• Autor: cmss Dodany: 1 min 18 sekund temu

  "TK nie mógł wydać innego wyroku" Mógł! Czas Start :)^:)

 • Autor: jan2 Dodany: 20 minut 14 sekund temu

  Przeczytałem parę zdań na początku i nie chce mi się już czytać dalej.
  To, co kiedyś zrobiono z E. Gierkiem, robione jest teraz z J. Kaczyńskim, de facto, obecnym politycznym przywódcą Polski. I portal K.net w tym aktywnie uczestniczy. 

 • Autor: jan2 Dodany: 24 minuty 38 sekund temu

  Najgorsze w świecie w którym żyjemy jest to, że ludzie, korzystający z dobrodziejstw cywilizacji zachodu, nie rozumieją, jak ta cywilizacja działa.
  Szanowny Kolego, to co piszesz odsłania głębię twojego nieuctwa lub profesjonalnej manipulacji politycznej.
  CTRL D   

 • Autor: jan2 Dodany: 33 minuty 43 sekundy temu

  Zgadzam się w całości, sedno WC!

 • Autor: Slawecki Dodany: 2 godziny 12 minut temu

  Od marca to koszulki z napisem KONSTYTUCJA powinien nosić każdy - od marca łamane są prawa każdego Polaka, m.in. wolność, prawo do działalności gospodarczej czy prawo dostępu do opieki medycznej.

  A za kilka miesięcy planowane jest złamanie prawa człowieka do życia i samostanowienia o swoim życiu - zostaniemy prawdopodobnie zmuszeni siłowo do poddania się eksperymentom medycznym na niespotykaną w dziejach świata skalę! Zresztą już jesteśmy zmuszani do eksperymentów medycznych - każą nam nosić szmatki na twarzy utrudniające nam oddychanie świeżym powietrzem i nie mówią nam jakie skutki zdrowotne z tego wynikną w przyszłości.

 • Autor: Lukrecja Dodany: 2 godziny 32 minuty temu

  Wiem, że to, co się porobiło, to właśnie tak miało być, po to jest ta cała awantura, (albo po coś jeszcze innego, co się dopiero okaże) ale te tłumy demonstrują tak naprawdę i na razie o to, czy rzecz jest zgodna z konstytucją, czy nie jest i nie jest, ślepy widzi, głuchy słyszy, porażony cowidem czuje i smakuje etc

  Czyli należy kupić sobie koszulkę z napisem KONSTYTUCJA, nosić i skandować KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA, OTUA, OTUA, OTUA

 • Autor: Lukrecja Dodany: 3 godziny 20 minut temu

  Jan Brzechwa

  Spotkał katar Katarzynę – A – psik!
  Katarzyna pod pierzynę – A – psik!

  Sprowadzono wnet doktora – A – psik!
  „Pani jest na katar chora” – A – psik!

  Terpentyną grzbiet jej natarł – A – psik!
  A po chwili sam miał katar – A – psik!

  Poszedł doktor do rejenta – A – psik!
  A to właśnie były święta – A – psik!

  Stoi flaków pełna micha – A – psik!
  A już rejent w michę kicha – A – psik!

  Od rejenta poszło dalej – A – psik!
  Bo się goście pokichali – A – psik!

  Od tych gości ich znów goście – A -psik!
  Że dudniło jak na moście – A – psik!

  Przed godziną jedenastą – A – psik!
  Już kichało całe miasto – A – psik!

  Aż zabrakło terpentyny – A – psik!
  Z winy jednej Katarzyny – A – psik!

 • Autor: MarkiKilla Dodany: 3 godziny 22 minuty temu

  Senat przetrzyma ustawę covidową tak długo, jak dlugo będą trwały protesty. Bez ustawy nie ma podstawy do rozwiązania protestów "moja macica moja sprawa". PIS nie może zrobić kroku wstecz bo pandemia się sypnie. Mała patowa sytuacja. Jedni i drudzy nie ustąpią. Stan wyjątkowy?

 • Autor: wrednick Dodany: 3 godziny 23 minuty temu

  Wychodzi na to, że protesty po wyroku TK w sprawie aborcji mają za zadanie przysłonić protesty przeciw obostrzeniom "pandemicznym".

 • Autor: wrednick Dodany: 4 godziny 44 minuty temu

  Takie tam znalezione w internecie, pisał internauta J.G.D

  "Teraz musisz wykonać następujące czynności:
  Weź aspirynę 100 mg i apronax lub paracetamol …
  Dlaczego? … ponieważ wykazano, że Covid-19 zagęszcza krew, stymulując rozwój zakrzepicy u ludzi. Ponieważ krew nie jest nasycona tlenem. Krew gęstnieje, jej przepływ w sercu i płucach zwalnia, człowiek nie może oddychać i umiera szybko.
  We Włoszech lekarze naruszyli protokół rekomendacji WHO i wykonali sekcję zwłok zmarłych na Covid-19 … otworzyli ciało, ręce, nogi i inne części ciała i zdali sobie sprawę, że żyły rozszerzyły się i zakrzepły, wszystkie żyły i tętnice były pełne zakrzepy krwi, które utrudniają normalny przepływ krwi, transportując tlen do wszystkich narządów, głównie do mózgu, serca i płuc, a pacjent ostatecznie umiera,
  Znając tę diagnozę, włoskie Ministerstwo Zdrowia natychmiast zmieniło protokoły leczenia Covid-19 … i zaczęło przepisywać 100 mg aspiryny i fartuchu swoim zainfekowanym pacjentom …, wynik: pacjenci zaczęli wracać do zdrowia i pojawiła się poprawa. Ministerstwo Zdrowia wypuściło i odesłało do domu ponad 14 000 pacjentów w ciągu jednego dnia.
  PILNE: przekaż te informacje i natychmiast udostępnij publicznie. W naszym kraju WHO okłamała nas tą pandemią. Każdego dnia nasz prezydent mówi, że są to dane i statystyki. Za nieudzielenie tych informacji w celu uratowania obywateli, elity będą mu grozić! ..
  Wiemy, że wszystkie rządy świata są zobowiązane do wdrożenia zaleceń WHO, ale Włochy naruszyły normę … teraz WHO. … pozwy będą składane na całym świecie – za ukrywanie tylu zgonów i upadek gospodarek wielu krajów świata … i wszyscy zrozumieją, dlaczego rozkaz został wydany natychmiast zakopać ciała bez otwierania … i oznaczyć je jako wysoce zanieczyszczające. ..
  Naszą mocą jest nieść prawdę i mieć nadzieję na uratowanie wielu istnień ludzkich … "