Wygraliśmy i to warto wykrzyczeć, że MY wygraliśmy!

Prześlij dalej:

84 (liczba komentarzy)

 1. 2 tygodnie temu Andrzeja Boboli
  dziś Zesłanie Ducha Świętego

  ale ja do zadowolenia jeszcze mam daleko, między innymi że o te promile się pomyliłeś

  19% wyborców Kukiza na Bronka u Ciebie a w realu ponad 40%
  z JKM dużo lepiej

  ale 47% na bula, pewnie trochę przekręcili ale i tak, póki Ci ludzie się nie obudzą lepiej nie będzie, ile nas można orać a my nic, podzieleni jesteśmy bezbronni a zjednoczonych boją się wszyscy i mam nadziję, że to niedługo przyjdzie.

 2. Szacun za Twoje wyliczenia trafiłeś w punkt.
  Mój Boże jak ja się cieszę ,żona która nie pije  wydudlała butelke wina , brat  któremu lekarz zabronił pić jest w 3 d...y nawalony jak do do niego dzwoniłem.
  Ludzie.....k......a m...ć  to się naprawde stało odzyskaliśmy Polskę.

 3. żadna kampania nie dostarczała mi tyle emocji, ale też nigdy nie byłam tak świadoma konieczności zmian.

  Tak bardzo się cieszę z wygranej Dudy. Z NASZEJ WYGRANEJ !!!

 4. i wcale niemałego wkładu w ten wynik! Przez ostatnie kilka lat zrobiłeś tytaniczną pracę na rzecz obalania tradycyjnych mediów, Internet rządzi, Duda Prezydentem a Matka Kurka wygrywa z Lisami i Kraśkami :)

 5. Człowieczeństwo wygrało ze skurwysyństwem, a to wielka wielka rzadkość.

  Ty też dołożyłeś do tego niemałą cegiełkę, moje niskie ukłony, a screeny z Twojego twittera zachowam na pamiątkę.
  Na analizy przyjdzie czas jutro, a teraz idę na balkon wypić piwo zwycięstwa.

  Łowicz

 6. Ogromnie cieszę się z wygranej !!!! Portal Matki czytam od dawna i On także wlewał w moją duszę i serce wiarę i nadzieję. Chciałbym Matce na 26.V podziekować za kruszenie tego muru zakłamania i obłudy medialnej. Jego walka z symbolem III RP - owsikiem także przyczyniła sie do dzisiejszej wygranej. Pozdrawiam wszystkich komentatorów, którym na sercu leży dobro naszej kochanej Ojczyzny.
  To mówiłem JA, trener III klasy. Jarząbek ;)

 7. .

 8. avatar

  Tobie  też  dziękuję :D  Twoje  słowa  dawały  pozytywnego  kopa  w  chwilach  zwątpienia :) :) :)

  Cholera... chyba  stanę się  na powrot  wierząca. Ludzie  piszą  tym, ze  dzisiaj  jest  Święto  Zstąpienia  Ducha  Świętego... Może  coś  w  tym  jest???????? W  każdym  razie  piękny  wieczór.

 9. 16 maja było św. Andrzeja Boboli- patrona Polski i i na Jasnej Górze zgromadziło się 50 tyś charyzmatyków, żeby sobie "pośpiewać", po wsiach drugie tyle ...  HAHA!

  "Dobrze, że ta realna kampania trwała tylko dwa tygodnie, bo przerażony prezydent gotów był już obiecać, że za miesiąc wszyscy Polacy będą zarabiać powyżej średniej krajowej, a potem – jak wieszczyli internauci – zalegalizować marihuanę podczas uroczystej intronizacji Chrystusa na króla Polski."

 10. Pani Fiziu - w punkt. a tak na marginesie pospamuję jeszcze troche niecodzinna wersją hymnu - a co - wszak raduje się serce ite sprawy...https://www.you...