• Autor: MOLAS Dodany: 37 minut temu

  @poligraf- mam inne skojarzenia z komuną - pamietam firmę OSRAM

  do dziś istnieje i chyba nie wie o so sie rochozi

 • Autor: Egon O. Dodany: 1 godzina 12 minut temu

  Niestety prawda o tym, że jedynie PiS spełnia standardy stawiane porządnym partiom politycznym nie dociera i nie dotrze do połowy Polaków. To wina zaniedbań w sferze medialnej. Taki np. TVN może sobie kreować rzeczywistość jak chce i to bez żadnych konsekwencji.

 • Autor: poligraf Dodany: 1 godzina 53 minuty temu

  " PiS obecnie jest jedyną partią wypełniającą definicję partii, poza PiS nie ma niczego, co posiadałoby program, wizję polityczną, jakkolwiek jedno i drugie w wykonaniu PiS oceniać. Trudno w związku z tym się zastanawiać nad alternatywnym wyborem, gdy wyboru nadzwyczajnej w świecie nie ma."

  -----------------------------------------------------

   Za "komuny" był taki slogan reklamowy: "POLAM i wszystko jasne !!!"

   Panie Piotrze, analiza Pańska jak to mówią "w punkt" !!!

 • Autor: Septimus Dodany: 5 godzin 58 minut temu

  Dochodzę do wniosku, że OBECNI przywódcy RN są na etatach światowego żydostwa. Bez antysemityzmu Żydzi nie zachowaliby jedności a ci pożal się Boże "patrioci" tworzą wraz z żydowskimi polakożercami dwa głosy chóru nakręcającego histerię. 

 • Autor: marvald Dodany: 7 godzin 20 minut temu

  Ja zaś mam taki kłopot ze współczesnymi żydami, że trudno mi ich odróżnić wizualnie od innych azjatów. Wiem niby, że im dalej na wschód, tym bardziej azjaci mają skośne oczy, ale w zachodniej azji jest już kłopot: kto arab?, kto żyd?, kto Pers? Wszyscy śniadzi, kruczowłosy. MOże ten wieczny hałas który te wszystkie nacje podnoszą, pozwala im rozpoznawać wzajemnie- a i demonstrować światu- własną tożsamość.

 • Autor: zmb Dodany: 14 godzin 47 minut temu

  w sytuacji totalnego olania sprawy wrogich mediów w Polsce przez ponad 3 lata rządzenia to nawet zdobycie ponad 15 mandatów do PE będzie sukcesem... lub po prostu szczęściem

 • OT

  Autor: cmss Dodany: 15 godzin 29 minut temu
 • Autor: Gimbusik Dodany: 17 godzin 23 minuty temu

  Zabawne jest, że za własne nieudacznictwo, ugrupowania polityczne obwiniają zawsze PiS. Tak się jednak składa, że bez Żydów, na tym świecie nie da się żyć, a takie życie proponuje Polakom właśnie RN. Polacy to widzą i oceniają, a niekiedy, to nawet pukają się w czoło. Ja także mam pretensje do rządzących za spolegliwość wobec Żydów, ale teraz to się trochę zmienia. Dla mnie groźniejszym zjawiskiem od antysemityzmu była zawsze antypolskość.

 • Autor: janusz49 Dodany: 18 godzin 2 minuty temu

  O dzieciach Morawieckiego dużo wcześniej mówił prof, Krajski. Do tego, co nie jest tajemnicą, dwie ciotki Morawieckiego od lat mieszkają w Izraelu.

 • Autor: Knock.out.4 Dodany: 18 godzin 28 minut temu

  Remis to duża przegrana opozycji, a nie zwycięstwo PiS, który nie przygotował powodów, dla których wyborcy pomogą mu wygrać

  Czy ukraińscy żołnierze w Lublinie przywitali Prezydenta Polski pozdrowieniami UPA, tak jak obowiązują nowe zasady w wojsku ukraińskim?