Prześlij dalej:

Drugie mocne wejście Sekielskiego zostało prawie całkowicie zapomniane, chociaż swego czasu było niemniej głośne, niż załatwianie miejsca na liście PiS dla szwagra Beger. Chodzi o ujawnienie teczki TW SB Chrisa Cieszewskiego, polskiego naukowca mieszkającego na stałe w USA, który podważał raport MAK i Komisji Millera. Jak się okazało teczka została sfałszowana i Cieszewski nigdy TW nie był, ale to właśnie do takiej „teczki” pierwszy dotarł Sekielski, wówczas pracownik TVP, skąd też wyleciał. Obecnie Sekielski jest wolnym elektronem współpracującym z kilkoma portalami, ale szczęście nadal go nie opuszcza. Ostatni nieprawdopodobny wyczyn Sekielskiego, to nie hitowy film, ale „przypadkowy” przyjazd do Gdańska, o piątej rano z profesjonalnym sprzętem, na plac gdzie akurat demontowano pomnik „prałata Solidarności”.

Strasznie dużo przypadków i cudów, jak na jednego dziennikarza, no i wreszcie na fali rozmaitych afer w Kościele, Sekielski po cichu i tak trochę na uboczu zbiera kasę na swój film o pedofilii. Nawiasem mówiąc, po obejrzeniu kilku fragmentów, nie widzę tam kosztów większych niż zakup kamery i cena prądu za ładowanie baterii. Nie ma w tym filmie efektów specjalnych, podróży na drugi koniec świata, za to jest sporo scen zrobionych w takiej samej technologii, jak nagranie w pokoju Beger. Nie to jest jednak najciekawsze, ale coś zupełnie innego. Otóż niemal wszyscy księża pedofile ukazani w filmie Sekielskiego są byłymi TW SB i to jeszcze nie koniec. Wśród ujawnionych księży, poza nazwiskiem Cybuli, kapelana Bolka Wałęsy, nie ma ani jednego nazwiska z topu hierarchii kościelnej.

W filmie nie pada też jedno słowo, że księża są TW SB, natomiast sam Sekielski przyznaje, że spędził długie dnie w IPN. Tak się składa, że jestem jednym z tych publicystów, którzy w IPN byli i przeglądali teczki „na żywo”, nie w Internecie. Siłą rzeczy musiałem przejść przez procedurę, poczynając od złożenia wniosku, aż po wyznaczenie terminu kwerendy. W międzyczasie zadzwonił do mnie pracownik IPN i poprosił, abym doprecyzował o jakiego Artymowicza dokładnie chodzi, bo jest ich wielu i czy życzę sobie teczkę samego Artymowicza, czy też teczki, w których Artymowicz występuje w powiązaniu z innymi osobami?

Strony

Źródło foto: 
66321 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

28 (liczba komentarzy)

 1. Sprawa nieumiejętnego rozgrywania przez rząd żydowskich rozczeń zmieni obraz sceny politycznej w Polsce.

  Wszystko wskazuje na to, że PiS na siłę szuka koalicjantów do sprawowania władzy w przyszłym sejmie.

  Wpierw dał zielone światło do zaistnienia Konfederacji, a teraz pracuje nad wzmocnieniem Kukiz15.

  Z tego co słysze wśród znajomych coraz więcej Polaków jest zdezorientowanych i gotowych do poparcia Konfederacji.

   

   

 2. avatar

  Napalony żydziak atakujący ambasadora RP to woda na młyn Prezesa.

  Nie jest w interesie PiS istnienie bytów w tym samym elektoracie. Doświadczenie 2005-2007 było zbyt bolesne. Kukiz o którym pisał tu MK jako o odnodze "układu wrocławskiego" był zaprojektowany przez służby jako taki koalicjant --- kula u nogi dla PiS. Szczęśliwie nie wyszło dzięki korzystnemu układowi arytmetyki wyborczej. 

 3. to chyba jest sprawa dla służb bardzo specjalnych. Też mam wrażenie, że jest teraz prowadzona rozgrywka szachowa, i była SBecja poświęca coraz więcej swoich pionków i pośledniejszych figur do zdestabilizowania państwa, aby tylko utrzymać swoje malejące wpływy. Ciekawi mnie, kto jeszcze zostanie spisany na straty w przypadku zagrożenia interesów, bo teczek przecież nie brakuje, są pochowane - gotowe do wyciągnięcia  w razie potrzeby. Najważniejsze pytanie brzmi : KTO SIEDZI PO TAMTEJ STRONIE SZACHOWNICY ?

 4. avatar

  Teczek w naturalny sposób ubywa. Opisani w nich powoli wymierają.

 5. teczek nie ubywa są przecież potomkowie tych osób,którym też zależy na nieujawnieniu prawdy. Jeśli się tego nie przetnie, to to jeszcze potrwa przez 30 lat

 6. avatar

  Wyrzucenie pederastów i pedofili z łona Kościoła przyniesie jedynie krótkotrwały efekt... Należy znieść celibat - to on jest pierwotnym źródłem zboczenia... Ale to jest temat zastępczy - istotnym problemem są próby przejęcia mienia bezspadkowego przez organizacje żydowskie!

 7. avatar

  Kolejny wygłupas.

 8. młody jesteś Kurka
  przypomnę tobie historię z którą się nie spotkałeś,
  otóż
  w latach 60-tych obowiązkowo powoływano do woja kleryków,
  tam po solidnym wycisku i praniu mózgów w Orzyszu kierowano na rozpustę do Szczecina,
  wśród nich werbowano TW i lokowano na prestiżowych stołkach jak "OLINA" i sp. oraz z powrotem w KK gdzie mieli wsparcie służb w robieniu kariery i byli chronieni.

 9. Strony