Prześlij dalej:

Ludzie niestety to widzą, jak również widzą całkowicie osamotnionego Andrzeja Dudę, którego sztab wyborczy jest fikcją. Nie pamiętam kiedy ostatni raz odezwał się Brudziński, czy Beta Szydło, jedynie Fogiel z Bielanem coś tam robią i „coś tam” należy czytać dosłownie. W tle całego bałaganu mamy jeszcze powrót Kurskiego na stołek prezesa TVP, przynajmniej takie pojawiły się informacje i to znów podwójne uderzenie w Andrzeja Dudę. Ewidentne upokorzenie prezydenta, no i ten nieszczęsny toporny przekaz TVP doskonale zilustrowany dzisiejszym wygłupem Kurskiego, który ogłosił, że wygrał w pojedynku na filmy o wykorzystywaniu dzieci. W takich warunkach trudno o jakąkolwiek pozytywną atmosferę wokół kampanii Andrzeja Dudy i to prowadzi wyłącznie do jednego wniosku.

Andrzej Duda musi robić kampanię sam i dystansować się od wszystkich głupot, jakie popełnia zaplecze PiS, patrz ostatnia zadyma w „Trójce” i wiele, wiele innych. Dobra informacja jest taka, że dokładnie w jedynym możliwym kierunku Andrzej Duda zaczął iść i działać. Bardzo dobrze sobie poradził i zdystansował do wspomnianej afery z rymowanką artysty Kazika, określając całe zajście żenującym i niedopuszczalnym. I tak musi wyglądać kampania jeśli chcemy, aby nie doszło do największej tragedii w postaci prezydenta Trzaskowskiego. Andrzej Duda zrobi kampanię sam, korzystając ze swojego doświadczenia i atutów albo przegra razem z PiS, które jest zajęte wyłącznie sobą i przestało rozumieć, co się wokół dzieje.

Strony

Źródło foto: 
28565 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

22 (liczba komentarzy)

  1. Obejrzałem dziś sobie wiadomości w TVN. Siedem pierwszych minut to jazda po Szumowskich i ich firmach. Tak pewnie będzie do wyborów. A najgorsze jest to, że mówili prawdę.

    I pytanie: czy po przeniesieniu własności spółek Szumowskiego Ministra na żonę, jakakolwiek spółka z udziałami żony lub współudziałami żony i brata otrzymała jakiś grant z MZ?

  2. Sprawy bieżące:

    1. W całym kraju trwają poszukiwania 30 milionów kart do głosowania w dniu 10 maja 2020.

    2. Właściciele samochodów alarmują, że również samochody na parkingach i miejscach postojowych parkują z zachowaniem dystansu społecznego, przez co zaczyna brakować miejsc parkingowych.

  3. Strony