UE od kuchni czyli niech żyją debile!

Prześlij dalej:

Nabyłem tzw. drogą kupna lodówkę. Wiodącej marki. Wyprodukowaną (złożoną) w Polsce. Duże bydlę ponad 200 cm - estetyczne i pakowne. High tech poza wszystkim. Do lodówki producent dołączył pokaźną biblotekę (Krystyna Janda copyright) druków we wszelkich językach Europy.
Tzw. starej i nowej też.
Pomylić nie sposób, bowiem warunki gwarancji dla starej Europy wydrukowano na lepszym papierze niż dla Bułgarów, Czechów, Polaków, Rumunów czy innych Słowaków. Głupiec lub inny faszysta/nacjonalista mógłby uznać to za przejaw dyskryminacji na przykład naszej kochanej Ojczyzny, ale przeciez po niedługim zastanowieniu nie sposób nie zauważyć, że to jedynie dla naszego dobra papier bardziej szary i mniej śliski  - nawet bez "urobienia" w sam raz do powieszenia na gwoździu w sławojce. Wash&go - poczytać nie tylko w ojczystym języku i bez bólu podetrzeć się można.
Cóż - nie tylko Pan Orwell zauważył, że są równi i równiejsi.
Papier papierem, zawartość szpargałów równie istotna. Przez dobrych kilka minut usiłowałem znaleźć instrukcję obsługi, by w końcu doczytać, że można ją przeczytać lub ściągnąć ze strony www producenta (ale i tak nie ma tam wytłumaczenia rzeczy faktycznie istotnej - jednominutowego rozmrożenia zamrażalnika nie znalazłem), co w dobie postępu technologicznego  i dbałości o środowisko nikogo (poza zacofanymi matołami podobnymi do mnie) nie powinno dziwić. Oszczędność lasów etc. skutkującą brakiem papierowej instrukcji obsługi producent podkreśla wielostronicową broszurą (wszystkie języki Europy) stwierdzająca zgodność produktu z DYREKTYWAMI UE, dbałością o środowisko i przestrogami, by lodówką nie mieszać cukru we wrzącej kawie/herbacie tudzież nie grać w cymbergaja podczas pełni księżyca.
Niby zwykła lodówka - ale jakże symptomatyczny drobiazg wyprodukowany przez debili dla debili.
A gdyby w tej...Europie zamiast debili rządzili normalni ludzie, to pewnie i bez internetu by człek się dowiedział, jak działa jednominutowe rozmrażanie.
Ps.
A gdyby tych debili w takim zamrażalniku ( z dużo dłuższym procesem rozmrażania) ku przestrodze dla potomnych na czas jakiś zamrozić?

26727 liczba odsłon

Autor artykułu: thor

23 (liczba komentarzy)

 1. Seagal aktorem nie był nigdy - był ŁOMEM.
  Olbrychski.
  W "Ziemi"???
  Na tle Pszoniaka i Seweryna?????
  Jakie "polskie" cechy pokazał na tle "niemieckich" i "żydowskich"?????
  Wy się Boga nie boicie?????????????;-)
  Tam poza Markiem Walczewskim to prawie niczego nie było.
  No, chyba że piła ......

 2. avatar

  Jędrusik.

 3. avatar

 4. avatar

  od 1:14

 5. Kwestia gustu z tym sexem usw.
  Kalina miała różne ...przygody.
  Rudych i blondynów (niearyjskich) nie trawię.

 6. avatar

  Nie ma sztuki jest jeno propaganda, tak twierdzą. Segal propaguje SKUTECZNOŚĆ bez wyrażania uczuć, uczuć zwykle przeflancowanych z opery. Ale, każdemu jego porno :)

 7. Z jednej strony "opera", z drugiej drętwy Seagal.
  Gdzieś POZA TYM jest ponoć kawałek kina.....

 8. avatar

  Jest? Co polecisz?

 9. avatar

  Z Archiwum X / The X Files (2016) SEZON 10 ODCINEK 1 HD Lektor PL
  na cda.

 10. avatar

  Zasada Kopernika. Marny pieniądz wypiera dobry. Nic więcej :)