• Autor: sa Dodany: 8 godzin 54 minuty temu

  czy ktoś wie co to są te flagi: czarna i czerwona z mieczami (odwróconymi krzyżami?)

  https://dorzecz...

  https://www.tvp...

 • Autor: Patriota Dodany: 9 godzin 37 minut temu

  Prawicowe media wprawdzie już zbastowaly z wygaszaniem świrusa ale szczur został wypuszczony. Wystarczy poczytać komentarze na Onecie czy wp czy chociażby na niezależna. Durniów szczekających w stylu: jak złapiesz zarazę to się nauczysz albo: jak ci matka umrze na duszczosni covidowe do uwierzysz. Jest już coraz mniej. Dziś kolejny "szczur" : młoda kobieta w ciąży odesłana z 3 szpitali.

  Zgadzam się że nie można terapii szokowej stosować bo sporo ludzi jest zaszczutych jak zwierzęta. Ale mam szczera nadzieję że powoli idziemy w stronę zdrowego rozsądku. Swoją drogą to do dziś sie dziwię jak to się stało że firmy brata szwagra żony nie wysadziły Szumowskiego z siodla... To już Banas za mniejsze gówno poleciał. Ale fakt jest taki że nikt od lewa do prawa nie był zainteresowany grzaniem tego tematu. I wcale bym się nie zdziwił jakby Czerska et consortes celowo odpuścili ten temat bo gołym okiem widać że Szumowski więcej szkodzi PiS niż pomaga. No ale co się odwlecze to nie uciecze i niezla afera jeszcze może z tego być.

  Zgadzam się z tezą ze w tej chwili wszystko rozgrywa się w gabinetach ZP. Co z tego wyjdzie trudno przewidzieć. Rząd przetrwał póki co ale efekt WOW już dawno minął. Na utrzymanie władzy może jeszcze starczy ale na kolejne wygrane wybory... Ostatnie parlamentarne jak i prezydenckie pokazują że mimo rewelacyjnych wyników PiS i Dudy margines jest coraz ciaśniejszy... 

  A tak powiem jeszcze ze policjantów to mi zwyczajnie szkoda. Ciężko pracowali na zaufanie społeczne a teraz wszystko szlag trafił. A rozkaz trzeba wykonac

   

 • Autor: wrednick Dodany: 10 godzin 10 minut temu

  Można zacząć nosić te kagańce, ale nie na twarzy. Lepszym miejscem jest lewe ramię, zamiast napisu twarz ministra, a pod nią dwie piszczele.

 • Autor: Egon O. Dodany: 10 godzin 41 minut temu

  Mam na ten temat przeciwne zdanie. Kamiński jest dobry do łapania aferzystów, ale niestety "nie zauważył" wszystkich dziwnych interesów klanu Szumowskich. Dopuścił też do tego, że policja zachowuje się tak milicyjna, nieprzyjazna "Władza", nękając zwykłych obywateli (nie wiadomo czy przy tej ilości koronawirusowych obowiązków ma jeszcze czas na zajmowanie się przestępcami).

  Taka postawa podwładnych Kamińskiego spowodowała taki szok dla młodych wyborców, że większość z nich zagłosowała na Trzaskowskiego i prawdopodobnie nigdy już nie zagłosuje na PiS.

 • Autor: Egon O. Dodany: 10 godzin 53 minuty temu

  Po takiej obrazie, powinniśmy ulec i zacząć nosić kagańce. W końcu to decymetr kwadratowy powierzchni, na której można umieścić całkiem spory napis wyrażający nasz brak akceptacji do działań ministra a nawet rządu.

 • Autor: wrednick Dodany: 11 godzin 16 minut temu

  Tak dobrze to jeszcze nie jest. "Niepokorni" dali wczoraj tę okładkę, ale "Niezależni" zdaje się, że nie. Ale tego samego dnia jedni i drudzy dali teksty o badaniach na temat neurologicznych powikłań pocovidowych - trudności z koncentracją, demencją, stresem, którego natężenie jest wprost proporcjonalne do ciężkości przebiegu zachorowania. Badania "naukowców" (włoskich i amerykańskich) prowadzone były w grupie 75+ (chyba). Skąd oni tych nałkowców wytrzasnęli - licho wie. Bo to przecież nienormalne, aby ludzie 75+ (czyli np. 85 lat) mieli jakieś problemy z koncentracją czy pamięcią, a nawet ze stresem związanym z ciężkim przebiegiem choroby u kresu życia. Dziś z kolei u "Niezależnych" i "Niepokornych" równoległe teksty o tym, że 80% chce karania współobywateli za nienoszenie namordników. Chyba zapomnieli dodać, że te ankiety były robione w Ministerstwie Zdrowia i u Głównego Inspektora Sanitarnego. Żyjemy w jednym kraju, więc moje obserwacje i odczucia nie są chyba zbyt rozbieżne z Waszymi - w sklepach, galeriach, lokalach gastronomicznych etc. 30% ludzi namordników nie ma wcale, 50-60% nosi pod nosem (lub wręcz pod brodą), pozostali noszą w sposób zalecany. To skąd oni kuźwa wzięli, że 80% chce karać 20%??? Jeszcze lepszy był dziś tekst na onecie - 100.000 dzieci w USA ma koronawirusa - tak normalnie - wczoraj żadne dziecko, dziś 100.000! #zajob. Czyli przygotowanie do zamknięcia szkół.

  I jeszcze jedna rzecz. Naczelny medyk kraju (Minister Zdrowia) obraził (chyba wczoraj) połowę narodu na antenie RMF każąc zbadać się psychiatrycznie wszystkim, którzy nie noszą namordników. Nawet gdyby miał rację, nie miał prawa tak odezwać się do ludzi, którzy tak na prawdę są jego pracodawcami. Cham, burak i prostak!

 • Autor: wrednick Dodany: 11 godzin 20 minut temu

  Kolego, czy mógłbyś nie robić dzień w dzień pustych wpisów?

 • Autor: Septimus Dodany: 12 godzin 42 minuty temu

  Co do Kamińskiego, totalna bzdura, po dwóch niewydarzonych ministrach to wreszcie właściwy człowiek na właściwym stanowisku.

 • Autor: Egon O. Dodany: 12 godzin 53 minuty temu

  Wydaje mi się, że Szumowski i Kamiński są w jak najlepszym sojuszu. Bez państwa policyjnego i nadgorliwości milicji, rozporządzenia Szumowskiego nie byłyby tak szkodliwe. To, co w tej kwestii najbardziej ludzi odpycha od popierania rządu, to mandatowe szaleństwo. W sytuacji nadchodzącego kryzysu taki mandat może pozbawić wielu środków do życia i być może zagrozić ich egzystencji.

  Oczywiście obaj wymienieni jak najbardziej nadają się do dymisji.

 • Autor: Septimus Dodany: 12 godzin 53 minuty temu

  Ręce precz od Kamińskiego! Murem za Kamińskim. Szumowski na ambasadora do Ułan-Bator.