Targowica dla takich jak Tusk, Bieńkowska, czy Lewandowski, to żadna przesada

Prześlij dalej:

Tak, jak Szczęsny-Potocki sprzedałby najbliższą rodzinę, za chwilę spędzoną na Kremlu z carycą Katarzyną, tak współczesne sprzedawczyki gardzą Polską, szczerze uważają Polskę za nienormalność i stąd to całe poniewieranie wszystkim, co polskie, bo dla nich nasze nie znaczy nic, oni zrobią wszystko dla cudzego. Jeśli Targowica miałaby być przesadą, to w drugą stronę. Pamiętać trzeba, że ta właściwa Targowica to jednak była szlachta i po części magnateria. Współczesnych idealnie określił Jarosław Kaczyński, to lumpenproletariat. Mało, że zakompleksieni, gorzej, że wszyscy byli gołodupcami latającymi po polskim podwórku za poniemiecką fajerką. Zostało im z dzieciństwa na całe życie, to co robili wszyscy chłopcy widząc Mercedesa. W człowieku rosła taka siła, że potrafił przebiec trzy przecznice, aby pooglądać cudo z każdej strony, a komu się udało zobaczyć „ile pojedzie”, czyli zajrzeć do środka i odczytać licznik, ten był hersztem podwórka na długie miesiące. Targowica przesadą? W drugą stronę, bo to są gówniarze, w krótkich majtkach, którzy sprzedadzą Polskę nie za skrzynie złota, ale kawałek świństwa wyjętego z morza i obsmażonego na teflonowej patelni. Kukiz bratem mi nie jest, ale powtórzę za nim – brzydzę się zdrajcami.

Strony

39915 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

29 (liczba komentarzy)

 1. info niesprawdzone, źródłem jest ponoć jakaś prof. z Trójmiasta: biolog. ojcem DT miał być jakiś Niemiec z wymiany z DDR, który leczył się w szpitalu gdzie matka DT była pielęgniarką, ponoć gdy DT został premierem to władze Niemiec zorganizowały mu spotkanie z biolog. ojcem.

 2. Moim zdaniem właściwe słowo to murzyńskość.

  Targowica to jednak była inna klasa i inny format. I mówiąc szczerze, to Targowica była w prawie (caryca była prawnym gwarantem ustroju RP), a Konstytucję 3 Maja tworzyli uzurpatorzy ze złamaniem prawa.

 3. ponoć dyslektyk przemawia do Gimbusów:

 4. avatar

 5. To tutaj jest ciekawy, a świeży artykuł: http://www.racj...

 6. jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o ...
  https://pbs.twimg.com/media/CY_q38PWEAAbs3C.png:large

 7. Szczęśny, Stanisław August, stali w długiej kolejce dostojnych seksabsztyfikantów w obcisłych rajstopkach z Grigorijem Patiomkinem – dosłownym !. Napawa dumą, że jednak Stasiowi się udało być górą nad cielesnym imperium. Chciał ‘’wykuć’’ Rzeczpospolitą i niepodołał niebogi. Wszystko było nie w Moskwie a w Petersburgu, który był wówczas centrum Rosji. Co do wszystkich występujących w zdradzie kanalii, bliższą współczesnym była kreatura Adaś Poniński, poziom zbieżny z figurami dzisiejszej politzdrady na brukselskich salonach. Pozostaje nad tym refleksja – bezkarność zdrajców. Ot dzisiaj czytam sobie jak to ubeki dostają od państwa po 13 paczek emerytury na miesiąc, za strzelanie w potylicę patriotów. Dostają i jest nad tym cisza.

 8. Nie "ile pojedzie", lecz "ile ciagnie". Poza tym jak zwykle, wszystko w punkt.

 9. W kontekście poniższej wypowiedzi posła PiS (Po spotkaniu w Jachrance)
  http://trybun.o...

  zachęcam do zapoznania się 
  http://trybun.o...

  i podpisania:
  http://prawodob...

  Wg mnie wygląda to poważniej, niż np działania MaxKolonko pod publiczkę,
  choćby dlatego, że ci panowie przygotowali już konkretną ustawę, a także są "z branży"

  EDIT: Tą inicjatywę wspiera również sobiście W. Cejrowski
  http://trybun.o...

 10. Strony