Autor: Janek Kowalski Dodany: 1 dzień 8 godzin temu

  Miód , malina. Aż serce się raduje jak coś takiego w Polsce sie dzieje. To sa własciwe metody na wszystkich totalsów i innych popaprańców. Wszystko musiało byc przygotowane wczesniej profesjonalnie i z zachowaniem tajemnicy. Tak trzymać Pisiory a zaoramy tę zgraje targowicką i zamieszkamy wreszcie we własnym domu.

 • Autor: G-W Dodany: 1 dzień 9 godzin temu

  No, właśnie w końcu jakieś czyny. Od dłuższego czasu Totalni robili jakąś wrzutkę na swoim poziomie, a nasi jak jakieś  niedojdy brali to za dobrą monetę i dyszkutowali, dyszkutowali... Podobnie z UE. Jakby jeszcze tamtych nasyłanych na nas oberjełopów umiejętnie potraktowano, byłbym w 7. niebie. Trzeba Alleluja i do przodu, a na propagandowych ściemniaczy powinno się stworzyć jakieś kommando i niech im tam odpowiadają na 'zarzuty' i 'uwag'i w takim samym dętym stylu jak ten, w którym te wrzutki są gemachtowane i wtedy jak w starym, jeszcze normalnym dowcipie Mleczki 'i byk byłby zadowolony i studentka/praktykantka miałaby zajęcie'.

 • Autor: NAJ Dodany: 1 dzień 9 godzin temu

  ta sama metoda powinni zrobic porzadek z faktyczna ekterytorialnoscia auschwitzu.