Prześlij dalej:

Widzimy, co się dzieje, gdy 80% mediów w Polsce kontrolowane jest przez kapitał niemiecki. Grecka tragedia – odmóżdżone lemingi nie myślą o losie i dalszym życiu gwałconych i terroryzowanych rodaków, tylko o tym, jakie to niestosowne mówić o karze śmierci dla bydlaków w ludzkiej skórze – przecież to też ludzie, a poza tym, nie wypada jednak ministrowi mówić o istotach ludzkich „bydlak” – to się nie godzi!

W robocie sączy się cały czas TVN – czyste gówno całą dobę, więc wiem co mówię. Ludzie sobie nasiąkają tym odorem, i powoli ich mózgi zamieniają się w równie cuchnące łajno.

Ale pomyślmy, o ileż gorzej mają Niemcy – tam 100% mediów jest kontrolowanych przez kapitał niemiecki – mają jakieś niszowe portaliki i gazecinki, ale to naprawdę śladowe ilości.

Wszyscyśmy się strasznie oburzali, gdy jakaś głupia pinda z jakiejś głupawej zbieraniny partio-podobnej, wyliczyła, że opłaca się żeby jeden imigrant-terrorysta zabił dziesięciu Polaków, bo i tak uratujemy 999 imigrantów, czyli bilans jest bardzo dobry, i to się po prostu opłaca.

Otóż okazuje się, że głupia pinda, nie jest na tyle głupia, żeby wymyślać coś od siebie – większość niemieckich, zlewaczałych elit tak myśli – stąd „incydenty”, brak korelacji i koincydencji. Zamiatają pod dywan sprawy powszechnego zagrożenia przestępczością i kryminogennością imigrantów, bo to się po prostu opłaca. Niemieckie media chwalą zaś naszych zidiociałych polityków z PO i .N, bo ci nie odbiegają od niemieckiej średniej krajowej - stąd takie szczere uczucia i wzajemne zrozumienie - lewakariusze wszyskich krajów łączą się.

Same zasiłki dla milionowej dziczy, to wielkie 1000+ dla niemieckiego rynku. Przy czym w przeliczeniu na złotówki, to jakieś 4200+ więc bardzo pobudzający program. Poza tym jednak te 10% imigrantów podejmuje pracę, więc skoro Niemcom brakuje ok. miliona pracowników, jak łatwo wyliczyć, wystarczy ściągnąć jeszcze jedynie 9 mln imigrantów, legalnych, nielegalnych, to już bez znaczenia, i bilans się zamknie – niedobory znikną, produkcja wzrośnie, w ogóle produkcja wszystkiego wzrośnie, jak przybędzie 10 mln gąb do wyżywienia. I o to chodzi.

Pozostaje jeszcze jedynie zagadka, dlaczego lewacy bardziej lubią tępych i prymitywnych muzułmańskich uchodźców, niż porządnych chrześcijańskich, czy nawet zlaicyzowanych obywateli własnych i w ogóle – Europejczyków…

Tutaj oddzieliłbym lewackie elity, od lewackiego motłochu lemingów. Leming, wiadomo, lubi to co powiedzą w telewizorze, więc wystarczy odgadnąć motywy elit.

Wyobraźmy sobie Europę za 50 lat. Zdecydowaną większość społeczeństwa, czy raczej, należałoby powiedzieć, ludności, stanowić będą rasy brunatno-czarne wyznania muzułmańskiego. Będą to de facto kraje muzułmańskie z przewagą ludności arabskiej, tureckiej, maghrebskiej, czy maszreckiej.

Wszyscy drżą przed takim scenariuszem, a lewackie elity, jakoś nie. Może dlatego, że dla nich nic się za bardzo nie zmieni? Zamiast prowadzić żmudną, znojną i jak dotychczas mało obiecującą rewolucję neomarksistowską, przeniosą się do XIX wieku, do okresu kwitnącego kolonializmu. Co prawda zagrabiać innych kontynentów już nie można, ale jeśli zagrabi się ich ludność – na jedno wyjdzie. Powstaną ludnościowo dzikie i nieucywilizowane państwa, z białą, oświeconą, neomarksistowską elitą i kapitałem.

I o to chodzi. A chrześcijanie? Jacy chrześcijanie?

------------------

Foto

0
7719 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Jacek Biel

Autor artykułu: Jacek Biel

1 (liczba komentarzy)

  1. avatar

    Wracamy do czasów pogaństwa i niewolnictwa. Chrześcijanie są zbędni, zwłaszcza katolicy. Na bliskim wschodzie udało się ich zdziesiątkować, teraz kolej na tych w Europie. Niestety, w trybach tej maszynki zazgrzytało. Stanęli okoniem na wschodzie Europy. Europejska lewica nie będzie czekać 50 lat, bo to się wszystko rozpadnie. To musi być tu i teraz. Stąd zdecydowana postawa Makreli. Raz jeszcze przypomnę Karonia:

    “Nie ma w Europie żadnego problemu najazdu islamskiego, ten problem, który Europa ma to jest problem swoich własnych przestępczych marksistowskich elit, które prą  przede wszystkim do zniszczenia resztek tradycyjnej kultury europejskiej, po to żeby móc zaprowadzić  tutaj system komunistycznego terroru, i w tym celu sprowadzają tutaj najemników, którzy nawet nie wiedzą o co chodzi, natomiast nienawidzą  tej degeneracji. /.../

    Witold Gadowski użył takiego określenia "sen Spinelliego". Jaki sen, to nie jest sen, to jest program, oficjalny program Unii Europejskiej realizowany z użyciem wszystkich legalnych i nielegalnych środków łącznie w tej chwili z zaciągniętą tutaj armią fanatycznych morderców. Bo oni mordować przedstawicieli tej znienawidzonej kultury a przede wszystkim tej znienawidzonej religii chcą, i to jest koniec. /.../”

    https://goo.gl/...