Reklama

 
 
BOLSZEWICKA BANDA AKTORSKA
W TEATRZE BYDGOSKIM SYN  BOŻYJEZUS CHRYSTUS SCHODZI Z KRZYŻA ŚWIĘTEGO BY ZGWAŁCIĆ MUZUŁMANKĘ.
 
 Skończyły się czarne i białe marsze, dla wypełnienia luki wyszły na ulice bandy prezenterów kultury polskiej, reżyserów, dyrektorów teatrów polskich, aktorów pierdolących się na scenach polskich teatrów we Wrocławiu, Bydgoszczy, Krakowie z udziałem m.in. Krystyny Jandy, nadwornej komunistycznej szczekaczki, Jerzego Treli, czy też posla Nowopierdolącej się z Nowoczerskiej , z pierdolcem po szkole powszechnej Krzysztofem Mieszkowskim wrzeszczącym na ulicach, iż I sekretarza PZPR zastąpił Jarosław Kaczyński.
A w teatrze bydgoskim Syn Boży Jezus Chrystus schodzi z Krzyża Świętego, by zgwałcić muzułmankę.
Natomiast w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN żydowski wróg narodu polskiego Adam Michnik porównuje historyków piszących prawdę do Adolfa Hitlera. Do kogo należy porównać Adama Michnika z agentem komunistycznym tatusiem Ozjaszem Szechterem, skazanym przez polski sąd II RP na 8 lat pierdolca?  Michnik wróg Polski, Polaków i polskości, porównujący Kościół i Polaków do głoszenia obłudy, kłamstwa, hipokryzji, konformizmu, patrz
 
https://www.youtube.com/watch?v=QlSsg7QkjrY (link is external)
 
Michnik pragnie połączenia Polski z Ukrainą w POL- UKR, czy też UKR – POL. A co na to prokuratura?
 
BOLSZEWICKIE HASŁA NA ULICACH WARSZAWY
 
 Neobolszewickie hasła uliczne w  wykonaniu aktorów, reżyserów, animatorów kultury, sędziów Sądu Najwyższego zabraniających szczania protestującym o skazanie Miernika, nauczycieli, krzewicieli oświaty, śmigłodupców z PO i Nowopierdąlącej Się, lekarzy – łapówkarzy, pielęgniarek, którym za mało łapówek i innym różnym kurwom ulicznym występujących przeciwko rządowi Prawa i Sprawiedliwości, możecie skoczyć PiS do dupy!!!!!!Razem z bandziorem łapówkarzem I ALIMENCIARZEM Mateuszem Kijowskim z Komitetu Obrony Dupy (własnej).
 
                               
 
 

Reklama