BRACTWO ZAŁGANEJ SZMATY

Prześlij dalej:

BRACTWO ZAŁGANEJ SZMATY
MONIKA WIELOWIEYSKA Z "GAZETĄ WYBORCZĄ" W TLE
 
Red. Monika Wielowieyska pracuje w "Gazecie Wyborczej". Zaliczam ją do ciekawych publicystek, ale niestety nie odpowiada mi "barwa" tej gazety. "Gazeta Wyborcza" usiłuje od 1989 roku edukować na czerwono Polaków i pozostawiać ich w całkowitej ignorancji edukacyjnej dotyczącej nie tylko wypaczania historii Polski, ale  nie jest wolna od zwyczajnych kłamstw związanych z wydarzeniami  bieżącymi w Polsce i na świecie.
"Gazetę Wyborczą" jako popularny dziennik obwiniam o zniekształcanie wiedzy historycznej i bieżącej o Polsce i świecie co najmniej dwóch pokoleń Polaków.
I na tym m.in. polegają obecne "dwie" Polski.
Ponadto "Gazeta Wyborcza"  w chrześcijańskiej Polsce walczy z Kościołem, zapominając, iż Polska stanowi przedmurze chrześcijaństwa, a nie przedmurze Azji, do czego redaktor naczelny Adam Michnik zmierza osobiście. W czasie promocji książki Jana Tomasza Grossa "Strach", usiłującej ahistorycznie zaprezentować, grafomańsko, rzekome zbrodnie Polaków na obywatelach polskich pochodzenia żydowskiego red. Adam Michnik przedstawił "drogiemu Jankowi" Polaków, "którzy są jak Kościół rzymskokatolicki  uczący obłudy, zakłamania, fałszu, hipokryzji, konformizmu". https://www.youtube.com/watch?v=QlSsg7QkjrY
 
"Gazeta Wyborcza" dokonuje również  przekazu takich "wartości" dla młodego pokolenia Polaków, jak głośny już tekst red. Tomasza Żuradzkiego "Patriotyzm jest jak rasizm", czy też "Nie było Cudu nad Wisłą" usiłującego zdyskredytować bohaterstwo Polaków w czasie Powstania Warszawskiego.
Takie zachowania słowa drukowanego w Polsce wywołują światowe spojrzenia na Polaków, posądzanych bezprzedmiotowo o antysemityzm i oto właśnie chodzi  żydowskiej "Gazecie Wyborczej", walczącej z Polską, z Polakami, z Kościołem i z polskością.
Ojciec Adama Michnika Ozjasz Szechter został skazany na 8 lat pozbawienia wolności za usiłowania przyłączenia Polski do ZSRS przez Komunistyczną Partię Zachodniej Ukrainy (KPZU), której był członkiem.
Adam Michnik na konferencji prasowej w Iwanofrankiwsku (Stanisławów), proponował przyłączenie Polski do Ukrainy jako zespolone państwo o tym samym rządzie i walucie jako POL - UKR, lub UKR - POL. Polskie władze do dzisiaj nie wyciągnęły konsekwencji prawnych z takich publicznych projektów i żądań Adama Michnika, redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej".
Interesujące byłoby zachowanie się red. Adama Michnika, gdybym stwierdził to samo o religii talmudycznej, co Michnik o Kościele. Powstało by wówczas wielkie aj...waj...,a niżej podpisany zostałby nazwany antysemitą, czyli rąbnięty salonową maczugą w łeb, a może nawet popełniłby samobójstwo (masowe).
Wyznawcy judaizmu talmudycznego (rabinicznego) nie są dla chrześcijan
żadnymi "starszymi" braćmi w wierze. Są wyznawcami wrogiej chrześcijaństwu fałszywej
religii odrzucającej objawienie Boże dokonane w Jezusie Chrystusie.
Nie są więc wyznawcy judaizmu żadnymi naszymi starszymi braćmi w wierze, są
natomiast młodszymi wrogami naszej wiary. Pamiętajmy, że Talmud powstał
znacznie później niż Nowy Testament.

Strony

3464 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Aleszumm

Autor artykułu: Aleszumm