• Autor: Gimbusik Dodany: 1 godzina 43 minuty temu

  Dziwna jest ta nasza publiczna TVP. Niby publiczna, ale taka jakaś, jakby niepubliczna.
  Jedyna telewizja o charakterze Disco Polo lub hopsasa, skierowana wyłącznie do tej części widzów, którzy nie chodzą na wybory i gdzie widz nie jest traktowany poważnie.
  PiS wygrało wybory przy wrogich dla niego mediach, a teraz, przy własnej TVP, ma szanse je przegrać. Kurski robi prawie wszystko, aby tak właśnie się stało.
  Chcąc wygrać kolejne wybory należy przede wszystkim zmienić charakter TVP w taki sposób, by mieć dostęp do inteligencji i klasy średniej. Można także oddać TVP w roczny zarząd TVN-owi - będzie wówczas gwarancja, że się nie pogorszy.

  W wyborach do PE podział jest zupełnie inny. Jesteśmy tylko MY i ONI.
  Narzekam ciągle na PiS, bo tak lubię, ale nie znaczy to, że zastanawiam się na kogo zagłosować w kolejnych wyborach. Tutaj wybór jest prosty i oczywisty. Zagłosuję na PiS, bo tylko ta partia daje jakąś szansę na normalne życie dla mnie i dla moich bliskich. 
  Jakikolwiek inny wybór skazuje nas i dalsze pokolenia na niebyt i ciąg niewyobrażalnych upodleń i cierpień. Tamci ludzie nie żartują, oni naprawdę chcą nas zniewolić i nie będą przebierać w środkach.

 •  

  Autor: Knock.out.4 Dodany: 1 godzina 56 minut temu

   

  Na czele listy opozycji widzę maciusia stuhra - to będzie rola jego życia.

  PiS nie umie walczyć i nie ma jaj. Jego cele są całkiem inne niż deklarowane elektoratowi.

  Poza tym, polityka prowadzona przez PiS czyni niezrozumiałym dla jego elektoratu, po co miałby iść na te wybory. Więc na starcie platforma powinna odnieść przytlaczajace zwycięstwo, dodatkowo niesiona entuzjazmem wyborców z wyborow samorządowych. 

   

 • Autor: wrednick Dodany: 1 godzina 58 minut temu

  PiS jest w letargu i objawów przebudzenia nie widać. Więc tytułowy scenariusz jest możliwy, a do tego zakończony (niestety) powodzeniem.

 • Autor: Knock.out.4 Dodany: 2 godziny 1 min temu

  Uważasz że kazała?

  Potępowanie prokuratorskie i materiały dziennikarskie uprawdopodabniają, że dziennikarze tvnazi w ramach obowiązków pracowniczych opłacili z pieniedzy tv, współorganizowali i rozpragowywali na cała Polskę urodziny Hitlera. Nie jestem sądem i nie będę udowadniał czy popełnili przestęstwo. Nie interesuja mnie powody, o rym mogą porozmawiać ze swoim terapeutą.

   Opierając się na wiedzy życiowej spokojnie mogę postawić tezę, że to były urodziny firmowane przez tvnazi, który zamiast wyrzucić swoich pracowników i przekazac informacje organom ścigania, kryje ich neonazistowską działalność.

 • Autor: wrednick Dodany: 2 godziny 43 minuty temu

  Ale ma antyjaja, czyli brak jaj. Czaputowicz (czyli PiS) chce poddać Polskę presji TSUE.

 • Autor: Egon Olsen Dodany: 2 godziny 53 minuty temu

  Powinien pokazać że umie walczyć i że ma jaja. Jedno i drugie w tym wykonaniu jest niezwykle trudne.

 • Autor: wrednick Dodany: 2 godziny 59 minut temu

  Czyli od strony teoretycznej sprawa jest prosta - PiS musi zmobilizować swój elektorat do pójścia na eurowybory. Tylko pod jakimi hasłami ma to zrobić? Zatamowanie najazdu imigrantów do Europy? Przyhamowanie jazgotu i szczucia na Polskę przez eurolewaków? Poparcie idei państw narodowych?

 • Autor: Egon Olsen Dodany: 3 godziny 10 minut temu

  Nowa partia jest newsem, a narodowcy są od dwudziestu lat. Dlatego pokazują nowych.

 • Autor: Egon Olsen Dodany: 3 godziny 12 minut temu

  Tusk zrobi tylko to, co mu Merkel każe. Wybory do PE są dla jej reżimu niezwykle ważne. Dlatego Tusk będzie musiał sformować jakąś koalicję by odebrać głosy PiSowi. Będzie tam pełno znanych nazwisk np. celebrytów, bowiem chodzi o to że jak wybierze się naszego, to nie wybierze się pisowca. Taki poseł nic nie musi robić, bo i tak w UE rządzą urzędnicy, a nie parlament.

  Aby utrzymać obecny stan, Merkel będzie musiała wyciąć taki numer we wszystkich krajach wspólnoty. Zanosi się na ciekawą rozgrywkę.

 • Autor: zmb Dodany: 3 godziny 12 minut temu

  inni mocodawcy, inni sponsorzy, inni oficerowie prowadzący...