Ameryka w Kwarantannie...

Prześlij dalej:

Przez ostatnie dwa miesiące siedzimy na tykającej beczce pandemii i gapiąc się w TV, czy monitor komputera śledzimy kolejne wybuchy i ogniska zapalne rozrzucone na frontach tej kolejnej “dziwnej wojny” po całym świecie. Licznik zakażeń można porównać jedynie do licznika rosnącego długu w każdym kraju objętym zarządzoną kwarantanną. Gwałtownie rośnie również  rola państwa wprost  eksplodującego nakazami, zakazami i karami. Jakże prorocze jawią się dziś słowa prezydenta R. Reagana mówiącego o najbardziej złowieszczych słowach w języku angielskim: “Jesteśmy z rządu i chcemy ci pomóc!”. Lewica cieszy się, że nawet centrowe i prawicowe rządy wdrażają elementy jej programu. Dzisiejszej lewicy należałoby przypomnieć, że mądry pasterz strzyże owce, a nie odziera je ze skóry!

https://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/BB13bBQW.img?h=174&w=300&m=6&q=60&u=t&o=t&l=f&f=jpg&x=2929&y=840 

Nienawiść mainstreamowych mediów, w 93% negatywnie nastawionych do prezydenta Trumpa, jest wprost proporcjonalna do miłości jaką żywili do prezydenta Obamy, dla którego potrafili zacierać niejeden skandal (np. Benghazi). Nawet oskarżają go, że opóźnił reakcję na pandemię i teraz ma krew na rękach. Kiedy Trump podkreślił pozytywną rolę środków dezynfekujących w eliminowaniu C-19 i ewentualnym tego wykorzystaniu w sformowaniu nowego panaceum, wtedy MSM oskarżyło go o zachęcanie do picia (!) środków dezynfekcyjnych. Najwyraźniej doradcy Trumpa są do kitu, powinni polecić mu aby ogłosił, że  całą gospodarkę należy zatrzymać na półtora roku, aż do czasu wyprodukowania szczepionki. Wtedy MSM rzuciłyby się na niego wyzywając od głupców z żądaniem natychmiastowego otwarcia gospodarki i zakończenia kwarantanny. Cokolwiek Trump chce osiągnąć powinien zgłosić ostry sprzeciw przeciw temu i wtedy by to otrzymał, a tak to ma za swoje jak w przypadku pochwalenia zalet leku na malarię. Pomyśleć, że w ciągu 2 miesięcy w USA w wyniku pandemii C-19 wyeliminowano wszystkie miejsca pracy utworzone od 2008 r. 

Strony

Źródło foto: 
7762 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Jacek K.M.

Autor artykułu: Jacek K.M.

4 (liczba komentarzy)

 1. Są też dobre strony tej amerykańskiej kwarantanny. Hollywood zdycha (i niech już tak zostanie), sieci pedofilów są rozbijane (bo pedofile nie mają gdzie uciec), ludzie mają czas by się zainteresować tym, kto tak naprawdę nimi rządzi, media mainstreamowe tracą resztki wiarygodności, następuje odrodzenie religijne i patriotyczne oraz coś, co wygląda na wielkie przebudzenie narodu. Do pełni szczęścia brakuje tylko anihilacji WHO i bankructwa FEDu.

 2. avatar

  @Egon O. 

  Czyli optymistycznie czekamy, na kursie i na ścieżce... Może tym razem lepiej wylądujemy. Pozdrawiam 

 3. avatar

  Maluczko, a można będzie koronawirusową pandemię nazwać holocaustem

 4. avatar

  @ Lukrecja

  Powstrzymaj konie, do tego nie dojdzie, to byłby koniec pandemii...

 5. Strony