Czy Reichstag Wirus i zamieszki zmiotą Trumpa?

Prześlij dalej:

Takiej prezydentury jeszcze Ameryka nie widziała: Trump, płyń, albo utoniesz w bagnie! Deep State (ludzie trzymający władzę) ma się ciągle dobrze i w tym meczu z intruzem Trumpem ciągle przypuszcza z różnych pozycji ataki na jego bramkę. Gdy Trump “podstępnie” próbował zawrócić bieg nakreślonej postępowej historii w myśl swojego programu “America First”, spotkał się z lawinową ofensywą globalistów. Od rzuconej idiotycznej potwarzy “Russian Collusion”, przez rzekomy atak na cnotę niepodległej dotąd Ukrainy, po dreszczowcu Reichstag Wirus, którego sieci w miejsce mydlanej opery zarzucono na cały świat trzymając populację w napięciu kolejnych odcinków psychozy strachu. Do dziś ogłupieni ludzie  nawet jeżdżą samochodami w maskach, bądź  o zgrozo biegają w maskach wdychając skumulowane własne wyziewy! Chyba następnym etapem  eskalacji masakrującej logiki tego kultu będzie pobożne zalecenie sypiania w maseczkach… Podobno głupich nie sieją (?). Ostatnim niezawodnym sposobem na zablokowanie ewentualnego zwycięstwa Trumpa w listopadowych wyborach po zamrożeniu gospodarki jest wykorzystanie każdej nadarzającej się okazji do wzniecenia rozruchów na tle rasowym w USA, a taki przypadek właśnie ma miejsce w Minneapolis. Wszystkim tym, którzy nie popierają Trumpa chciałbym delikatnie przypomnieć o alternatywie. Jeśli Trump przegra, to kto i “co”  wygra? Dziś płoną amerykańskie miasta, niszczone są budynki, płoną biznesy. Co przyniesie jutro?

https://pbs.twimg.com/media/EZO9SgWUcAIxlib?format=jpg&name=360x360 

Jeśli wrócimy ponownie do Niemiec Hitlera to uderzenie bronią C19 spowodowało w skali całego świata podobne reperkusje co w Niemczech podpalenie Reichstagu pod koniec lutego 1933 r. przez holenderskiego komunistę Marinusa van der Lubbe. Dzisiejszy Reichstag Wirus podobnie zawiesza prawa i wolności obywatelskie płynące z konstytucji. Zamyka miejsca modlitw, ogranicza wolność gospodarczą, zakazuje zgromadzeń i wolność podróży. Powstaje pytanie kto w tym rozdaniu jest Żydem, kto holenderskim komunistą (Chiny?), a kto Hitlerem z wizją zniewolenia świata na rzecz super rasy?

Czarnoskóry mężczyzna George Floyd poniósł śmierć w wyniku zatrzymania go przez policję, ponoć wskutek tego, że usiłował użyć podrobiony 20-to dolarowy banknot, co chyba może przydarzyć się każdemu z nas (zakładając nieświadomość). Jeden z 4-ch obezwładniających go policjantów spowodował śmierć (później w szpitalu) poprzez kilkuminutowy nacisk  kolanem na szyję skutego kajdankami, leżącego na ziemi mężczyzny. Mężczyzna ten poprosił policjanta, że nie może oddychać. Okazuje się, że obaj, tak czarnoskóra ofiara, jak i biały policjant pracowali przez kilkanaście lat (dorabiali) w tym samym nocnym klubie (obecnie spalony…). Według doniesień świadków zajścia przyszła ofiara nie kooperowała z nakazami policji i dlatego została powalona na ziemię, oskarżono policjanta o zabójstwo.

Strony

Źródło foto: 
7526 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Jacek K.M.

Autor artykułu: Jacek K.M.

3 (liczba komentarzy)

 1. Mimo wszystko sprawy przybierają obrót korzystny dla Trumpa. Teraz jasno widać że Demokraci nie radzą sobie z rządzeniem a także ochroną dobrobytu i bezpieczeństwa obywateli. Jak dotąd rozrabiają promile społeczeństwa, a milcząca większość wyciąga wnioski. Dzięki lockdownowi ma na to wiele czasu.

  Najbliższe wybory będą taką klęską Demokratów, że nie wiadomo czy partia ta w ogóle przetrwa.

 2. avatar

  Cenię Twój optymizm, ale w tym świecie wiele zależy od ruchu giełdy. Zobaczymy co jeszcze wymyślą.Pozdrawiam

   

 3. Od czego w takim ukladzie zaleza ruchy gieldy?

  Bo na pewno nie od stanu amerykanskiej godpodarki... Przy rekordowym bezrobociu, zdewastowanej gospodarce i politycznej dywersji Demokratow i RINOs Ameryka jest w stanie swobodnego spadania, a od momentu wybuchu zamieszek spowodowanych zejsciem tego czarnego delikwenta zaczela leciec glowa w dol... W miedzyczasie gielda odrobila wiekszosc strat spowodowanych wirusem i zbliza sie szybko do rekordowych notowan... Skali tego oderwania od rzeczywistosci nie da sie moim zdaniem wyjasnic interwencja FEDu, czy zmasowanym nalotem drobnych ciulaczy...

  Gdzie jest wajcha? Czy interwencja EBC odroczyla dzien sadu ostatecznego dla USD?

  Ktora czesc Kaliforni, jesli mozna spytac?

 4. Strony