• Autor: mmisiek Dodany: 2 godziny 20 sekund temu

  A propos "liczenia głosów" to nie należy zapominać o parasolu ochronnym jaki PiS roztoczył nad PKW, której skład ustalił jeszcze bigosowy Komorowski. Widać są tam właściwi ludzie na właściwym miejscu i pewnie zawsze wiedzą co mają robić.

  Do kompletu dochodzi jeszcze pośpieszne wprowadzenie RODO co dało zgrabny pretekst do uwalenia mechanizmów zapewniających bardziej realną kontrolę procesu wyborczego, a potem do klasycznego tłumaczenia w stylu "chcieliśmy, ale nam nie pozwolili".

  Moim zdaniem - to wszystko sprowadza się do tego, że o kluczowych miejscach i tak zadecyduje wajchowy i o to cały czas chodzi. Bo przecież strach pomyśleć co by było gdyby "przypadkowi ludzie" wybierali sobie kogo chcą bez żadnej kontroli... Będą za to emocjonujące igrzyska, a lud je uwielbia co wiadomo już od czasów rzymskich.

  PiS niestety nie ma absolutnie żadnych ambicji aby choć trochę poluzować bardzo krótką smycz, na której jest prowadzony. Zresztą dokładnie to samo widać np. w kwestii mediów stanowiących drugi z kluczowych elementów obcego oddziaływania na sytuację wewnętrzną w Polsce. Zero/null.

 • Autor: mmisiek Dodany: 5 godzin 36 minut temu

  Jak pamiętam to Balcerowicz do ostatniej chwili zachwalał euro jako "ratunek przed kryzysem" i dopiero zawalenie się Grecji spowodowało, że się przymknął.

  Ten gość nie ma zielonego pojęcia o ekonomii. A najśmieszniejsze, że chyba sam uwierzył w narrację o swojej genialności jaka była całymi latami sprzedawana prostemu ludowi.

  No i poza tym - skoro swego czasu dobrał sobie takich mądrych doradców jak Petru to o czym tu w ogóle mówić...

 • Autor: Knock.out.4 Dodany: 6 godzin 59 minut temu

  filmowiec Smarzowski?

  Teraz poznajemy prawdę na temat środowiska filmowego i teatralnego, traktowanie aktorek i nie tylko jako darmowych dziwek, gwałty molestowanie... Kto jest za tym, żeby Smarzowski na początku każdej wypowiedzi przepraszał za środowisko filmowców?

 • Autor: Knock.out.4 Dodany: 7 godzin 2 minuty temu

  Austria która teraz przewodniczy Europie, nie zdecydowała się działać dalej, tylko stwierdziła że jak któreś państwo ma ochotę debatować na ten temat i debatować i debatować. Wściekłość Niemiec Francji pokazuje słabość, do tej pory Niemcy mówiły jak głosować i nie było dyskusji. Teraz jest dyyyyyyyyskuuuusja i nie będzie decyzji, to się wściekają. I tylko żal skorpionów na Bałtyku.

 • Autor: Knock.out.4 Dodany: 7 godzin 9 minut temu

  Szuldrzyński zdał relację ze spotkania Prezydentów Trumpa i Dudy PRZED spotkaniem, oczywiście Prezydent Duda miał robić za kelnera. I co?

  Prezydenci Polski i USA podpisali umowę o strategicznym partnerstwie, Prezydent Trump poprosił, żeby Prezydent Polski traktował bo jak równorzędnego partnera. Oczywiście chodzi o agresywny atak Niemiec i Francji o którym mówił sen. McCain i o sojusz Francji, Niemiec, Rosji, Turcji, Iranu i Chin.

  1. Dlaczego politycy PiSu nie potrafią podnieść wysoko głowy i zażądać od Berlina sfinansowania odbudowy polskiej armii, gospodarki?

  2. Czy na spotkaniu Trójmorza były prowadzone konsultacje, kogo powinniśmy wybrać z naszego grona na szefa Rady Unii Europejskiej, np obecnego premiera Litwy,

  3. Czemu rząd Polski nie walnie Berlina mocno w nos i nie utworzy pod polskim dowództwem armii środkowoeuropejskiej?

 • Autor: cmss Dodany: 7 godzin 18 minut temu

  Toć Józio Słoneczko wyrażnie stwierdził, że tylko istotne jest "kto liczy głosy" to po co mają kogoś tam straszyc i utrudniać trawienie? PiS może sobie chcieć i usiłować ale  :)^:)

  Ponadto np. Nie trzeba być zameldowanym w Poznaniu, by tu głosować. Miejscy urzędnicy zachęcają do udziału w wyborach

  A tak prywatnie to podejrzewam, że PiS przerżnie, hybris najbliższym slowem wyjaśniającym powody byłoby, gdyby nie.

 • Autor: Tata z Mamą Dodany: 7 godzin 35 minut temu

  Tfu, panowie! Bleee, TWarzysze, w tym jeden towarzysz.

 • Autor: Tata z Mamą Dodany: 7 godzin 37 minut temu

  Dwaj panowie B.

  Bolek i Balcerowicz, to samo prowadzenie i ta sama yntelygencja.

 • Autor: Egon Olsen Dodany: 9 godzin 59 minut temu

  Jak mówią - zła karma wraca. Ma teraz Balcerowicz swoją "terapię szokową" ( na razie w radio ), a przyjdzie jeszcze czas na "zaciskanie pasa" i "schładzanie gospodarki". Później już tylko ścieżka w śmieszność i niebyt.

  Powoli przestajemy się bać plastikowych upiorów. Teraz czas na Timmermansów i tym podobnych. Oby to nastąpiło jak najszybciej.

 • Autor: wintergewitter Dodany: 12 godzin 6 minut temu

  Gdy zostanie dogadana taka inwazja, to wojska USA spakują się i wyjadą. Razem z nimi ewakuują się do Niemiec i Anglii polskie samoloty, okręty, i władze cywilne.

  Przez Zaleszczyki?