Prześlij dalej:

Żartów nie ma, druga kadencja Andrzeja Dudy jest warunkiem koniecznym do prowadzenia dalszej batalii, nie tylko o sądownictwo, ale o jeszcze poważniejsze sprawy, w tym najważniejszą sprawę polską. Byłoby kompletnym szaleństwem rzucanie się bez żadnego planu na potężne siły wroga, wewnętrzne i zewnętrzne. Bogu dziękować nic na to nie wskazuje, że kontrofensywa w wykonaniu wszystkich ośrodków władzy jest przypadkiem. Postawiono na zwarcie i to nie jest ani błąd, ani brak rozwagi, po prostu strategia, która ma swoje mocne strony. Polexit kompletnie się zgrał, zwłaszcza po wyborach w Wielkiej Brytanii. Idiotyczne spektakle urządzane przez Grodzkiego i głosowanie przeciw Polsce w Parlamencie Europejskim budzi niesmak zdecydowanej większości Polaków.

Wreszcie sama kasta jest najsłabszym punktem w menu „opozycji”, ponieważ kasty Polacy nie cierpią, szczególnie po tym, jak zdjęła maski. Słaby punkt? Widzę dwa, pierwszy to brak odwrotu, jak się powiedziało tak mocne A, to trzeba iść do samego końca B. Drugi to niepełna wiedza na temat zachowań UE i kasty, ale w tym przypadku nigdy pełnej wiedzy mieć nie będziemy. Widzę, że klamka zapadła i na razie wszystko idzie w dobrym kierunku, a jak nie zabraknie konsekwencji i zimnej kalkulacji, to na tych emocjach uda się zbudować zwycięstwo.

Strony

Źródło foto: 
24736 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

22 (liczba komentarzy)

 1. MK!

  Dziekuje, jak zawsze, za wspanialy artykul!

  Pozdrawiam Pana i Panskich czytelnikow - Janusz z Long Island, NY.

 2. Ciesze sie z przemowien PAD i oczywiscie powrotu do zdrowia pana prezesa Jaroslawa Kaczynskiego, i dobrej formy pani premier Beaty Szydlo!;)

  *  Pan Patryk Jaki tez wspanialy!;)

  Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich zwolennikow PiS - Janusz Kaczysta. ;)

 3. Strony