• Autor: mmisiek Dodany: 33 minuty 21 sekund temu

  To jest charakterystyczne - w momencie gdy Konstytucja rzeczywiście zaczęła być łamana to nagle te kodomicko-peowskie transparenty "KĄ-STY-TUC-JA" wszystkie poznikały. Oni doskonale wiedzą skąd wieje wiatr i to w rzeczywistości jedna banda, widać to było zresztą już od dłuższego czasu.

 • Autor: Alia Dodany: 2 godziny 43 minuty temu

  przecież sa to starzy, wiekowi ludzie z wieloma chorobami, niech pan uwaza bo za te łgania cos pana dopadnie i bedzie bęc

 • Autor: Alia Dodany: 2 godziny 45 minut temu

  p. Piotrze jest pan bezczelny, co się stało , ze pan napada stale na PiS, na Kaczynskiego, czy ktos panu za to płaci jak Onetowi za fałszywa opinie o karabinku 'grot'?

 • Autor: Egon O. Dodany: 3 godziny 44 minuty temu

  @szperacz

  Dokładnie tak! To teraz jedyna nadzieja i sojusznik. Los lucyferian i im podobnych jest od dawna przesądzony. Można o tym poczytać w Biblii. Szkoda że Kaczyński, Morawiecki i wielu innych nie doczytali.

 • Autor: Egon O. Dodany: 3 godziny 45 minut temu

  Tak im się tylko wydaje. Zostaną potraktowani jak reszta.

 • Autor: szperacz Dodany: 4 godziny 21 minut temu

  Generalnie sluszna diagnoza...  Jednak nadmiernie pesymistyczna. Nasi wrogowie, jak zwal tak zwał: czy lucyferiamie, czy masoni są kierowani przez potężne siły duchowe. Aby się im przeciwstawić trzeba skorzystać z pomocy jeszcze większych sił. Dopóki my  Polacy nie zwrócimy się o pomoc do Wszechmogącego będziemy cierpieć i zdychać. Kto chce niech wierzy, kto nie chce niech nie wierzy...

 • Autor: bezpartyjny Dodany: 6 godzin 19 minut temu

  Czyli jednak nawis inflacyjny zostanie zlikwidowany ? Każdy dostanie po równo ? Nie, są świnie równe i równiejsze. Te równiejsze to obecni posłowie i urzędnicy państwowi. 

 • Autor: Egon O. Dodany: 6 godzin 29 minut temu

  Nawis czego? Zadrukowanego papieru? Nowa waluta będzie oparta o Blockchain. Każdy dostanie po równo. Aktywa będzie mieć ze 300 rodzin na świecie. Reszta - miesięczny zapis w komputerze.

 • Autor: bezpartyjny Dodany: 7 godzin 10 minut temu

  A władcy marionetek pozwolą na taki nawis inflacyjny w planowanym resecie finansowym ?

 • Autor: Adam66 Dodany: 7 godzin 22 minuty temu

  @ G300 -W tym właśnie jest problem, że oni, Kaczyński i spółka się tego nie boją.  Nie posądzam Kaczyńskiego o całkowitą utratę inteligencji, wygląda na to, że cała ta ekipa ma obiecaną nietykalność przez organizatorów "plandemii" i dlatego jest taka gorliwa przy gnojeniu Polaków.  Kaczyński i spółka już nie obawiają się następnych wyboów bo jeśli plany NWO się powiodą to oni będą namiestnikami z nadania a nie wyboru...