Reklama

W roku 1943 po klęsce Niemców pod Kurskiem i po kolejnej ofensywie sowietów niemieccy stratedzy uznali ,że III Resza nie ma juz zasobów ludzkich aby stawić czoło bolszewickiej nawale.
To wtedy Hitler ,który na samą myśl o sojuszu z podludżmi za jakich uważał słowian dostawał ataków apopleksji , to wtedy nawet on uznał ,że nie ma rady i trzeba dopuścić to słowiańskie bydło aby ratowała zachodnią cywilizację  czyli III Rzeszę.
To wdtedy właśnie we wszystkich obozach koncentracyjnych przeprowadzono nabór ochotników chętnych do walki po stronie III Rzeszy.
Poszło niewielu przeważnie  obozowi oprawcy kapo ,blokowi . Te specjalne bataliony III Rzeszy nie uratowały  III Rzeszy , zasłynęły jedynie z okrucieństwa i bestialstwa wobec  ludności cywilnej okupowanych miast . Między innymi Warszawa doświadczyła krwawo działalności tych oddziałów w roku 1944 w Powstaniu Warszawskim.
Tusk zachowuje się podobnie jak  zdesperowany Adolf , wie ,że następnych wyborów nie wygra ale wie też ,że władzy oddać nie może. Zbyt wiele trupów wypadło by z szaf  pomieszczeń URM po objęciu władzy przez PiS.
Wzywa więc na pomoc "nieczystych rasowo" czyli komunistów , kadzi im jednocześnie ,że są  odpowiedzialną opozycją a on sam jest trochę też komunistą czyli  takim socjaldemokratą jak Miller.
Jeszcze dwa lata temu Tusk straszył Polaków sojuszem PiSu z…….SLD .
Dziś gdy III Rze… przepraszam III RP  dożywa swoich ostatnich chwil wzywa na pomoc "niegodnych " którzy stali sie godni aby bronic III RP.
Dla Millera to nie problem bo III RP to jego matecznik taki PRL Bis gdzie Jaruzelski i Kiszczak to ludzie honoru a Przemyk spadł ze schodów tak jak Pyjas.
Tusk wezwał na pomoc najgorsze komunistyczne szumowiny które mają na rękach krew tych z Poznania 1956 , Wybrzeża  1970 , Radomia 1976 czy Stanu wojennego 1981.
To ich właśnie wezwał do pomocy tak jak Adolf ludzi pokroju brygady Dirlewangera czyli najgorsze kanalie jakie można było znależć.. Sprzedajne ,gotowe na kazdą podłość na każde kłamstwo ,każdą zbrodnię.
To z nimi chce Tusk bronić III RP tak jak Adolf bronił III Rzeszy.
Gratuluję towarzystwa.

Reklama
Poprzedni artykułWcześniejsze wybory Kaczyńskiego kontra: HGW, CBA i Mucha
Następny artykułA kto umarł, ten socjaldemokrata