• Autor: oli Dodany: 4 miesiące 1 tydzień temu

  Całą "aferę" wykreował i przeprowadził sam TW Bear z pomocą i/lub wykorzystując pajaca Staszewskiego. Oczywistym jest, że planował odejście z Trujki po tym, jak odeszło z niej paru innych jego towarzyszy TW z Mannem na czele. Czekał dywersant TW Bear jedynie na odpowiedni moment, by tę własną prowokację przeprowadzić. Co by było, gdyby "szefostwo" nie zareagowało, unieważnając notowanie ...? Pewnie TW Bear posiedziałby jeszcze jakiś jeszcze czas niedługi w Trujce, obmyślając nową prowokację, aby "umotywować" odejście do swoich towarzyszy. Dobrze się stało, że w końcu odchodzą tzw. "właściciele" programu czeciego PR.

   

 • Autor: oli Dodany: 4 miesiące 2 tygodnie temu

  @dobrytata, @koninek: pozdrawiam Panów i podpisuję się pod Waszymi wpisami. Dla Polski, która ma być ojczyzną jej obywateli, którzy mają Ją w sercach, a nie w paszportach, nie ma innej alternatywy na teraz niż PIS. Tak poprostu i najzwyczajniej. Swołocz sprzedajna i targowica zwana opozycją, będąca zaprzedana za drobne Berlinowi i Putinowi jest w stanie spacyfikować całe dobro narodowe i Polaków bez mrugnięcia powieką. Z nimi wieczna wojna na śmierć, nie na niewolę. Zdaje się, że @Egon coś powiedział o "namiestniku Soikorskim". Wolę wojnę i wtedy wojna będzie na pewno.

  Gospodarz zdaje się w ostatnim czasie wrócił z pewną rzewnością do czasów sprzed 10.04.2010..., bo takiego wysypu peowskich i konfideneregacyjnych trolli nie było Tutaj nigdy.

 • Autor: oli Dodany: 5 miesięcy 1 tydzień temu

  @taktyczny: w części dot. Dudy to zgoda, ale poza tym to spora doza SF.

  Państwo, cyt.: "POPIS" ... ? Bez przesady, bo próbujesz tym samym przypisywać JK spiskową teorię dziejów, a nawet zdradę. Troszku się zagalopowałeś. Takie rzeczy to w niskobudżetowych filmach ...

 • Autor: oli Dodany: 5 miesięcy 2 tygodnie temu

  Alleluja !

  Wesołych Świąt.

 • Autor: oli Dodany: 6 miesięcy 3 tygodnie temu

  Autor czuje satysfakcję, jak totalna opozycja porządziła sobie mediami publicznymi. No brawo, brawo... Wiem, co czuje JK. Ja też to samo. Wiem też, że na wybory prezydenckie nie pójdę i decyzji nie zmienię. Dosyć tego PAD ! Śmiem twierdzić, że właśnie przegrał wybory.

 • Autor: oli Dodany: 7 miesięcy 21 godzin temu

  Akurat właściciele TVN-u są w USA i jest to Discovery Communications. Żydowski, lewacko-libertyński kapitał. Ludzie, którzy tak nienawidzą Trumpa i republikanów, że trudno to sobie wyobrazić, ale można. Więc raczej nie tędy...

 • Autor: oli Dodany: 7 miesięcy 2 dni temu

  Na "chłopca z plakatu" jest prosta i skuteczna metoda spozycjonowania. To on osobiście odpowiada za podniesienie wieku emerytalnego, szczególnie tak znacznego dla kobiet. Nie ma żadnej możliwości, żeby mógł się od tego odciąć czy wyłgać. To, co zrobił, miało doprowadzić do tego, aby spora część potencjalnych emerytów nie doczekała nawet 1-go świadczenia, a inna równie duża pobierała je jak najkrócej. To będzie działało...

   

 • Autor: oli Dodany: 7 miesięcy 1 tydzień temu

  O największe miasta nie ma sensu się bić. To siedliska i żerownie antypolskich pasożytów na Polakach, kolejnych przepoczwarzeń czerwonych dynastii, od dekad. Tam Polska to mniejszość. Tam żyją w  większości potomkowie spolszczonych bolszewików i spolszczonych nazistowskich Niemców. Uwłaszczone na Polakach czerwone dynastie, nie Polacy.

  Gra idzie o małe miasta, miasteczka i miejscowości. Tam jest potencjał i siła. Tam trzeba docierać z przekazem.

 • Autor: oli Dodany: 7 miesięcy 1 tydzień temu

  Od tego trzeba zacząć, że Polska NIE MOŻE wciągać się w jakąkolwiek dyskusję z KE i TSUE w kwestii własnego stanowienia prawa dot. organizowania sądownictwa przez RP. To jest wyłączna kompetencja RP, zapisana w traktatach akcesyjnych i w załączniku brytyjskim, które to traktaty zostały ratyfikowane przez wszystke państwa członkowskie UE. Rozpoczynając jakiekolwiek próby "negocjacji", sami niejako kwestionujemy zapisy traktatowe. To jest jawna, całkowicie bezprawna napaść, próba ingerencji, a wręcz aneksji Sejmu RP ze strony UE i jej instytucji.

  To jest PEWNE jak słońce na niebie, jak to, że "po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój", że TSUE przed 17.03 wyda postanowienie zabezpieczeniu, które ma zawiesić ID. Jakieś złudzenia ??? To co, że niby może to uderzyć w Niemcy i Francję ? W żaden sposób nie uderzy, bo NIGDY ŻADEN wniosek z KE wobec tych państw nie wpłynie do TSUE. Nie ma płaszcza, nie ma tematu... Czy macie jakiekolwiek złudzenia, co do tego bezprawia i zamordyzmu, który się odbywa w UE ?

  To wydane postanowienie TSUE o zabezpieczeniu, zawieszające ID, MUSI być stanowczo i bezwzględnie odrzucone przez RP, jako bezprawna uzurpacja i wroga napaść na suwerenne państwo, pozbawiona wszelkich podstaw prawa UE i zapisów traktatowych. Innej drogi nie ma. 

 • Autor: oli Dodany: 7 miesięcy 1 tydzień temu

  PIS nie chce współpracować z KWiN ...??? Kto z kim miałby tu niby współpracować i kto miałby ew. o to zabiegać ? To chyba jasne kto rządzi...? Głosowanie np. przeciwko ustawie o sądownictwie tłumaczysz jako robienie na złość PIS ? To jest tak pokrętna próba tłumaczenia, że ręce opadają. KWiN jest tępą i oscentacyjnie działającą agenturą wpływu Putina w Polsce. Braun, Bosak, Mikke niczym nie różnią się od targowicy/konfidentów Berlina z POKO. Jedni i drudzy są zwykłymi zdrajcami i nie ma na to, co robią, bardziej właściwego określenia.